Lajme

September 28, 2023

Stakelogic Live nxjerr Baccarat me shpejtësi me raunde lojërash më të shpejta

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Stakelogic, një zhvillues me bazë në Maltë i lojërave premium live kazino, ka zbuluar një lojë të re emocionuese, Live Speed ​​Baccarat. Lojtarët që dëshirojnë një përvojë emocionuese live Baccarat mund të kërkojnë këtë version të ri të lojës klasike ku të gjitha letrat shpërndahen ballë-lartë. Kjo shton shpejtësinë në lojë, duke i lejuar lojtarët të luajnë më shumë raunde në më pak kohë.

Stakelogic Live nxjerr Baccarat me shpejtësi me raunde lojërash më të shpejta

Duke iu përmbajtur rregullave standarde të Baccarat-it, loja fillon me vendosjen e basteve për të fituar ose lojtarin ose bankierin. Siç pritej, lojtarët gjithashtu mund të parashikojnë një barazim me bastin Barazim.

Pas kohëzgjatjes së basteve, kruperi do të lëshojë nga dy letra secila për pozicionet e njohura të Lojtarit dhe Bankierit. Në rast se njëri nga të dy mban një tetë ose nëntë (natyrale), tregtari do të ndalojë së lëshuari më shumë letra për pozicionet. Zhvilluesi i softuerit tha se tregtarët e gjallë do të japë një kartë të tretë nëse vlera e dorës është nën shtatë.

Ndërkohë, Speed ​​Baccarat i Stakelogic Live i lejon lojtarët në kazinove të drejtpërdrejta për të zgjedhur nga një sërë bastesh anësore. Ato përfshijnë:

  • Çift lojtar/bankier
  • Çifti i Artë
  • Ose palë
  • Bonusi i lojtarit/bankerit

Pavarësisht se sa pjesëmarrës janë në tryezë, Stakelogjike thotë Speed ​​Baccarat mund të shijohet gjatë gjithë kohës. Kjo për shkak se lojë me tregtar të drejtpërdrejtë transmetohet në kohë reale nga Stakelogic Live Studio, e cila funksionon 24/7.

Stakelogic kohët e fundit ka forcuar portofolin e saj të kazinove të drejtpërdrejta pasi shpalli Dejan Loncar si të sajin Shefi i ri i Kazinosë Live. Përveç nënshkrimit të marrëveshjeve të shumta të Chroma Key Studio, kompania e njoftoi atë Mjeti i Bonusit i zgjuar i kazinosë live në fillim të muajit.

Duke komentuar Baccarat me shpejtësi, Dejan Loncar, Drejtor i Kazinosë Live në Stakelogic Live, tha:

"Ne jemi të emocionuar që kemi lançuar Speed ​​Baccarat. Baccarat është një nga lojërat më emocionuese të kazinosë në treg, me aksionin me ritëm të shpejtë dhe avantazhin e ulët të shtëpisë tërheqëse për lojtarët. Me Speed ​​Baccarat, ne kemi bërë të mundur që lojtarët të luajnë më shumë baccarat se kurrë më parë, me raundet e shpejta vetëm sa e shtojnë eksitimin e lojës."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme