Yggdrasil shtoi GameArt si partnerin e tij të ri

Lajme

2020-12-26

Duke u bashkuar Yggdrasil Programi Master në lojëra, Arti i lojës është në gjendje të krijojë dhe gjithashtu të shpërndajë përmbajtje të jashtëzakonshme lojrash duke përdorur teknologjinë CATI të kësaj marke. Ky është në thelb një komplet i parakonfiguruar, gati për rregullim për të zhvilluar lojëra. Bën të mundur që studiot dhe gjithashtu zhvilluesit të aplikojnë teknologji të standardizuar në mënyrë që të zhvillojnë dhe të shpërndajnë lojërat nëpër botë. Pra, nëse doni të luani në një kazino live, për shembull, atëherë mund ta bëni shumë lehtë.

Yggdrasil shtoi GameArt si partnerin e tij të ri

Studiot e Yggdrasil Gaming Masters pëlqejnë padyshim aksesin në CATI si dhe rrjetin e madh të partnerëve operativë të kësaj marke në disa tregje të rregulluara të iGaming. Një prej tyre është GameArt, që mund të ndërtojë dhe shpërndajë lojëra në mbarë botën për të maksimizuar të ardhurat me bashkëpunimin me Yggdrasil.

Markat me cilësi të lartë është e barabartë me një partneritet cilësor

GameArt është një nga liderët kur bëhet fjalë për ofruesit e lojërave. Ofron lojëra më të fundit dhe ka një portofol të madh të lojërave elektronike HTML5 të klasit botëror me grafikë të shkëlqyer dhe lojë të shkëlqyer, në disa tregje. Ky furnizues ofron gjithashtu një nga rrjetet e shumta të jackpot-it të gjithanshëm në këtë industri.

Yggdrasil është i njohur në të gjithë botën pasi është një nga markat e pakta që ka pushtuar një vend në krye. Kjo është për shkak se ata janë vërtet të mirë në atë që bëjnë. Ata zhvillojnë lojëra të jashtëzakonshme me tema nga më të ndryshmet që tërheqin vëmendjen e lojtarëve dhe kjo është diçka që shumë zhvillues nuk mund ta bëjnë.

Ky partneritet është një bekim për të dyja këto marka pasi ato mund të përfitojnë shumë nga njëra-tjetra. Ka shumë për të mësuar dhe ka shumë rritje që ata mund të bëjnë së bashku, diçka që shumë partneritete nuk e kanë.

Opinionet nga Yggdrasil dhe GameArt

Stuart McCarthy, i cili është Drejtues i Programeve të Partnerëve në Yggdrasil, deklaroi se ky vit ka qenë një vit i mrekullueshëm kur bëhet fjalë për rritjen e programit YG Masters, i cili u nxit nga lançimi i teknologjisë së tyre revolucionare CATI. Ata janë shumë të lumtur dhe gjithashtu krenarë me suksesin e programit dhe të emocionuar që punojnë me kaq shumë studio të suksesshme dhe shumë të talentuara si GameArt që mund t'i çojnë ata në lartësi të reja.

CEO i GameArt, Stefano Picone, tha se kur ata u bënë partnerë të YG Masters dhe filluan të përdorin teknologjinë CATI, atëherë ata ishin në gjendje të shkallëzonin zhvillimin e përmbajtjes së tyre shumë shpejt dhe të shpërndanin strategjitë e tyre, duke arritur audiencë krejtësisht të re globalisht. Ata janë shumë të impresionuar me suksesin e këtij programi nga Yggdrasil dhe janë të emocionuar të punojnë më tej me ta në mënyrë që të përparojnë edhe më shumë, gjë që do të ndodhë.

Rreth GameArt

GameArt u regjistrua në vitin 2013 dhe që atëherë ka zhvilluar lojëra për të kazinove online. Lojërat e tyre janë një vepër arti e jashtëzakonshme, gjë që lojtarët e vlerësojnë patjetër. Kjo markë është rritur me shpejtësi kur bëhet fjalë për popullaritetin e saj, veçanërisht sepse ekipi që qëndron pas saj është shumë inovativ, një avantazh i vërtetë.

Të gjitha lojërat e tyre mund të luhen përmes pajisjeve celulare pasi ato janë zhvilluar në HTML5. Plus, këto mund të integrohen në të gjitha platformat pa asnjë problem. Nëse po kërkoni të luani lojëra me cilësi të lartë, atëherë duhet të kontrolloni patjetër ato të GameArt, të cilat janë padyshim një zgjedhje e shkëlqyer. Do të habiteni me temat, cilësinë dhe, veçanërisht, me lojën e lojërave që zhvillon GameArt.

Mund të kaloni shumë mirë. Nuk ka nevojë të shpenzoni para dhe të mos argëtoheni shumë, veçanërisht pasi në ditët e sotme kazinotë kanë shumë lojëra në dispozicion dhe ka shumë zhvillim në këtë departament.

Lajmi i fundit

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar
2022-09-05

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar

Lajme