Leo Vegas Live Casino Rishikoni

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.1
Përfitimet
+ Mbreti i celularit
+ Kazino live e klasit të lartë
+ Fitues i çmimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Gjermane
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
CAIXA Brazil
Danish Gambling AuthorityMalta Gaming Authority
Peruvian La Dirección General de Juegos de Casino y Máquinas Tragamonedas
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (58)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (11)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Leo Vegas është një kazino që u themelua në vitin 2011 nga Gustaf Hagman, dhe që nga momenti i lançimit të kazinosë ajo përjetoi rritje të shpejtë falë faktit se ishte miqësore me celularin. Edhe themeluesi tha se Leo Vegas Casino ka lindur nga telefoni inteligjent, i cili është një nga kanalet më të shpejtë të argëtimit.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Leo Vegas

Games

Leo Vegas krenohet me lojëra të ndryshme ku lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë. Një nga lojërat më të njohura, sipas lojtarëve, është Libri i të Vdekurve. Nëse nuk jeni të njohur me lojërat me slot video në internet, mund ta provoni lojën në modalitetin argëtues pa pasur nevojë të depozitoni. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të parë se si funksionon loja pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja. Dhe, lojtarët që kërkojnë një përvojë më autentike të kazinosë mund të shkojnë në seksionin e Kazinosë Live dhe të luajnë një nga lojërat e shumta me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Leo Vegas Casino është një procedurë shumë e thjeshtë. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin opsionin e Tërheqjes. Ka mënyra të ndryshme pagese të disponueshme që mund të përdorin për tërheqje dhe pasi të zgjedhin atë që duan të përdorin, mund të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin. Ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend këtu është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë.

Account

Për të luajtur në Leo Vegas, lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari fillimisht. Lajmi i mirë është se ata pranojnë lojtarë të rinj përmes një procesi të thjeshtë regjistrimi. Kjo është një procedurë e thjeshtë që zgjat vetëm disa minuta dhe pasi një lojtar të ketë një llogari, ai mund të depozitojë lehtësisht fonde dhe të luajë për para të vërteta.

Languages

Leo Vegas është një kazino që është e disponueshme në shumë vende të ndryshme kështu që për këtë arsye faqja e internetit duhet të jetë e disponueshme në shumë gjuhë të ndryshme. Në këtë mënyrë lojtarët mund të ndihen më të sigurt kur mund të hyjnë në kazino në gjuhën e tyre amtare dhe të lexojnë për të gjitha promovimet e ndryshme që kazinoja ofron. Në këtë pikë, këto janë të gjitha gjuhët e disponueshme në Leo Vegas Casino:

  • suedeze
  • gjermanisht
  • Përfundo
  • daneze
  • anglisht
  • norvegjeze
  • italisht
  • Spanjisht
  • braziliane
  • japoneze

Countries

Leo Vegas po gëzon rritje të fortë në shumë vende të ndryshme. Arsyeja pas kësaj është se Leo Vegas është një kazino e besuar që ofron lojëra të ndryshme për lojtarët e saj. Tregu kryesor i tyre konsiderohet të jetë Mbretëria e Bashkuar dhe vendet nordike si Suedia, Norvegjia, Danimarka dhe Finlanda. Leo Vegas është i pranishëm në vende të tjera evropiane si Spanja dhe Italia, dhe gjithashtu ata janë të pranuar gjerësisht në vendet e Amerikës Latine Kili dhe Peru.

Mobile

Platforma e kazinosë celulare është vendi ku Leo Vegas tregon ngjyrat e tij të vërteta. Kazinoja ofron një përvojë që lojtarët nuk mund ta gjejnë askund tjetër. Madje, ato u emëruan 'Produkti i Vitit i Kazinosë Mobile' nga EGR Innovation Award në 2014. Aplikacionet celulare për iPhone dhe Android e bëjnë të gjithë procesin të thjeshtë dhe i lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje.

Tips & Tricks

Leo Vegas ka krijuar kazinonë e tij në atë mënyrë që edhe lojtarët për herë të parë të mund të gjejnë rrugën e tyre. Gjithsesi, është gjithmonë mirë të dini se çfarë po hyni dhe të lexoni për disa këshilla dhe truke që do ta bëjnë përvojën tuaj pa probleme.

Promotions & Offers

Kazino Leo Vegas krenohet me bonuse dhe promovime si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata besnikë. Në momentin që bashkoheni në kazino, mund të kapni ofertat bujare të mirëseardhjes që do të rrisin shumë jo vetëm buxhetin tuaj, por edhe përvojën tuaj në kazino. Edhe lojtarët e rregullt nuk mbeten me duar bosh, ata gjithashtu mund të gëzojnë shumë bonuse dhe promovime të rregullta.

Live Casino

Për të përmbushur nevojat e tregut të ndryshëm të lojërave të fatit, Leo Vegas përmban një sërë llojesh kazinosh. Ekziston një aplikacion celular për numrin në rritje të kumarxhinjve celularë, si dhe uebsajti për lojë të menjëhershme. Platforma ofron një sërë lojërash celulare, lojëra kazino në internet, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike, jackpot dhe shumë më tepër.

Responsible Gaming

Hyrje

Varësia nga kumari është një çështje serioze e shëndetit mendor që për fat të mirë mund të kapërcehet me mjetet e duhura. Të ndihmosh një lojtar problematik mund të jetë shumë sfiduese, por mund të bëhet. Lojtarët që merren me këtë çështje mund të kontaktojnë një nga organizatat e mëposhtme për udhëzime dhe këshilla:

Software

Leo Vegas ka bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë produktin më të mirë për lojtarët e tyre. Klientët mund të presin të gjejnë lojëra nga disa prej emrave tashmë të njohur në industrinë e kazinove në internet, por gjithashtu ka lojëra nga ofruesit më pak të njohur të programeve kompjuterike. Kjo bëhet me një ide në mendje, për të ofruar diversitet në mënyrë që çdo lloj lojtari të gjejë atë që kërkon.

Support

Leo Vegas është i vetëdijshëm se ata duhet të jenë të disponueshëm për klientët e tyre në çdo kohë. Ata ofrojnë disa mënyra të ndryshme për lojtarët e tyre për të zgjidhur problemin që kanë. Leo Vegas ka një Qendër Ndihme ku mund të gjeni një përgjigje për çdo pyetje që mund të keni.

Deposits

Depozitimi i llogarisë suaj në Leo Vegas është shumë i thjeshtë. Për të luajtur për para të vërteta, lojtarët duhet të kenë një llogari fillimisht. Pasi të krijojnë një llogari, gjithçka që duhet të bëjnë është të hyjnë në të dhe të shkojnë te Arkëtari. Lojtarët duhet të zgjedhin seksionin Depozita dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transferimin. Fondet duhet të pasqyrohen pothuajse menjëherë në llogarinë e tyre.

Security

Leo Vegas sigurohet që lojtarët të ndihen të sigurt gjatë gjithë kohës kur luajnë. Për këtë arsye, faqja e tyre merr të gjitha masat e nevojshme për të funksionuar siç duhet. Për më tepër, ata kanë fuqizuar lojërat e tyre me disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve që përdorin gjenerues të numrave të rastësishëm për të siguruar që përvoja e lojtarëve të jetë e drejtë dhe e sigurt. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të gjitha të dhënat mbahen të sigurta.

FAQ

Këtu është një koleksion i të gjitha pyetjeve të bëra shpesh të lojtarëve të Leo Vegas që luajnë kazino live.

Affiliate Program

Leo Vegas ofron një program shoqërues për të gjithë ata që duan të bashkohen me ekipin e tyre. Klientëve do t'u sigurohet më shumë se një burim të ardhurash, në mënyrë që të mund të ofrojnë versionet e aplikacionit, desktopit dhe celularit. Ato ofrojnë strukturat tradicionale të Ndarjes së të Ardhurave, CPA dhe CPL, dhe në të njëjtën kohë janë fleksibël në ofrimin e alternativave që i përshtaten më së miri klientit.

LeoVegas ofron tani Bingo Pragmatic Play
2020-10-19

LeoVegas ofron tani Bingo Pragmatic Play

Ofertat Pragmatic Play në ditët e sotme Bingo dhe është në dispozicion në LeoVegas. Kjo definitivisht shënon integrimin e plotë të produkteve të furnizuesit me kazinonë online. Për njerëzit që duan ose dëshirojnë të luajnë Bingo në një kazino të jashtëzakonshme, atëherë kjo është mundësia e tyre.