Leo Vegas Live Casino Rishikoni - Account

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.1
Përfitimet
+ Mbreti i celularit
+ Kazino live e klasit të lartë
+ Fitues i çmimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Gjermane
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
CAIXA Brazil
Danish Gambling AuthorityMalta Gaming Authority
Peruvian La Dirección General de Juegos de Casino y Máquinas Tragamonedas
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (58)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (11)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Account

Për të luajtur në Leo Vegas, lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari fillimisht. Lajmi i mirë është se ata pranojnë lojtarë të rinj përmes një procesi të thjeshtë regjistrimi. Kjo është një procedurë e thjeshtë që zgjat vetëm disa minuta dhe pasi një lojtar të ketë një llogari, ai mund të depozitojë lehtësisht fonde dhe të luajë për para të vërteta.

Hapi i parë që lojtarët duhet të bëjnë për të luajtur në Leo Vegas Casino është krijimi i një llogarie. Për ta bërë këtë, lojtarët duhet të hapin faqen e internetit të Leo Vegas dhe të klikojnë në butonin 'Hap Llogarinë' dhe të fusin saktë të gjitha detajet. Duam të theksojmë se të gjitha të dhënat personale duhet të jenë të sakta sepse më vonë lojtarët do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi.

Verifikimi i Leo Vegas

Përpara se lojtarët të mund të kërkojnë një tërheqje, ata duhet të kalojnë procedurën e verifikimit. Kjo është bërë për arsye sigurie, ndaj ne sugjerojmë që të mos e anashkalojnë këtë hap. Procesi fillon me verifikimin e moshës, për ta bërë këtë lojtarët duhet të dërgojnë një kopje të një dokumenti ligjor me një foto si pasaportë ose leje drejtimi. Këto do të konfirmojnë se një lojtar është i moshës ligjore për të luajtur kumar. Hapi tjetër do të përfshijë verifikimin e adresës dhe për ta verifikuar atë, lojtarët duhet të dërgojnë një kopje të një faturë të shërbimeve.

Si të identifikoheni?

Sa herë që lojtarët duan të luajnë në Leo Vegas, ata duhet të identifikohen në llogarinë e tyre. Ata mund ta bëjnë këtë kur të shkojnë në faqen zyrtare të kazinosë dhe të fusin emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin e tyre. Ne i këshillojmë lojtarët që të dalin gjithmonë nga llogaria e tyre kur të kenë mbaruar së luajturi.

Si të mbyllni një llogari

Bixhozi mund të bëhet i varur nëse lojtarët nuk mund të kontrollojnë dëshirën e tyre për të luajtur. Për këtë arsye, ka dy mënyra për të mbyllur një llogari. Lojtarët mund të zgjedhin të mbyllin llogaritë e tyre përkohësisht për një periudhë të caktuar. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të marrë një pushim nga kumari dhe për t'u fokusuar në gjëra të tjera më të rëndësishme në jetë. Mënyra tjetër është mbyllja e një llogarie përgjithmonë. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh këtu është se pasi të mbyllin llogarinë e tyre përgjithmonë, nuk mund ta hapin atë përsëri. Ne sugjerojmë lojtarët të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'i ndihmojnë ata të marrin një vendim më të informuar dhe t'i ndihmojnë ata të mbyllin llogarinë e tyre.

LeoVegas ofron tani Bingo Pragmatic Play
2020-10-19

LeoVegas ofron tani Bingo Pragmatic Play

Ofertat Pragmatic Play në ditët e sotme Bingo dhe është në dispozicion në LeoVegas. Kjo definitivisht shënon integrimin e plotë të produkteve të furnizuesit me kazinonë online. Për njerëzit që duan ose dëshirojnë të luajnë Bingo në një kazino të jashtëzakonshme, atëherë kjo është mundësia e tyre.