Leo Vegas Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Leo Vegas ofron një program shoqërues për të gjithë ata që duan të bashkohen me ekipin e tyre. Klientëve do t'u sigurohet më shumë se një burim të ardhurash, në mënyrë që të mund të ofrojnë versionet e aplikacionit, desktopit dhe celularit. Ato ofrojnë strukturat tradicionale të Ndarjes së të Ardhurave, CPA dhe CPL, dhe në të njëjtën kohë janë fleksibël në ofrimin e alternativave që i përshtaten më së miri klientit.

Partnerët do të marrin një pjesë të të ardhurave prej 25% kur të regjistrohen, e cila do të rritet më vonë, në varësi të performancës. Dhe kështu funksionon plani i tyre i komisionit:

 • Partnerët do të marrin 25% kur grumbullojnë më pak se 5000 dollarë nga lojtarët që ata referojnë.
 • Partnerët do të marrin 30% kur të grumbullojnë midis 5,000 dhe 15,000 dollarë nga lojtarët që ata referojnë.
 • Partnerët do të marrin 35% kur të grumbullojnë midis 15,000 dhe 30,000 dollarë nga lojtarët që ata referojnë.
 • Partnerët do të marrin 40% kur të grumbullojnë mbi 30,000 dollarë nga lojtarët që ata referojnë.

Filialet e Leo Vegas kanë markat e mëposhtme:

 • Kalaja Jackpot – në Castle JackPot, lojtarët mund të gjejnë disa nga lojërat elektronike më të mira në internet, lojërat e tavolinës dhe jackpot-et më të mëdha në internet. Kazinoja është e sigurt dhe e sigurt dhe ofron mbështetje 24/7 për lojtarët e saj.
 • 21.co.uk – kazinoja u lançua në vitin 2013 dhe që atëherë ajo u ka ofruar lojtarëve argëtimin më të mirë. Një nga pikat e forta të 21.co.uk është Kazinoja e saj Live që pret të vetmin shfaqje televizive live në Mbretërinë e Bashkuar.
 • Pres – Expekt u lançua në vitin 1999 dhe shpejt u bë një nga ofruesit kryesorë të basteve në internet. Kjo është kryesisht një markë e përqendruar te librat sportiv.
 • GoGo Kazino – GoGo Casino u lançua në Mars 2019 dhe që nga ai moment pati një sukses të madh. Kazinoja ofron tërheqje të shpejta, disa nga lojërat elektronike më të mira ekskluzive dhe mbështetje 24/7 të klientit. Veçoria e tyre Swipe & Play është shtesa përfundimtare që do ta bëjë çdo përvojë kazino të paharrueshme.
 • Leo Vegas – Leo Vegas është një nga markat më të njohura në industrinë e kazinove online. Të kesh fituar çmime të shumta flet shumë për kazinonë. Leo Vegas u themelua në vitin 2012 dhe është një nga kazinotë kryesore të lëvizshme në Evropë, dhe me çdo vit në vijim, ato po bëhen gjithnjë e më të mira. Kazinoja ishte e disponueshme për herë të parë në Suedi, por ngadalë marka po rritet në mënyrë të qëndrueshme në disa vende të ndryshme.
 • LiveCasino.com – LiveCasino.com është vendi ku shkojnë lojtarët e lojërave të kazinosë live. Kazinoja është fokusuar në ngritjen e përvojës së kazinosë në nivelin tjetër. Ofron regjistrim të shpejtë dhe depozita të menjëhershme në mënyrë që lojtarët të mund të kenë akses në lojërat e tyre të preferuara të kazinosë live.
 • Kazino Pink – Pink Casino është themeluar në vitin 2012 me idenë për t'u bërë kazinoja e parë femër. Gjithsesi, kazino pranon të gjithë të interesuarit për të krijuar një llogari.
 • Pixel.bet – Pixel.bet u lançua në shkurt 2019 dhe është marka lider në bastet e sporteve. Kazinoja ofron gjithashtu lojëra të Kazinosë Live, ndaj ju sugjerojmë ta provoni.
Total score8.1
Përfitimet
+ Mbreti i celularit
+ Kazino live e klasit të lartë
+ Fitues i çmimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Gjermane
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
CAIXA Brazil
Danish Gambling AuthorityMalta Gaming Authority
Peruvian La Dirección General de Juegos de Casino y Máquinas Tragamonedas
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (58)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (11)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet