Leo Vegas - Countries

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Countries

Leo Vegas po gëzon rritje të fortë në shumë vende të ndryshme. Arsyeja pas kësaj është se Leo Vegas është një kazino e besuar që ofron lojëra të ndryshme për lojtarët e saj. Tregu kryesor i tyre konsiderohet të jetë Mbretëria e Bashkuar dhe vendet nordike si Suedia, Norvegjia, Danimarka dhe Finlanda. Leo Vegas është i pranishëm në vende të tjera evropiane si Spanja dhe Italia, dhe gjithashtu ata janë të pranuar gjerësisht në vendet e Amerikës Latine Kili dhe Peru.

Fatkeqësisht, ka shumë vende ku Leo Vegas nuk është i disponueshëm për shumë arsye. Lojtarët mund të kontrollojnë listën e mëposhtme të vendeve të kufizuara dhe të shohin nëse lejohen të luajnë në kazino apo jo:

 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Angola
 • Argjentina
 • Armenia
 • Australia
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bahrein
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belgjika
 • Belize
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Bullgaria
 • Burkina Faso
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kepi Verde
 • Kili
 • Kinë
 • Kolumbia
 • Kongo
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Kuba
 • Curacao
 • Republika Çeke
 • Ekuador
 • Egjipti
 • Estonia
 • Fixhi
 • Franca
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjeorgjia
 • Gana
 • Grenada
 • Guatemala
 • Guinea
 • Guajana
 • Haiti
 • Hondurasi
 • Hungaria
 • Indonezia
 • Irani
 • Iraku
 • Izraeli
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Jordania
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kosova
 • Kuvajti
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Libinë
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Malajzia
 • Maldivet
 • Mali
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Moldavia
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Maroku
 • Mozambik
 • Nepali
 • Holanda
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Korea e Veriut
 • Omani
 • Pakistani
 • Panamaja
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Filipinet
 • Polonia
 • Rumania
 • Rusia
 • San Marino
 • Arabia Saudite
 • Senegali
 • Serbisë
 • Sierra Leone
 • Singapor
 • Ishujt Solomon
 • Somali
 • Korea e jugut
 • Spanja
 • Sri Lanka
 • Sudani
 • Surinami
 • Swaziland
 • Siria
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Tunizia
 • Turqia
 • Turkmenistani
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Shtetet e Bashkuara
 • Uruguai
 • Uzbekistani
 • Vanuatu
 • Vietnami
 • Jemeni
 • Zambia
 • Zimbabve
Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet