Leo Vegas Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Depozitimi i llogarisë suaj në Leo Vegas është shumë i thjeshtë. Për të luajtur për para të vërteta, lojtarët duhet të kenë një llogari fillimisht. Pasi të krijojnë një llogari, gjithçka që duhet të bëjnë është të hyjnë në të dhe të shkojnë te Arkëtari. Lojtarët duhet të zgjedhin seksionin Depozita dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transferimin. Fondet duhet të pasqyrohen pothuajse menjëherë në llogarinë e tyre.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, Leo Vegas ka shtuar mënyra të ndryshme pagese në portofolin e tyre, në mënyrë që ata të gjejnë atë që u përshtatet më shumë. Në ditët e sotme, ka një gamë të gjerë zgjidhjesh pagesash që janë të sigurta dhe të besueshme dhe do t'u lejojnë lojtarëve të menaxhojnë llogaritë dhe fondet e tyre me lehtësi maksimale.

Në Leo Vegas, lojtarët do të gjejnë një përzgjedhje të vogël, por të vendosur të mënyrave të pagesës për të zgjedhur. Ajo që klientët duhet të kenë parasysh është fakti se jo të gjitha opsionet e pagesës do të jenë të disponueshme në vendin e tyre të banimit. Këto janë opsionet e disponueshme që ata mund të përdorin:

  • Pagesat me karte – kjo konsiderohet të jetë një nga mënyrat më të lehta për t'u përdorur për të financuar një llogari. Lojtarët mund të përdorin pagesat e tyre me karta bankare Visa dhe Mastercard thjesht duke i dhënë Leo Vegas detajet e sakta. Në disa raste, lojtarët do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre me platformën për t'i lejuar ata të lehtësojnë pagesat e ardhshme.
  • Transfertat bankare – lojtarët mund të bëjnë pagesa direkte nga llogaria e tyre bankare në llogarinë e tyre në Leo Vegas. Një gjë që duhet mbajtur parasysh këtu është fakti se transfertat bankare zgjasin më shumë në krahasim me mënyrat e tjera të pagesës.
  • Kuletat elektronike – Kuletat elektronike ofrojnë një transferim të shpejtë dhe të sigurt të fondeve që i besojnë lojtarët dhe kazinotë. Dy nga kuletat elektronike më të njohura përfshijnë Skrill dhe Neteller. E vetmja pengesë këtu është se këto opsione janë të kufizuara në disa vende. Skrill u krijua në vitin 2001 dhe gëzon një bazë të madhe klientësh. Arsyeja pas kësaj është sepse është shumë e lehtë të krijosh një llogari dhe madje edhe më të lehtë të bësh pagesa. Neteller është një tjetër opsion popullor që ka një vëllim transaksioni edhe më të lartë se Skrill. Ky opsion është gjithashtu shumë i përshtatshëm pasi lojtarët të krijojnë llogaritë e tyre. MuchBetter është një tjetër mënyrë pagese e disponueshme në Leo Vegas Casino. Ky opsion ofron pagesë të sigurt dhe efektive në internet që përdoret kryesisht nga lojtarët indianë.

Kartë me parapagesë – Astropay është një kartë me parapagesë që mund të përdoret për të depozituar fonde në llogarinë e tyre. Këto karta zakonisht shiten në dyqane outlet dhe lojtarët mund të shkojnë në internet dhe të gjejnë një dyqan afër tyre.

Depozitat minimale dhe maksimale

Depozita minimale dhe maksimale do të ndryshojnë dhe ato varen kryesisht nga mënyra e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë. Gjëja më e mirë që mund të bëhet nëse dikush dëshiron të dijë limitet minimale dhe maksimale të depozitave është të drejtohet te arkëtari dhe të gjejë informacionin pranë mënyrës së pagesës që dëshiron të përdorë.

Koha e përpunimit

Kur bëhet fjalë për depozitat, pavarësisht nga mënyra e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë, koha e përpunimit është e menjëhershme. Kjo do të thotë që pasi të konfirmohet transferimi, fondet duhet të pasqyrohen pothuajse menjëherë në një llogari.

Bonusi i depozitës

Kur lojtarët krijojnë një llogari të re në Leo Vegas Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë, ata kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar ekuilibrin e tyre dhe për të zgjatur lojën e tyre. Lojtarët që duan të mësojnë më shumë rreth bonusit të mirëseardhjes së Leo Vegas duhet të klikojnë në lidhjen e mëposhtme.

Kërkesat e verifikimit për Leo Vegas

Lojtarët duhet të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të jenë në gjendje të luajnë për para të vërteta në kazino. Pasi lojtarët të vendosin llogaritë e tyre, ata do të jenë në gjendje të paraqesin kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar identitetin e tyre. Kjo është një marrëveshje një herë dhe pasi të bëhet kjo, lojtarët nuk duhet të verifikojnë përsëri identitetin e tyre. Është gjithashtu shumë e rëndësishme të theksohet se kazinotë rezervojnë të drejtën të kërkojnë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Lojtarët që përdorin opsionin e transfertës bankare, duhet të ngarkojnë pasqyrat e nevojshme bankare për të verifikuar llogarinë e tyre bankare.

Total score8.1
Përfitimet
+ Mbreti i celularit
+ Kazino live e klasit të lartë
+ Fitues i çmimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Gjermane
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
CAIXA Brazil
Danish Gambling AuthorityMalta Gaming Authority
Peruvian La Dirección General de Juegos de Casino y Máquinas Tragamonedas
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (11)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet