Leo Vegas Live Casino Rishikoni - FAQ

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

FAQ

Këtu është një koleksion i të gjitha pyetjeve të bëra shpesh të lojtarëve të Leo Vegas që luajnë kazino live.

Si ta siguroj llogarinë time?

Kur lojtarët krijojnë një llogari në Leo Vegas Casino, ne i këshillojmë fuqimisht të krijojnë një fjalëkalim të fortë dhe unik. Këtu është një udhëzim i thjeshtë për krijimin e një fjalëkalimi:

  • Përdorni gjithmonë nga 8 deri në 16 karaktere me të paktën një shkronja të mëdha dhe të vogla.
  • Përdorni gjithmonë një kombinim shkronjash dhe numrash.
  • Përdorni gjithmonë fjalëkalime të ndryshme për llogaritë tuaja në internet.
  • Fshini gjithmonë emailet që kanë informacione fjalëkalimi.
  • Ndryshoni gjithmonë fjalëkalimin tuaj periodikisht.

Është shumë e rëndësishme që informacioni të mbahet i sigurt dhe të mos ndahet me askënd tjetër. Lojtarët që besojnë se dikush tjetër po përdor llogarinë e tyre duhet të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit në mënyrë që të mund të hetojnë dhe të ndërmarrin të gjitha veprimet e nevojshme.

Cilat mënyra pagese janë të disponueshme në Leo Vegas Casino?

Leo Vegas ka shtuar disa mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të depozituar dhe tërhequr fonde, duke përfshirë sa vijon:

  • VIZA
  • Me besim
  • Neteller
  • Skrill
  • Paysafecard

Për më shumë informacion në lidhje me shumat minimale dhe maksimale të lejuara për të depozituar dhe tërhequr, lojtarët mund të vizitojnë Arkëtarin.

Ku mund t'i shoh bonuset e mia?

Çdo llogari ka një faqe personale 'Ofertat e Mia' ku lojtarët mund të shohin të gjitha bonuset që janë aktualisht në dispozicion. Lojtarët mund të shohin gjithashtu një njoftim pranë 'Oferta të Mia' sa herë që i pret diçka e re. Për këtë arsye, ne i këshillojmë lojtarët të hyjnë në llogaritë e tyre herë pas here në mënyrë që të mos humbasin asgjë.

A mund të kufizoj hyrjen në llogarinë time të Leo Vegas?

Lojtarët që kanë të bëjnë me varësinë e lojërave të fatit mund të kufizojnë aksesin e tyre në llogari. Leo Vegas Casino kujdeset për klientët e saj dhe për këtë arsye ata ofrojnë veçori të ndryshme që do t'i ndihmojnë ata të kontrollojnë zakonet e tyre të lojërave të fatit. Lojtarët që duan të kufizojnë aksesin e tyre në faqet e lojërave të fatit mund të përdorin dy mjete të ndryshme bllokimi:

BetBlocker – ky është softuer me bazë në Mbretërinë e Bashkuar që ofron shërbime falas për lojtarët. BetBlocker ofron një aplikacion për Android, iOS, Windows, Apple, Linux dhe Fire OS. Softueri nuk kërkon një regjistrim dhe lojtarët mund të bllokojnë aplikacionin e tyre të lojërave të fatit për nga 24 orë deri në 5 vjet.

Gamban – ky softuer do të bllokojë aksesin në faqet e lojërave të fatit pa e kufizuar pajisjen tuaj në ndonjë mënyrë tjetër.

Unë njoh dikë që ka një problem kumari. Cfare duhet te bej?

Nëse ju ose dikush që njihni ka një problem të lidhur me lojërat e fatit, ju këshillojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Leo Vegas ka trajnuar agjentë të mbështetjes së klientit të cilët janë gjithmonë të gatshëm të dëgjojnë klientët e tyre.

Është shumë e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm se agjentët nuk janë në gjendje të diskutojnë ndonjë informacion për klientët e tyre, sepse ata janë të detyruar ligjërisht të mbrojnë privatësinë e klientëve të tyre. Ndoshta do t'ju kërkohet t'i siguroni kazinosë një formë identifikimi me fotografi dhe lidhjen tuaj me personin në fjalë. Pasi të marrin të gjithë informacionin e nevojshëm dhe ta përcjellin çështjen në departamentin e Lojërave të Përgjegjshme dhe kur të hetojnë çështjen do t'ju kontaktojnë.

Cilat janë lojërat e kazinosë live?

Lojërat e Kazinosë Live janë shtesa më e mirë për Kazinonë Leo Vegas. Këtu kumarxhinjtë mund të kënaqen duke luajtur lojërat e tyre të preferuara në kohë reale me një tregtar të vërtetë të drejtpërdrejtë. Lojërat transmetohen nga një studio ose kazino me bazë tokësore direkt në pajisjen e lojtarit. Disa lojtarë madje thonë se të luash në një kazino të drejtpërdrejtë është edhe më mirë se të shkosh në institucione me tulla dhe llaç.

Pse të zgjidhni Leo Vegas Live Casino?

Leo Vegas do t'ju lejojë të futeni në përzgjedhjen më të madhe në botë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në seksionin e tyre Live Casino. Ata ofrojnë lojëra të ndryshme nga disa nga ofruesit më të mirë të softuerit. Për më tepër, disa nga tabelat ofrojnë mbështetje në 7 gjuhë të ndryshme duke përfshirë suedisht, danez, gjermanisht dhe spanjisht, vetëm për të përmendur disa.

Total score8.1
Përfitimet
+ Mbreti i celularit
+ Kazino live e klasit të lartë
+ Fitues i çmimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
CAIXA Brazil
Danish Gambling AuthorityMalta Gaming Authority
Peruvian La Dirección General de Juegos de Casino y Máquinas Tragamonedas
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (11)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet