Leo Vegas Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Games

Leo Vegas krenohet me lojëra të ndryshme ku lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë. Një nga lojërat më të njohura, sipas lojtarëve, është Libri i të Vdekurve. Nëse nuk jeni të njohur me lojërat me slot video në internet, mund ta provoni lojën në modalitetin argëtues pa pasur nevojë të depozitoni. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të parë se si funksionon loja pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja. Dhe, lojtarët që kërkojnë një përvojë më autentike të kazinosë mund të shkojnë në seksionin e Kazinosë Live dhe të luajnë një nga lojërat e shumta me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një nga lojërat më të njohura të kazinosë që mund të gjeni në Leo Vegas. Shkoni te seksioni i Kazinosë Live për një përvojë krejtësisht të re dhe zgjidhni një nga lojërat e shumta të disponueshme. Lojtarët që duan të lexojnë se si të luajnë Roulette dhe të mësojnë rreth strategjive mund të ndjekin këtë lidhje.

Dhe, këtu është një listë e të gjitha lojërave të disponueshme të Ruletës Live në Kazino Leo Vegas:

 • Ruletë Live LeoVegas
 • Ruletë Live Lightning
 • Ruleta Grand Live
 • Ruletë zhytëse
 • Live Roulette Azure
 • Viva Las Vegas Roulette
 • Ruletë e vërtetë me Bailey
 • Show Ruletë Leo
 • Ruletë Auto Live
 • Ruletë Instant Live
 • Ruletë futbolli live
 • Ruletë live në klub nate
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • PrimeTime Auto Roulette
 • Ruletë me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Ruletë LeoVegas
 • Ruletë Live Makao
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Ruletë 24/7 LIVE
 • Roulette Blaze Live
 • Ruletë Amerikane Live
 • Ruletë Makao Live
 • LeoVegas Live Auto Roulette
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Amerikane
 • Aspers Casino Roulette
 • Roulette London Live
 • Shpejtësia e drejtpërdrejtë e ruletës automatike 1
 • Auto Roulette Classic 1
 • Auto Roulette Live Speed 2
 • Ruletë e vërtetë automatike
 • Ruletë VIP live
 • Ruletë me top të dyfishtë live
 • Ruletë ndërkombëtare të kazinosë
 • Auto Roulette Classic 2
 • Ruletë e keqe Homburg
 • Ruletë e drejtpërdrejtë franceze
 • Ruletë Gjermane Live
 • Ruleta En Vivo
 • Ruletë Norsk Live
 • Ruletë Svensk Live
 • Ruletë Dansk Live
 • Ruletë Turke Live
 • Ruletë Arabe Live
 • Auto-Rulette Live
 • Ruletë e vërtetë me Saratin
 • Ruletë Namaste
 • Ruletë e vërtetë me Caroline
 • Ruletë e vërtetë me Holly
 • Hindi Ruletë Live
 • Ruletë e vërtetë me Matthew
 • Mega Fire Blaze Roulette
 • Ruletë ekskluzive Live
 • Ruleta bonus Age of the Gods
 • Ruletë dyzet e pesë Kensington
 • Roulette Royal Casino
 • Ruleta e kazinosë së madhe
 • Ruleta e Kazinosë Hipodrom
 • Resorts Atlantic City Roulette
 • Suomiruletti
 • Prestige Roulette Live
 • Spread Bet Ruletë
 • Roleta Brasileira Ao Vivo
 • Ruletë Hindi Live

Blackjack live

Blackjack është një lojë e lehtë me letra që e shijojnë shumë lojtarë. Për të pasur përvojën e plotë të lojës, ju sugjerojmë të shkoni te seksioni i Kazinosë Live në Leo Vegas Casino dhe të zgjidhni një nga variantet e shumta të disponueshme. Lojtarët që janë të rinj në këtë lojë dhe duan të mësojnë rregullat dhe strategjitë bazë duhet të drejtohen në lidhjen e mëposhtme.

Këto janë të gjitha variantet e disponueshme të Blackjack që mund të luani drejtpërdrejt:

 • Lobi ekskluziv i Leo Vegas
 • LeoVegas Live Blackjack 2
 • LeoVegas Speed Blackjack
 • Blackjack Ekskluzive Infinite
 • Lobi live i Blackjack
 • Blackjack me shpejtësi ekskluzive 1
 • Lobi live i Blackjack
 • Blackjack ekskluziv 1
 • Bast Blackjack falas
 • ONE Blackjack Live
 • LeoVegas Live Blackjack 1
 • LeoVegas Sports Blackjack 1
 • Blackjack ekskluziv 2
 • Blackjack ekskluziv 3
 • Exclusive Speed Blackjack 2
 • Blackjack i pafund
 • Fuqia Blackjack
 • Leo Blackjack Show 1
 • LeoVegas Blackjack
 • Partia Blackjack
 • Live Blackjack Makao
 • Lobi VIP live
 • Blackjack live C
 • Live VIP Blackjack C
 • Blackjack Platinum VIP
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack Diamond VIP
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Blackjack live C
 • Blackjack live A
 • Blackjack Espanol
 • Live Blackjack Azure E
 • LeoVegas Sports Blackjack 2
 • Leo Blackjack Show 2
 • Të gjitha bastet Blackjack
 • Rregullat e shumicës Blackjack me shpejtësi
 • Partia e famshëm Blackjack
 • Blackjack privat ekskluziv
 • Royale Blackjack 5
 • Quantum Blackjack Plus
 • Blackjack pa kufi
 • Royale Blackjack 2
 • Soiree Elite Blackjack VIP

Loja Tregon

Shfaqjet e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta janë lojëra fati të transmetuara drejtpërdrejt ku mund të luani në kohë reale me një prezantues të vërtetë të shfaqjes së lojërave. Përvoja për të luajtur dhe për të biseduar me hostin dhe lojtarët e tjerë është ajo që i bën këto lojëra kaq të njohura.

Këtu është një listë e plotë e të gjitha shfaqjeve të lojërave të disponueshme të Kazinosë Live që mund të gjeni në Kazino Leo Vegas:

 • Cash ose Crash Live
 • Crazy Time Live
 • Mega Wheel Live
 • Mega Ball live
 • Aventurat Përtej Botës së Çudirave
 • Gonzo's Treasure Hunt Live
 • MONOPOLY Live
 • Ruletë Live Lightning
 • Live Lucky 7
 • Marrëveshje ose No Deal Live
 • Baccarat Live Lightning
 • Zare rrufeje të gjalla
 • Zoti i Stuhive Live
 • Craps Live
 • Jeto me fat 6
 • Bast anësor CITY
 • Super Sic Bo
 • Live Dream Catchers
 • Studio e futbollit live
 • Ruletë futbolli live
 • SicBo Live
 • Jeto me fat 5
 • Hi-Lo Club Live
 • Money Drop Live
 • Mega Fire Blaze Roulette
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje Shorti i madh
 • Buffalo Blitz Live
 • Ruleta bonus Age of the Gods
 • SicBo Deluxe
 • Quantum Blackjack Plus

Baccarat live

Baccarat është ndoshta një nga lojërat më të lehta që mund të luani drejtpërdrejt në Leo Vegas Casino. Objektivi i lojës është të fitoni një dorë që shënon 8 ose 9 për të fituar raundin. I vetmi vendim që duhet të merrni kur luani këtë lojë është shuma që dëshironi të vendosni bast dhe basti që dëshironi të vendosni. Edhe pse kjo është një lojë e thjeshtë, ne ju sugjerojmë të mësoni rregullat bazë të lojës përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Për të lexuar rreth rregullave dhe strategjive të ndryshme që mund të përdorni, ndiqni këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave të disponueshme Baccarat që mund të gjeni në seksionin Live Casino në Leo Vegas Casino:

 • Golden Wealth Baccarat Live
 • Speed Live Baccarat
 • Fan Tan Live
 • Baccarat me shpejtësi të drejtpërdrejtë A
 • Dragon Tiger Live
 • Baccarat Live Lightning
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Bast në Baccarat Live
 • Studio e futbollit live
 • Baccarat live
 • Baccarat Macao live
 • Live Dragon Tiger
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Live Baccarat Squeeze
 • VIP Baccarat Live
 • Live Lobi Baccarat
 • Lobi VIP live
 • Mini Baccarat Prestige
 • Bakara e vërtetë me Saratin
 • Baccarat e vërtetë me Cortney
 • Baccarat japoneze me shpejtësi A
 • Bast i drejtpërdrejtë në Baccarat
 • Grand Baccarat Live
 • Baccarat Super 6 live
 • Speed Baccarat Live
 • Jeto Andar Bahar
 • Andar Bahar Live
 • Speed Baccarat – Tabela e Kriketit
 • Baccarat live me 7 vende

Lojera me letra

Leo Vegas ka një ofertë shtesë të një përzgjedhjeje masive të lojërave në internet në seksionin e tyre Live Casino. Kështu që lojtarët me stile të ndryshme loje mund të gjejnë diçka për veten e tyre. Zgjedhja e lojërave është e madhe, kështu që për lojtarët që nuk dinë se ku të fillojnë, ne sugjerojmë që të shikojnë listën e plotë të të gjitha lojërave të disponueshme këtu:

 • ONE Blackjack Live
 • Bast Blackjack falas
 • Lufta live e basteve
 • Hi-Lo Club Live
 • Bast anësor CITY
 • Studio e futbollit live
 • 3 Card Brag
 • Baccarat me shpejtësi të drejtpërdrejtë A
 • Blackjack i pafund
 • Bast në Poker Live
 • Baccarat Live Lightning
 • Craps Live
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Kazino Hold'em me 2 dore
 • Live Lobi Baccarat
 • Lobi VIP live
 • Live Ultimate Texas Hold'em
 • Poker Bonus Live Texas Hold'em
 • Poker i drejtpërdrejtë me tre letra
 • 6+ Poker Live
 • Live Dragon Tiger
 • Live Baccarat Squeeze
 • Bast në Baccarat Live
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Gurë Letër gërshërë
 • Jeto Andar Bahar
 • 32 Cards Live
 • Bast i drejtpërdrejtë në Baccarat
 • Speed Baccarat – Tabela e Kriketit
 • Andar Bahar Live
 • Teen Patti Live
 • Bast për Teen Patti
 • Lucky 7 Live
Total score8.1
Përfitimet
+ Mbreti i celularit
+ Kazino live e klasit të lartë
+ Fitues i çmimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Gjermane
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
CAIXA Brazil
Danish Gambling AuthorityMalta Gaming Authority
Peruvian La Dirección General de Juegos de Casino y Máquinas Tragamonedas
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (11)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet