Leo Vegas Live Casino Rishikoni - Mobile

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.1
Përfitimet
+ Mbreti i celularit
+ Kazino live e klasit të lartë
+ Fitues i çmimit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Gjermane
Italiane
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (8)
AAMS Italy
CAIXA Brazil
Danish Gambling AuthorityMalta Gaming Authority
Peruvian La Dirección General de Juegos de Casino y Máquinas Tragamonedas
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (58)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Blackjack Surrender
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (11)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Mobile

Platforma e kazinosë celulare është vendi ku Leo Vegas tregon ngjyrat e tij të vërteta. Kazinoja ofron një përvojë që lojtarët nuk mund ta gjejnë askund tjetër. Madje, ato u emëruan 'Produkti i Vitit i Kazinosë Mobile' nga EGR Innovation Award në 2014. Aplikacionet celulare për iPhone dhe Android e bëjnë të gjithë procesin të thjeshtë dhe i lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje.

Një nga avantazhet më të mëdha të Leo Vegas është platforma e tij celulare. Lejimi i lojtarëve të shijojnë lojërat e tyre të preferuara larg shtëpisë është një përfitim i madh. Për më tepër, Leo Vegas Casino nuk kufizohet vetëm në disa lojëra, përkundrazi, ato ofrojnë më shumë se 400 lojëra elektronike dhe lojëra të ndryshme tavoline. Për më tepër, seksioni i Kazinosë Live mund të aksesohet lehtësisht nga një pajisje dore, në mënyrë që lojtarët të mund të bisedojnë me një tregtar të drejtpërdrejtë ndërsa luajnë lojën e tyre të zgjedhur.

Lojtarët mund të hyjnë lehtësisht në faqen duke përdorur një shfletues ose mund të shkarkojnë një aplikacion që është falas dhe i lehtë për t'u përdorur.