Leo Vegas - Promotions & Offers

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

Kazino Leo Vegas krenohet me bonuse dhe promovime si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata besnikë. Në momentin që bashkoheni në kazino, mund të kapni ofertat bujare të mirëseardhjes që do të rrisin shumë jo vetëm buxhetin tuaj, por edhe përvojën tuaj në kazino. Edhe lojtarët e rregullt nuk mbeten me duar bosh, ata gjithashtu mund të gëzojnë shumë bonuse dhe promovime të rregullta.

Nëse jeni adhurues i Live Casino, mund të gjeni shumë bonuse të ndryshme në Leo Vegas Casino që do t'ju lejojnë të zgjasni lojën tuaj dhe të provoni më shumë lojëra se zakonisht.

Bonus i mirëseardhjes në kazino live

Për të nisur gjërat në këmbën e duhur, mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes në momentin që krijoni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë.

Bonusi i mirëseardhjes bartet në katër depozitat e para. Ky është një bonus depozite 100% i ndeshjes që do të rrisë bilancin e lojtarit deri në 100 dollarë. Depozita minimale që ata mund të bëjnë çdo herë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që kazinoja do të përputhet është 100 dollarë. Lojtarët do të marrin 400 dollarë në total nëse bëjnë depozitën maksimale çdo herë. Për më tepër, lojtarët do të marrin 100 rrotullime falas, 20 rrotullime falas herën e parë që depozitojnë dhe pjesën tjetër do t'i marrin gjatë 4 ditëve të ardhshme.

Promovimi i Kazinosë Live Drops & Wins

Drops & Wins Promotion është mirësjellje e Pragmatic Play ku mund të merrni pjesë në turnetë javore dhe në uljet ditore të çmimeve. Lojtarët mund të fitojnë deri në 2.5 milionë dollarë me këtë promovim.

Turneu Live Golden Wealth Baccarat 5K

Kur lojtarët bashkohen në turneun e baccarat-it të pasurisë së artë, ata mund të kenë mundësinë të fitojnë një çmim prej $5000. Për çdo fitore neto prej 1$ në Golden Wealth Baccarat, ata do të marrin 1 pikë.

Baccarat live të mërkurën

Kur luani ndonjë nga tavolinat e Speed Baccarat në Lobin e Evolution, lojtarët mund të fitojnë Lojëra shpërblyese. Ky promovim është i disponueshëm çdo të mërkurë nga ora 00:01 CEST deri në orën 23:59 CEST. Basti minimal që duhet të vendosin lojtarët është i kufizuar në 1$, dhe kur të arrijnë një Beat të keq natyral në dy letrat e para, ata do të marrin 5$ në lojërat shpërblyese. Kjo ndodh kur lojtari humbet me 8 kundër 9.

Lojtarët mund të fitojnë deri në 3 kupona të Lojërave shpërblyese dhe pasi të përdorin të gjitha fondet, fitimet e tyre të grumbulluara do të paguhen me para në dorë. Lojërat e shpërblimit do të skadojnë pas 7 ditësh dhe ato mund të përdoren në tabelat e mëposhtme:

 • Baccarat me shpejtësi të drejtpërdrejtë A
 • Speed Baccarat B
 • Baccarat me shpejtësi C
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat Q
 • Speed Baccarat J
 • Speed Baccarat K
 • Speed Baccarat L
 • Speed Baccarat M
 • Speed Baccarat N
 • Speed Baccarat O
 • Speed Baccarat P
 • Baccarat me shpejtësi japoneze A

Lojtarët mund t'i përdorin Lojërat e Shpërblimit si baste të shumta më të vogla ose plotësisht si një bast prej 5 dollarësh, dhe maksimumi që mund të fitojnë është 15 dollarë.

Live Jepni parashikimet tuaja - Fitoni para!

Lojtarët kanë mundësinë të testojnë aftësitë e tyre të parashikimit në Leo King dhe të fitojnë deri në 1000 dollarë. Për të marrë pjesë, ata duhet të bashkohen me Leo King dhe t'i vënë vetes një pseudonim, të plotësojnë parashikimet e tyre dhe të presin për rezultatet. Lojtarët mund të modifikojnë parashikimet, por sapo të fillojë loja, parashikimet do të bllokohen. Për çdo parashikim të saktë, lojtarët do të marrin 1 pikë dhe sa më të sakta të kenë, aq më të mëdha janë shanset që të përfundojnë në tabelën e liderëve.

Lojtari me totalin e pikëve më të larta do të fitojë çmimin. Nëse më shumë se një lojtar ka të njëjtin numër të totalit të pikëve më të larta, atëherë lojtarët do të ndajnë çmimin në mënyrë të barabartë.

5.000.000 dollarë Mega Leo Jackpot

Lojtarët mund të provojnë fatin e tyre dhe të fitojnë mbi $5.000.000 me Jackpot Leo. Jackpotet Mini, Minor, Major dhe Mega në më shumë se 100 lojëra janë të disponueshme në Leo Vegas Casino. Për të marrë pjesë, lojtarët duhet të klikojnë në çdo lojë me distinktivin LeoJackpot dhe të klikojnë në 'Opt In' në fund të lojës së zgjedhur.

Xhekpoti mund të aktivizohet në çdo lojë dhe fituesi zgjidhet në mënyrë të rastësishme. Rrota që përbëhet nga jackpot-i ndahet në segmente me ngjyra dhe secili prej këtyre segmenteve shoqërohet me jackpot të ndryshëm progresiv.

Në momentin që një person merr një xhekpot të caktuar, i njëjti bllokohet për atë raund të lojës, që do të thotë se asnjë lojë tjetër nuk mund të pretendojë të njëjtin Jackpot. Fitimet transferohen automatikisht në llogarinë e lojtarit.

Këto jackpot mund të fitohen vetëm kur luani lojëra me video slot në internet. Kështu që për fat të keq nuk mund t'i luani lojërat në një Kazino Live.

Drops & Wins – Edition Live Casino

Çdo javë, lojtarët mund të marrin pjesë në 4 turne të veçantë dhe të fitojnë 2.500 çmime në para me një vlerë totale prej 125.000 $. Turnetë janë të disponueshme në lojërat Pragmatic Play Live Casino dhe sa më shumë fitore radhazi të marrë një lojtar, aq më shumë pikë do të marrë.

Çdo javë, të mërkurën do të ketë 4 turne që do të japin një shans për të fituar një pjesë të çmimit mujor prej $500,000. Këto janë turnet ku lojtarët mund të bashkohen:

 • Një turne ruletë
 • Një turne blackjack
 • Një turne i Mega Wheel
 • Një turne Baccarat

Për të marrë pjesë, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të zgjedhin çdo tryezë Pragmatic Play Live dhe të vënë një bast. Sa më shumë fitime të zbresin lojtarët, aq më lart në tabelën e drejtuesve do të ngjiten.

Turneu javor i Ruletës në Kazino Live – grupi i çmimeve javore për këtë turne është 50,000 dollarë dhe çmimi kryesor javor është 5,000 dollarë. Lojtarët mund të fitojnë deri në 1000 çmime dhe bast minimal që mund të vendosin është i kufizuar në 0,50 dollarë.

Turneu javor i Blackjack i Kazinosë Live – ky turne ofron një grup çmimesh javore prej 25,000 dollarësh dhe një çmim kryesor javor prej 5,000 dollarësh. Ka deri në 300 çmime dhe basti minimal për të marrë pjesë është i kufizuar në 10 dollarë.

Weekly Live Casino Mega Wheel Tournament – ky turne sjell një grup çmimesh javore prej $25,000 dhe një çmim kryesor javor prej $5,000. Ka deri në 600 çmime dhe basti minimal për të marrë pjesë është i kufizuar në 0,50 dollarë.

Turneu Weekly Live Casino Baccarat – ky turne ofron një grup çmimesh javore deri në $25,000 dhe një çmim kryesor javor prej $5,000. Ekzistojnë 600 çmime në dispozicion dhe basti minimal për të marrë pjesë është i kufizuar në 0,50 dollarë.

Lojtarët duhet të shkojnë në faqen e tyre "Ofertat e mia" për të kërkuar shpërblimet e tyre. Fitimet duhet të pretendohen brenda 7 ditëve nga data e kreditimit.

Shpërblimet e së martës në kazino live

Çdo të martë nga ora 00:01 CEST deri në orën 23:59 CEST, lojtarët mund të fitojnë lojëra shpërblyese kur luajnë në Leo Vegas Live Roulette.

Për të marrë pjesë, lojtarët duhet të bëjnë një bast minimal prej 1 $ në 7, 14 ose 21 në Leo Vegas Live Casino Roulette. Kur të fitojnë bastin, ata do të marrin 5 dollarë në lojëra shpërblyese.

Lojtarët mund të fitojnë deri në 3 kupona të Lojërave shpërblyese që do t'u kreditohen atyre në Leo Vegas Live Roulette. Çdo kupon lojë shpërblyese mund të sjellë deri në 15 dollarë që do të paguhen me para në dorë.

Ky promovim zgjat nga ora 00:01 e së martës më 11 maj 2021 deri në orën 23:59 të datës 30 nëntor 2021. Për të fituar, lojtarët duhet të vendosin baste me para të vërteta.

Lojërat e shpërblimit janë të vlefshme vetëm për 7 ditë dhe lojtarët mund t'i përdorin ato plotësisht si një bast prej 5 dollarësh ose mund të bëjnë baste të shumta më të vogla. Shuma e fituar i shtohet tepricës dhe fitimet e akumuluara paguhen me para në dorë.

Shpërblimet e të enjtes së çmendur

Lojtarët mund të fitojnë lojëra shpërblyese çdo të enjte kur luajnë në Crazy Time Live, pasi të kenë përfunduar objektivin në lojë. Oferta është e vlefshme çdo të enjte nga ora 00:01 CEST deri në orën 23:59 CEST.

Ky është një shfaqje lojë hit nga Evolution që krenohet me 4 raunde bonus dhe mund të sjellë deri në 20,000 herë fitime bastesh. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të vendosin një bast minimal prej 5$ në segmentin '10' në rrotën kryesore të Crazy Time Live. Kur ata fitojnë bastin 3 herë radhazi, ata do të marrin 5 dollarë në lojëra shpërblyese. Këto lojëra shpërblyese do t'i kreditohen lojtarit në Crazy Time Live.

Pasi të përdoren të gjitha fondet e lojës së shpërblimit, të gjitha fitimet e grumbulluara do të paguhen me para në dorë. Çdo kupon i lojës së shpërblimit do të sjellë një maksimum prej $15, ose një total prej $45.

Lojtarët duhet të vendosin baste me para të vërteta për të marrë pjesë në këtë promovim dhe ata kanë 24 orë për të përfunduar objektivin në lojë dhe për të zhbllokuar Lojërat e Shpërblimit.

Modaliteti i ri i lojës - BLAST!

Lojtarët që mund të luajnë më shumë lojëra në të njëjtën kohë do ta pëlqejnë modalitetin e ri të lojës, i njohur si BLAST. Kjo veçori do t'i lejojë ata të luajnë lojëra të shumta kur të arrijnë në raundet e bonusit. Imagjinoni emocionet që mund të sjellë kjo mënyrë, kështu që për këtë arsye, ne sugjerojmë lojtarët të shkojnë në Leo Vegas dhe ta provojnë menjëherë.

Është shumë e thjeshtë për t'u bashkuar, thjesht hyni në llogari dhe hapni çdo lojë dhe prekni ikonën Blast në meny. Këtu lojtarët mund të konfigurojnë raundin e tyre Blast ose të zgjedhin një lojë tjetër për të luajtur në modalitetin Blast.

Miniaplikacioni Blast i lejon lojtarët të ndjekin ecurinë e lojës. Pasi lojtarët të zgjedhin lojën e tyre të zgjedhur, ata mund të vendosin numrin e rrotullimeve të automatizuara dhe aksioneve për rrotullim. Dhe sa herë që duan të luajnë më shumë lojëra, thjesht duhet të klikojnë në ikonën "Shto lojë".

Lojërat që kanë modalitetin Blast luhen në një pamje të minimizuar, kështu që lojtarët nuk mund t'i shohin pamjet vizuale të lojës derisa të arrijnë një raund bonus. Kur kjo të ndodhë, lojtarët mund ta nisin lojën në modalitetin klasik dhe të shijojnë raundin e bonusit.

Kjo veçori mund të aksesohet si nga celulari ashtu edhe nga desktopi, që do të thotë se i lejon klientët të luajnë lojërat e tyre të preferuara. Sesioni Blast mund të ndërpritet dhe të ndërpritet në çdo kohë. Për më tepër, ndërsa sesioni Blast po funksionon, lojtarët mund të eksplorojnë lojëra dhe faqe të tjera. Pasi një lojtar të hapë një faqe ku funksioni Blast nuk mbështetet, sesioni do të ndërpritet automatikisht dhe kur ai të lundrojë në një faqe të mbështetur, sesioni Blast do të rifillojë.

Edhe pse është e mundur të nisni disa seanca Blast në të njëjtën kohë, të gjitha ato duhet të jenë nga lojëra të ndryshme. Pasi të përfundojë një sesion, detajet e atij sesioni do të hiqen nga përmbledhja.

Funksioni Blast është i disponueshëm në këto lojëra:

 • Aloha! Cluster Pays
 • Butterfly Staxx
 • Butterfly Staxx 2
 • I vdekur ose i gjallë, Pasuri Hyjnore
 • Drive: Multiplier Mayhem
 • Finn dhe Spin Swirly
 • Taverna e Artë e Finnit
 • Jack Hammer, Jack Hammer 2
 • Koi Princesha
 • Relike të humbura
 • Motorhead
 • Tërbimi i deteve
 • Reel Rush
 • Duck i gërryer
 • Kulla me avull
 • Video Slot Vikings
 • Kryekomandantët e luftës
 • Perëndimi i egër i egër
 • Më verboni
 • I vdekur ose i gjallë 2
 • Pasuria Hyjnore MEGAWAYS
 • Kërkimi i Gonzos
 • Jack and the Beanstalk
 • Twin Spin MEGAWAYS

Ofertat e rrotullimeve falas nuk mund të përdoren në modalitetin Blast. Gjithashtu, kjo veçori është e disponueshme vetëm në lojërat e lojërave elektronike në internet, kështu që nuk mund ta gjeni as në seksionin Live Casino.

Oferta javore në Sportet Live

Lojtarët mund të bastojnë në çdo sport dhe të marrin deri në 12 baste javore falas dhe rritje fitimi. Për më tepër, 40 golashënuesit më të mirë do të marrin çmime në para dhe baste falas.

Lojtarët shpërblehen për çdo bast që vendosin. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të vizitojnë faqen "Ofertat e Mia" dhe të kërkojnë shpërblimin e tyre dhe për çdo 5 baste kualifikuese që vendosin ata do të marrin një bast Falas ose një rritje të fitimit. Oferta funksionon në këtë mënyrë:

 • Kur një lojtar vendos 1 bast, ai do të marrë një rritje fitimi prej 5%
 • Kur një lojtar vendos 5 baste, ai do të marrë një rritje fitimi prej 10%
 • Kur një lojtar vendos 10 baste, ai do të marrë një rritje fitimi prej 15%
 • Kur një lojtar vendos 15 baste, ai do të marrë një rritje fitimi prej 20%
 • Kur një lojtar vendos 20 baste, ai do të marrë një rritje fitimi prej 25%
 • Kur një lojtar vendos 25 baste, ai do të marrë një bast falas prej 10 € dhe një rritje fitimi prej 25%
 • Kur një lojtar vendos 30 baste, ai do të marrë një rritje fitimi prej 30%
 • Kur një lojtar vendos 35 baste, ai do të marrë një bast falas prej 15 €
 • Kur një lojtar vendos 40 baste, ai do të marrë një rritje fitimi prej 40%
 • Kur një lojtar vendos 45 baste, ai do të marrë një bast falas prej 20 €
 • Kur një lojtar vendos 50 baste, ai do të marrë një rritje fitimi prej 50%
 • Kur një lojtar vendos 51 baste, ai do të marrë një bast falas prej 50 €

Sa herë që një lojtar fiton një bast kualifikues, ai do të fitojë pikë për tabelën mujore të liderëve dhe lojtari me rezultatin më të lartë do të fitojë një çmim të madh. Çmimet mujore të lidershipit janë si më poshtë:

 • Çmimi i parë është 1.500 dollarë
 • Çmimi i dytë është 1000 dollarë
 • Çmimi i tretë është 500 dollarë
 • Çmimi i katërt është 400 dollarë
 • Çmimi i 5-të është 300 dollarë
 • Çmimi i 6-të është 200 dollarë
 • Çmimi i 7-të është 150 dollarë
 • Çmimi i 8-të është 100 dollarë
 • Çmimi i 9-të është 100 dollarë
 • Çmimi i 10-të është 100 dollarë
 • Çmimi 11-15 është një bast falas prej 50 dollarësh
 • Çmimi 16-25 është një bast falas prej 30 dollarësh
 • Çmimi 26-40 është 25 dollarë

Ky promovim zgjat nga ora 00:00 e së hënës më 02 nëntor 2020 deri në orën 23:59 të së dielës më 29 maj 2022 dhe çdo bast i vendosur jashtë periudhës promocionale nuk do të kualifikohet.

Të gjitha bastet duhet të vendosen përmes celularit dhe lojtarët duhet të kërkojnë kartën e tyre LVLC çdo javë për t'u kualifikuar për shpërblimet e javës.

Të gjitha bastet kualifikuese duhet të vendosen në Live Sports dhe ato duhet të kenë një koeficient minimal prej 1.50. Kur lojtarët vendosin baste kombinimi, koeficienti total duhet të jetë i barabartë ose më i madh se 1.50.

Shuma minimale e bastit për një bast kualifikues është 25 dollarë, dhe bastet duhet të vendosen dhe shlyhen përpara orës 23:59 të së dielës, çdo javë kualifikuese.

LeoVegas Live Club – Shkalla e Bonusit Javore

Çdo javë lojtarët mund të kualifikohen për shumë shpërblime të ndryshme. Shpërblimet përshkruhen në shkallën e bonusit dhe ato përfshijnë ato në vijim:

 • Kur lojtarët vënë bast 1x, ata do të marrin një rritje të fitimit prej 5%
 • Kur lojtarët vënë bast 5x, ata do të marrin një rritje fitimi prej 10%
 • Kur lojtarët vënë bast 10x, ata do të marrin një rritje fitimi prej 15%
 • Kur lojtarët vënë bast 15x, ata do të marrin një rritje fitimi prej 20%
 • Kur lojtarët vënë bast 20x, ata do të marrin një rritje fitimi prej 25%
 • Kur lojtarët vënë bast 25 herë, ata do të marrin një bast falas prej 10 € dhe një rritje fitimi prej 25%
 • Kur lojtarët vënë bast 30x, ata do të marrin një rritje fitimi prej 30%
 • Kur lojtarët vënë bast 35x, ata do të marrin një bast falas prej 15 €
 • Kur lojtarët vënë bast 40x, ata do të marrin një rritje të fitimit prej 40%
 • Kur lojtarët vënë bast 45x, ata do të marrin një bast falas prej 20 €
 • Kur lojtarët vënë bast 50x, ata do të marrin një rritje fitimi prej 50%
 • Kur lojtarët vënë bast 51x, ata do të marrin një bast falas prej 50 €.

Çdo lojtar do të grumbullojë pikë drejt tabelës së liderëve dhe pikët llogariten vetëm në bastet fituese. Personi me më shumë pikë do të fitojë çmimin e parë dhe ato janë si më poshtë:

 • Çmimi i parë është 1500 €
 • Çmimi i dytë është 1000 €
 • Çmimi i tretë është 500 €
 • Çmimi i katërt është 400 €
 • Çmimi i pestë është 300 €
 • Çmimi i 6-të është 200 €
 • Çmimi i 7-të është 150 €
 • Çmimi i 8-të është 100 €
 • Çmimi i 9-të është 100 €
 • Çmimi i 10-të është 100 €
 • Çmimi 11 - 15 është 50 € Bast Falas
 • Çmimi 16 - 25 është 30 € Bast Falas
 • Çmimi 26 - 40 është 25 € Bast Falas

Bastet Falas janë të disponueshme vetëm në celular dhe pasi të kreditohet shpërblimi, ai duhet të kërkohet brenda 24 orëve. Basti maksimal është i kufizuar në 30 dollarë.

Rritjet e fitimit janë gjithashtu të disponueshme vetëm në celular dhe pasi të kreditohet, shpërblimi duhet të kërkohet brenda 24 orëve. Shuma maksimale e aksioneve për rritjen e fitimit është 25 dollarë dhe fitimi maksimal për çdo rritje të fitimit është 500 dollarë.

Si të përdorni rritjen e fitimit?

Lojtarët duhet të sigurohen që përmbushin kriteret për Rritjen e Fitimit të tyre dhe të zgjedhin tregun ku duan të bastojnë. Brenda fletës së bastit, ata duhet të zgjedhin Rritjen e Fitimit të tyre nën 'Oferta Bonus'. Pasi të vendoset basti, e vetmja gjë që mbetet për të bërë është të prisni që rezultati të dalë.

Rritet fitimi javor i akumuluesit

Sa herë që lojtarët vendosin një bast akumulues në sportin e tyre të preferuar, ata mund të fitojnë deri në 50% fitime shtesë. Kur një lojtar vendos baste në tre ose më shumë zgjedhje futboll, hokej mbi akull, basketboll, hendboll, volejboll, futboll amerikan, kriket, ose E-sports_,_ kazino do të rrisë fitimet e tyre. Këto janë 15 herë rritjet javore të disponueshme në këtë pikë:

 • Trefishat - Rritja e fitimit 3x 10% - Bastet kualifikuese për rritjen e fitimit 10% duhet të jenë 3-fish dhe duhet të kenë të gjitha përzgjedhjet në Futboll, Hokej mbi Akull, Basketboll, Hendboll, Volejboll, Futboll Amerikan, Kriket ose E-sport.
 • 4 Folds: 3x 15% Rritje fitimi - Bastet kualifikuese për rritjen e fitimit 15% duhet të jenë 4 herë dhe duhet të kenë të gjitha përzgjedhjet në Futboll, Hokej mbi akull, Basketboll, Hendboll, Volejboll, Futboll Amerikan, Kriket ose E-sport.
 • 5 Folds: 3x 25% Rritje fitimi - Bastet kualifikuese për rritjen e fitimit 25% duhet të jenë 5 herë dhe duhet të kenë të gjitha përzgjedhjet në Futboll, Hokej mbi Akull, Basketboll, Hendboll, Volejboll, Futboll Amerikan, Kriket ose E-sport.
 • 6 Folds: 3x 35% Rritje fitimi - Bastet kualifikuese për rritjen e fitimit 35% duhet të jenë 6 herë dhe duhet të kenë të gjitha përzgjedhjet në Futboll, Hokej mbi Akull, Basketboll, Hendboll, Volejboll, Futboll Amerikan, Kriket ose E-sport.
 • 7+ Folds: 3x 50% Rritje Fitimi - Bastet kualifikuese për rritjen 50% të fitimit duhet të jenë 7+ dhe duhet të kenë të gjitha përzgjedhjet në futboll, hokej mbi akull, basketboll, hendboll, volejboll, futboll amerikan, kriket ose sporte elektronike .

Për t'u kualifikuar, lojtarët duhet të bëjnë baste deri në 30 dollarë dhe bastet duhet të vendosen në futboll para ndeshjes, hokej mbi akull, basketboll, hendboll, volejboll, futboll amerikan, kriket ose sporte elektronike nëpërmjet celularit.

Me çdo rritje, lojtarët mund të shënojnë deri në 1000 dollarë fitime shtesë dhe bastet duhet të vendosen me koeficient 1.3 ose më të lartë.

Eksperiencë VIP

Leo Vegas ka një program VIP për lojtarët e tij besnikë që mund të sjellë përvojën e lojtarëve në kazino në një nivel krejtësisht të ri.

Ka një short mujor, ku kazinoja jep çmime të zhurmshme që thjesht nuk mund të humbasin.

Çdo muaj, një lojtar nga çdo grup i nivelit VIP do të hidhet në mënyrë të rastësishme për të marrë një çmim. Lojtarët do të njoftohen me email dhe ky promovim është i disponueshëm për lojtarët që banojnë në Austri, Irlandë, Finlandë, Spanjë, Indi, Kanada, Brazil dhe Japoni.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackBaccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golden Wealth Baccarat
Golf
Hokej mbi akull
Kriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No CommissionLive Mega Wheel Live Playboy BaccaratLive Progressive BaccaratLive Super SixLive Texas Holdem BonusLive XL Roulette
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet