Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Leonbet

LeonbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 4500 dollarë
Shumëllojshmëri e madhe e sporteve dhe sporteve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe e sporteve dhe sporteve
Leonbet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bazuar në vendin e vendbanimit të lojtarëve, ofrohen një sërë bonusesh Leon Bet, rrotullime falas dhe promovime të tjera. Bonusi i mirëseardhjes i ofruar për lojtarët në vendin e tyre tregohet më poshtë dhe është i aksesueshëm për lojtarët e rinj në kazino Leon Bet. Bonuset e mirëseardhjes për të gjithë lojtarët në kazino live Leonbet janë:

Bonusi i mirëseardhjes: 100% deri në 220 €

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
Games

Games

Salla e sapokrijuar e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të Leonbet përmban gjithçka që lojtarët mund të dëshironin. Përsëritje të shumta të lojërave klasike janë të disponueshme si lojëra të drejtpërdrejta në këtë kazino online.

Kazinoja live në Leonbet do të ishte një hit me lojtarët pasi ofronte shumë më tepër sesa thjesht versionet tipike të tregtarëve të drejtpërdrejtë të baccarat, blackjack dhe ruletë. Në vend të kësaj, ka shumë alternativa më të çuditshme të lojës në dispozicion të lojtarëve, të tilla si:

 • Tigri i Dragoit
 • Andar Bahar
 • Bast në numra
+21
+19
Mbyll

Software

Për të krijuar një portofol të larmishëm lojrash, Leonbet ka bashkëpunuar me një numër të jashtëzakonshëm zhvilluesish softuerësh të njohur. Lojtarët që regjistrohen me këtë kazino në internet do të kenë akses në lojëra të nivelit më të lartë të tregtarëve të drejtpërdrejtë nga zhvilluesit kryesorë. Këta ofrues softuerësh kryesorë në industri përfshijnë:

 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • Lojë pragmatike
Payments

Payments

Lojtarët në kazino live Leonbet kanë mënyra të ndryshme për të financuar llogaritë e tyre të kazinosë. Duke filluar me kartat, lista kalon te kuletat elektronike, kartat me parapagesë, kuponët dhe së fundi, kriptovalutat e ndryshme. Megjithëse alternativat mund të ndryshojnë në bazë të kombit nga i cili vijnë lojtarët e fatit, këto janë ato që përdoruesit zakonisht gjejnë gjithmonë:

 • Skrill
 • Neteller,
 • WebMoney
 • ecoPayz
 • Paratë e përsosura

Depozita minimale është e barabartë me më të madhen e një njësie të monedhës së zgjedhur ose shumën e vendosur nga përpunuesi i pagesës.

Deposits

Leonbet është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Leonbet ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë MasterCard, Google Pay, Visa, Neteller, Credit Cards , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Leonbet për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Leonbet u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+167
+165
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD

Languages

Për lojtarët ndërkombëtarë që zakonisht nuk flasin anglisht, të kesh shumë alternativa gjuhësore është thelbësore. Platforma shumëgjuhëshe e lojërave të fatit Leonbet i shërben të gjithë botës. Për të parë dhe ndryshuar gjuhët e disponueshme, thjesht klikoni flamurin në krye të faqes. Kjo kazino live mbështet gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • portugeze
 • rusisht
 • Azerbajxhani
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Leonbet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Leonbet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Leonbet është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Në vitin 2007, Leon Curacao NV lançoi të njëjtin emër kazino online. Vizitorët në platformën e lojërave mund të shijojnë lojëra tavoline, dhoma live dhe mbi 3000 lojëra elektronike klasike. Leon Casino ka gjithashtu zona bastesh sportive, si dhe baste sportive kibernetike.

Faqja dallohet për shërbimin e tij të përsosur, punën e drejtë dhe shpërblimet e shpejta. Teknika e fortë e kriptimit në faqen e internetit siguron të dhënat e konsumatorit. Si rezultat, përdoruesit nuk duhet të shqetësohen për sigurinë e informacionit të tyre personal ose transaksionet aktuale. Leonbet ka funksionuar që nga viti 2007 dhe veçoritë e tij kanë tërhequr një numër të madh lojtarësh indianë gjatë gjithë viteve.

Leonbet ka krijuar një faqe interneti të pastër dhe moderne me ngjyra të spikatura të zeza, të bardha dhe të kuqe, dhe atmosfera e përgjithshme është profesionale. Dikush mund të lundrojë lehtësisht midis të gjitha zgjedhjeve të ndryshme të basteve duke zgjedhur sporte, lojëra elektronike, kazino të drejtpërdrejta, sporte virtuale dhe sporte elektronike nga shiriti i sipërm i navigimit.

Pse të luani në kazino LeonbetLive

Një nga faqet e shumta të internetit të sporteve, esporteve dhe kazinove që aktualisht operojnë nën një licencë të lëshuar nga qeveria e Curacao është LeonBet.

LeonBet ka një reputacion të fortë dhe të sigurt për të qenë një faqe e sigurt për konsumatorët e saj falë një përkushtimi ndaj lojërave të fatit të përgjegjshëm, niveleve të larta të sigurisë për informacionin personal të lojtarëve, duke përfshirë enkriptimin e të dhënave dhe detajet për transaksionet, si dhe disa kujdes ndaj klientit. opsione. Është shumë e sigurt të luash në këtë kazino live.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2007

Account

Regjistrimi për një llogari me një Leonbet hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Leonbet dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Me veçorinë fantastike të bisedës live të LeonBet, mund t'i drejtoni shpejt pyetjet e ekipit ndihmës të shërbimit ndaj klientit. Për më tepër, ekziston mundësia për t'i dërguar email kompanisë në adresën e saj të emailit të shërbimit të klientit.

Për fat të keq, nuk kishte asnjë linjë telefonike për t'u gjetur, dhe gjithashtu kishte një mungesë të çuditshme të çdo lloj zone FAQ. Megjithatë, ne besojmë se LeonBet ka burime solide të shërbimit ndaj klientit në përgjithësi.

Pse ia vlen të luhet në Leonbet Live Casino

Në përgjithësi, Leonbet Live Casino lë një përshtypje më se të favorshme. Faqja e internetit është shumëgjuhëshe dhe përmban gjithçka që lojtarëve u nevojiten për një përvojë lojrash në internet pa probleme.

Kazinoja është e autorizuar nga Curacao. Një licencë lojërash në Curacao nuk duket të jetë e disponueshme lehtësisht nga Ministria e Drejtësisë, ndryshe nga vendet e tjera.

Megjithatë, do të ishte e shkëlqyeshme nëse Leonbet do të gjente një mënyrë për të bërë dallimin më të qartë midis faqes së internetit të kazinosë dhe librit sportiv, në mënyrë që adhuruesit e kazinosë të mos hutoheshin kur ndërveprojnë fillimisht me operatorin.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Leonbet për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Leonbet shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Leonbet ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Leonbet në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Leonbet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Leonbet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Për të tërhequr lojtarë ndërkombëtarë në këtë kazino, kazino live Leonbet ofron depozita dhe tërheqje në monedha të shumta. Lojtarët mund të zgjedhin monedhat e tyre përkatëse kur zgjedhin opsionin e pagesës. Disa nga monedhat e mbështetura nga kjo kazino live janë:

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • Rrënojat ruse
 • Rupia indiane
 • Kazakistani Tenge dhe të tjerë
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher