DGOJ Spain

Kumari është një hobi popullor në Spanjë, por një lojtar duhet të jetë i vetëdijshëm se po përdor një faqe interneti që përputhet me rregullat dhe rregulloret lokale. Kjo siguron siguri për të gjithë të përfshirët dhe parandalon rrethanat e paparashikuara. Çdo kazino e besueshme live në Spanjë kërkon një licencë zyrtare nga DGOJ Spain (Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të Fatit) për të operuar brenda vendit. DGOJ Spain është pjesë e Ministrisë së Çështjeve të Konsumatorit dhe ka për detyrë rregullimin, autorizimin, mbikëqyrjen dhe koordinimin e aktiviteteve të lojërave të fatit në nivel shtetëror. Ato shërbejnë si komisioni zyrtar i lojërave të fatit në vend.

DGOJ Spain
al Country FlagCheckmark

Mansion

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Live Casino është një faqe e madhe e basteve online live në Mbretërinë e Bashkuar që përdor softuerin Playtech për të siguruar që përzgjedhja e lojës ofron diçka për të gjithë. Duke qenë se është themeluar në vitin 2004, operatori ka fituar një përvojë të madhe ndër vite, gjë e cila është e dukshme në bonuset, shërbimin mbështetës dhe arkëtarin online. Mansion ka një numër të madh klientësh të përkushtuar të cilët kanë luajtur në kazino live për shumë vite dhe me kënaqësi do t'ua sugjerojnë atë entuziastëve të tjerë të lojërave elektronike, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. TonyBet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. PlayJango është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

BonusDeri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta

Royale500 Live Casino është një kazino e mirënjohur në Mbretërinë e Bashkuar që u themelua në vitin 2016 dhe funksionon nën një licencë UKGC (UK Gaming Commission).

BonusDeri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëgjuhëshe
 • Seksioni i letrave me gërvishtje
 • Ofrohen çmime speciale
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëgjuhëshe
 • Seksioni i letrave me gërvishtje
 • Ofrohen çmime speciale

Slots Magic Casino u themelua fillimisht në 2014 dhe është i licencuar me Komisionin e Lojërave të Maltës, si dhe Komisionin e Lojërave në Mbretërinë e Bashkuar. Kjo kazino kujdeset për 20 gjuhë të ndryshme dhe është e disponueshme në dhjetë vende të ndryshme në mbarë botën. Ato janë mikpritëse për një gamë të gjerë lojërash argëtuese, të cilat variojnë nga lojëra elektronike në lojëra elektronike me tregtarë të drejtpërdrejtë.

BonusDeri në 100 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Temë e butë
 • Kazino fituese e çmimeve
 • Lojëra elektronike ekskluzive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Temë e butë
 • Kazino fituese e çmimeve
 • Lojëra elektronike ekskluzive

Mr Green është një kazino në internet, e përqendruar rreth temës së pronarit që e quan veten "Mr Green". Ai paraqitet si një burrë i veshur me një kostum jeshil, i cili kënaqet duke ndihmuar klientët e tij të argëtohen dhe të fitojnë në lojërat e kazinosë. I gjithë faqja e internetit përdor një temë të gjelbër në të gjitha faqet.

Bonus300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Marka më e mirë
 • Libri historik sportiv
 • Tërheqje të pakufizuara
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Marka më e mirë
 • Libri historik sportiv
 • Tërheqje të pakufizuara

Themeluar në vitin 1934, William Hill Casino është ndër emrat e njohur kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në kazino në përgjithësi. Kompania ka një reputacion të shkëlqyer në bastet sportive dhe gjithashtu ka arritur njohje në kazinotë online dhe lojërat celulare. Është popullor falë ndërfaqeve të tij të shpejta, miqësore për përdoruesit dhe të optimizuara për celular.

Çdo kazino live që funksionon pa licencë konsiderohet të jetë e paligjshme dhe e pa lejuar në vend, prandaj një lojtar duhet të sigurohet që ata janë duke luajtur në një kazino që zotëron licencën. Kjo garanton gjithashtu mënyra të shpejta dhe të sigurta pagese për konsumatorin. Këto legjislacione të lojërave të fatit ekzistojnë në vend për të mbrojtur konsumatorët dhe bizneset, që do të thotë se të luash në një faqe interneti legjitime të kazinosë çon në një përvojë të këndshme dhe të përshtatshme. Si lojërat e fatit të drejtpërdrejtë, ashtu edhe bastet sportive, janë nën kompetencën e DGOJ në Spanjë. Një ankesë mund të depozitohet gjithashtu në faqen e internetit të DGOJ nëse një konsumator has ndonjë aktivitet të dyshimtë në internet.

Section icon
NiveliCasinoBonusRating
1MansionDeri në 5000 $/€9
2TonyBet8.2
3PlayJango7.6
4Royale500Deri në 100 €7.9
5Slots MagicDeri në 100 €8
6Mr GreenDeri në 100 dollarë10
7William Hill300 dollarë9