Kahnawake Gaming Commission

Komisioni i Lojërave Kahnawake (KGC) është një organ rregullator i lojërave të fatit që vepron në Kanadaja dhe pjesë të Amerikës së Veriut. KGC u krijua në vitin 1996 dhe është një nga rregullatorët më të njohur të lojërave të fatit në planet. Në kryerjen e përgjegjësive të tij, autoriteti punon së bashku me autoritetet e tjera, duke përfshirë Komisionin e Lojërave Alderney dhe Komisioni i Lojërave të Maltës (MGA).

Kahnawake Gaming Commission
Pse KGC tërheq kazinotëMbrojtja e lojtarit
al Country FlagCheckmark

Ruby Fortune

al Country FlagCheckmark
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune Casino u themelua në vitin 2003, por vitet e fundit është rritur ndjeshëm në popullaritet. Është një faqe e besueshme kazinoje që ofron një sërë lojërash të ndryshme për lojtarët në të gjithë botën. Slot machines janë komponenti kryesor dhe lojërat e kazinosë janë gjithashtu të disponueshme.

Bonus100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino ka kohë që është në dispozicion në treg. E themeluar në vitin 1998, kazino u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të disponueshme për t'u luajtur në disa pajisje të ndryshme. Jackpot City Casino ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe është certifikuar nga një agjenci e pavarur testimi, eCOGRA. Lojtarët mund të regjistrohen për një llogari dhe të shijojnë një përvojë të sigurtë dhe të sigurt lojrash.

Bonus400 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino është një nga operatorët më të mëdhenj dhe më të njohur në hapësirën e lojrave online. Ajo është ngjitur në këtë pozicion të lakmueshëm duke ofruar një gamë të madhe lojërash, të përqendruara kryesisht në slot machines, por gjithashtu duke ofruar lojëra tavoline si pjesë e një oferte më të gjerë dhe më të rrumbullakosur të kazinove.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. TonyBet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100%
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Shpërblimet e gjeneralëve
 • Zgjedhje e madhe pagesash
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Shpërblimet e gjeneralëve
 • Zgjedhje e madhe pagesash

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Brazino777 është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Pse KGC tërheq kazinotë

Pse KGC tërheq kazinotë

KGC tërheq shumë operatorë kazino për disa arsye. Për një, tarifa që ngarkon komisioni për një licencë është relativisht e ulët. Arsyeja e dytë është se rregullat e komisionit janë më të relaksuara se autoritetet e tjera rregullatore atje, siç është MGA. Si të tilla, shumë kazinove të drejtpërdrejta tërhiqen nga Kanadaja dhe Amerika e Veriut. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se lojtarët nuk janë të mbrojtur.

Pse KGC tërheq kazinotë
Mbrojtja e lojtarit

Mbrojtja e lojtarit

Marrja e licencës së KGC-së nuk është një shëtitje në park. Që çdo operator kazino të kualifikohet, ata duhet të kalojnë testet e besueshmërisë dhe integritetit. Për shembull, kazinoja duhet të ketë gjithashtu softuer standard të lojërave pa boshllëqe manipuluese. Për më tepër, kazinoja duhet të lejojë firmat e pavarura audituese të auditojnë aktivitetet e tyre për t'u siguruar që po luajnë pastër në treg. E gjithë kjo bëhet për t'u garantuar lojtarëve një mjedis të sigurt të lojërave të fatit.

Mbrojtja e lojtarit
NiveliCasinoBonusRating
1Ruby FortuneBonus mirëseardhjeje deri në 750$9.1
2Jackpot City100% deri në 1600 dollarë6
3Spin Casino400 dollarë7.92
4TonyBet8.2
5Brazino777Bonus i mirëseardhjes deri në 100%7
6Party Poker Casino8.1
7Casino Classic8.4