Luaj Live Baccarat Lounge pa komision sot - Fito para të vërteta

Në Live Baccarat Lounge, asnjë komision nuk lëshohet nga ofruesi i softuerit Playtech. Loja është me shtatë vende në vend të një loje të pakufizuar si pjesa tjetër e tavolinave nga kazinotë kryesore live. Lojtarët zgjedhin vendet e tyre në tavolinë kur mbërrijnë.

Tabela ka një pamje klasike dhe ka një ndërfaqe më të vjetër të lojrave. Raundi i basteve zgjat 15 sekonda, ndërsa raundi i lojës zgjat 27 sekonda për të përfunduar. Nëse bankieri fiton, nuk ka komision prej 5 për qind për të paguar Baccarat pa komision.

Kur bankieri shënon 6, lojtarët shpërblehen me gjysmën e aksioneve të tyre origjinale, ose 0.5:1. Basti anësor i sigurimit Super 6 shton eksitimin. Nëse një lojtar vë bast këtë shumë dhe bankieri merr një 6, pagesa është 15 me 1.

Si të luani Live Baccarat Lounge falasPagesat Live Baccarat Lounge Pa komision
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Si të luani Live Baccarat Lounge falas

Top lojërat drejtpërdrejt statistikat dhe rrugët interaktive i ndihmojnë lojtarët të qëndrojnë në krye të lojës së tyre. Një numër i konsiderueshëm i basteve anësore të paracaktuara dhe të programueshme janë të disponueshme, duke ofruar emocione shtesë dhe shanse bastesh.

Live Baccarat No Commission është një lojë shumë zbavitëse që do t'u pëlqejë lojtarëve të lartë dhe atyre që rrezikojnë, të cilët nuk tremben nga avantazhet astronomike të shtëpisë së basteve anësore.

Sidoqoftë, ka një bezdi të vogël me ndërfaqen e përdoruesit. Në vend që ta mbani të rregullt zonën e basteve, fushat e basteve të lojtarit, bankierit dhe barazimit janë ndarë në pjesë, duke kërkuar që përdoruesit t'i kushtojnë vëmendje kur vendosin bastet e tyre.

Rrjedhimisht, tabela duket e mbushur me njerëz dhe është më pak e përshtatshme për përdoruesit sesa disa nga faqet e tjera të baccarat live të Playtech.

Rregullat e lojës live

Lojtarët mund të zgjedhin në mënyrë individuale një nga vendet e disponueshme ose të zgjedhin çfarëdo pozicioni tavoline që dëshirojnë duke zgjedhur butonin "Çdo" përpara se të nisin seancën.

Tabela ka shtatë vende, ku vendi numër katër u konsiderua i pafat dhe u zëvendësua me ulësen numër tetë.
Përveç basteve standarde të bankierëve, lojtarëve dhe barazimeve, Lounge No Commission Baccarat përfshin një sërë bastesh anësore me shpërblime që variojnë nga x0,54 në x220, në varësi të bastit.

Këto mund të jenë çifte tregtari/punues ose variacione të përsosura të çifteve. Variacionet e tjera shtesë të së njëjtës lojë mund të jenë çifte, të mëdha/të vogla ose të barabarta.

Siç u tha më parë, duart e bankierit dhe të lojtarit do të ofrojnë një pagesë të plotë x1, por avantazhi i shtëpisë rifitohet duke ulur pagimin nëse dora e bankierit fiton në 6 ose më të lartë, që zakonisht është x0.5 në vend të x1.

Basti Egalite është një version i bastit Tie që u lejon pjesëmarrësve të fitojnë një fitim më të madh nëse arrihet një rezultat i caktuar Barazimi. Egalite 2, i cili shumëzon bastin e lojtarit me x220, ka shanset më të mira për t'u shlyer. Egalite 6 dhe 7 paguhen me një normë prej x45.

Pagesat Live Baccarat Lounge Pa komision

Pagesat kryesore të basteve anësore janë njëmbëdhjetë me një dhe çifti i përsosur prej njëzet e pesë me një. Gjithashtu, i madhi, 0.54:1 dhe i vogël, që është 2:1, janë çiftet lojtar/diler. Playtech është i përkushtuar për t'u ofruar lojtarëve përvojën më të madhe të mundshme të baccarat live.

Në baccarat live, dy bastet më të njohura paguhen 1:1 dhe kanë shanse për të fituar mbi 44 përqind. Megjithatë, shtëpia merr një tarifë prej 5 për qind për bastet e tregtarëve, me përjashtim të Baccarat pa komision. Një bast prej 10 £ për tregtarin do të rezultojë në një fitore prej 19,50 £. Nëse një lojtar vendos një bast në një barazim, ai do të marrë një kthim tetë me një.

Gjuajtësit vënë bast në një baccarat kazino live tavolinë nga çdo vend i globit. Kjo është bërë e mundur nga platforma e besuar e ofruesit të softuerit Playtech. Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë miqësore me prekjen janë të disponueshme për pajisjet inteligjente. Gjithçka që lojtari duhet të bëjë është të klikojë në çipin që dëshiron të luajë dhe ta vë bast në tavolinën e drejtpërdrejtë të kazinosë për të filluar të luajë.

Për të luajtur baccarat live, lojtarët duhet së pari të krijojnë dhe financojnë një llogari. Ka bonuse lojtarësh herë pas here. Prandaj, lojtarët duhet rregullisht shikoni faqen e bonuseve të kazinosë live për çdo informacion përpara se të filloni të luani.

Të gjitha ofertat më të fundit për të gjitha lojërat e kazinove në internet mund të gjenden në faqen e promovimeve. Lojtari duhet të lexojë termat dhe kushtet për çdo bonus. Në mënyrë tipike, shumica e bonuseve kanë kërkesa për t'i përdorur ato.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi