Luaj Live Blackjack VIP Sot - Fito para të vërteta

Blackjack është një lojë klasike e kazinosë live e popullarizuar në mesin e lojtarëve në mbarë botën. Blackjack VIP i Evolution's Live Blackjack është loja më e shpejtë, më e shkëlqyeshme dhe më e pasur me tipare të drejtpërdrejta të kazinosë online të blackjack-it. Gjithçka është projektuar me kujdes për përvojën më të madhe të mundshme të lojërave në laptopë, tabletë dhe smartfonë. Loja është gjithashtu e disponueshme në një numër të madh tavolinash live dhe tabela të personalizuara të zhvilluara posaçërisht për secilin operator që e bën Evolution të dallohet midis ofruesve të softuerit të kazinosë live.

VIP Blackjack shton intrigën, duke u ofruar roleve të larta përvojën që vetëm kazinotë kryesore mund të ofrojnë në lojërat e drejtpërdrejta. Klientët me baste të larta mund të luajnë me individë me të njëjtin mendim në atmosferën VIP të përshtatur posaçërisht në kazinotë live. Lojtarët mund të marrin përvojën e plotë VIP nga komoditeti i shtëpive të tyre me versione të drejtpërdrejta të kazinosë.

Çfarë është Live VIP Blackjack?Si të luani Blackjack VIP livePagesa të drejtpërdrejta VIP Blackjack
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Çfarë është Live VIP Blackjack?

Kjo lojë e shpejtë blackjack me rrufe ofron një përvojë realiste blackjack ndryshe nga çdo tjetër. Studiot janë të ndriçuara butësisht ku lojëra tavoline live në kazino blackjack live janë vendosur në qendër. Tregtari miqësor përshëndet lojtarët në tavolinë dhe prezantohet. Gjithçka në tavolinë është e dukshme edhe nëse pjesa tjetër e dhomës është e ndriçuar dobët.

Ky variant VIP live blackjack nuk ka një kolonë zanore dhe përkundrazi fokusohet në ofrimin e një eksperience autentike të kazinosë. Lojtarët dëgjojnë diskutime të buta nga tavolina të tjera në sfond, njësoj si në një kazino të vërtetë. Të jep përshtypjen e të qenit në një kat kazino të mbushur me njerëz, gjë që e shton përvojën.

Si të luani Blackjack VIP live

Tabela e blackjack përfshin të gjithë ekranin, pavarësisht nëse përdoruesit janë në një desktop ose një pajisje celulare. Loja është e rrjedhshme dhe e thjeshtë për t'u ndjekur. Lojtarëve u paraqiten tre kuti bastesh dhe duhet të zgjedhin sa dhe me çfarë koeficienti duan të bastojnë. Pjesëmarrësit mund të luajnë lart në një kuti dhe ulët në një tjetër, sepse secili është një bast i veçantë. Është tërësisht në komandën e tyre.

Rregullat e Blackjack VIP live

Në Live Blackjack VIP, gjashtë kuvertë me 52 letra përzihen së bashku përpara se të paraqitet secila dorë dhe tregtari nuk merr një kartë vrima. Tregtari duhet të godasë çdo total prej gjashtëmbëdhjetë ose më pak, si dhe soft shtatëmbëdhjetë, që është një dorë me një as që arrin në shtatë ose shtatëmbëdhjetë. Nëse lojtarët godasin blackjack, ata paguhen. Megjithatë, kur dora e lojtarit humbet në Blackjack, vetëm basti i parë i detyrueshëm humbet, ndërsa të gjitha bastet e tjera opsionale, ndarjet dhe dyfishimet shtyhen dhe kthehen.

Karakteristika Shtesë

Loja Live Blackjack VIP nga Evolution Gaming është unike në atë që ofron disa mundësi shtesë unike bastesh. E para është Para-Vendimi, i cili mund të ndihmojë në përshpejtimin e këtij ritmi tashmë të shpejtë lojërat e kazinosë drejtpërdrejt. Lojtarët mund të zgjedhin të godasin, të qëndrojnë, të dyfishojnë ose të ndahen njëkohësisht si lojtari i parë me këtë opsion dhe nuk do të duhet të presin radhën e tyre. Kjo veçori e bën lojën më të gjallë dhe lejon angazhim më të madh.

Ka edhe baste anësore të tilla si 21+3 dhe Çifte Perfect. Këto baste shtojnë eksitimin dhe ofrojnë më shumë opsione bastesh për lojtarët. Nëse dy letrat e para të shpërndara të lojtarëve janë një çift i përzier, me ngjyrë ose i përsosur, ata mund të rrisin shpërblimet e tyre fituese me bastin anësor të Çifteve të Përsosura. Basti anësor i lejon lojtarët të fitojnë në kombinime të ndryshme letrash të stilit të pokerit. Këto janë të përbëra nga dy letrat e para të lojtarëve dhe karta e drejtuar nga tregtari.

Çfarë duhet të kenë parasysh lojtarët?

Lojtarët e sprovuar mund ta shohin lojën e zakonshme shumë të ngadaltë. Megjithatë, kjo lojë VIP mundëson lojën e shpejtë në meny, e cila përshpejton shpërndarjen dhe heqjen e kartave nga tavolinat në kazinotë më të mira live. Ekziston gjithashtu një buton i ri-bastit që i lejon pjesëmarrësit të përsërisin bastin e raundit të tyre të mëparshëm në vend që të vendosin individualisht një bast në secilën nga tre kutitë e basteve. Të gjitha vendet e basteve janë të përcaktuara mirë dhe dizajni vizual është i rregullt pa rrëmujë. Të gjitha kontrollet janë të lehta për t'u kuptuar, ka kufizime bastesh dhe kartat janë të pastra dhe të qarta.

Pagesa të drejtpërdrejta VIP Blackjack

Futbollistët janë në gjendje të luajnë një dorë në të njëjtën kohë duke ndjekur rregullat konvencionale të blackjack-ut me Live Blackjack VIP. Tregtari pret me durim që lojtarët të vendosin bastet e tyre dhe të bëjnë gjykimet e tyre ndërsa loja luhet në kohën e lirë. Nëse dikush arrin të godasë dorën përfundimtare fituese, të njohur si Blackjack, ata marrin një pagesë të menjëhershme 3:2.

Loja ka paqëndrueshmëri të ulët dhe një RTP prej 99.28%. Shuma minimale e aksioneve për dorë është 50,00 €, me një bast maksimal prej 5,000 € për dorë.

Nëse aksionet janë të mëdha, shpërblimet janë shumë më të mëdha. Kazino tregtar i gjallë ka një 17 të butë në tabelë. Pasi të vendosen bastet e sigurimit, tregtari mund të shikojë për Blackjack. Ky version nga Evolution Gaming përfshin dy baste anësore.

Perfect Pairs është i pari dhe u paguan lojtarëve nëse dy letrat e tyre të para bëjnë një çift. E dyta është 21+3, e cila përdor dorën e lojtarëve dhe kartën lart të tregtarit për të bërë një dorë pokeri me tre letra. Sa më i lartë të jetë fitimi, aq më i mirë është dora.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi