Live Casino House

Age Limit
Live Casino House
Live Casino House is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Siç nënkupton edhe emri i tij, Live Casino House është vendi ku tifozët japonezë, tajlandez dhe vietnamezë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë mund të shkojnë për të shijuar lojërat e tyre të preferuara të fatit.

E themeluar në maj 2018, kazinoja drejtohet nga Class Innovation BV nën një licencë nga Curacao eGaming. Përveç kazinosë live, lojtarët mund të provojnë fatin edhe në lojëra elektronike dhe lojëra tradicionale tavoline.

Games

Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve të Live Casino House transmetohen nga vende të ndryshme duke përfshirë Parisin, Vegasin dhe Londrën. Të organizuara nga tregtarë të bukur dhe simpatikë, lojërat përfshijnë baccarat, sic bo, dhe blackjack. Adhuruesit e pokerit mund të provojnë fatin në 2-Hand Casino Hold'em dhe Extreme Texas Hold'em. Sigurisht, elementë të tjerë të kazinosë live si Monopoly Live, Instant Roulette, Ëndrra tërheqëse, dhe Deal ose No Deal janë gjithashtu të disponueshme.

Withdrawals

Lista e mënyrave të tërheqjes është pothuajse e njëjtë me atë për metodat e depozitimit. Nëse një lojtar në Japoni, për shembull, bën një depozitë përmes iWallet, ai ose ajo më pas bën një tërheqje përmes të njëjtit kanal. Në mënyrë të ngjashme, lojtarët në Tajlandë dhe Vietnam që bëjnë pagesa përmes transfertave bankare lokale i tërheqin fitimet e tyre duke përdorur të njëjtën metodë. Por pavarësisht nga metoda e përdorur, koha e përpunimit zgjat mesatarisht nga tre deri në 30 minuta.

Bonuses

Pjesëmarrja në "Daily Win: Live Casino Tournament", i cili mbahet katër herë në javë, mund t'i shpërblejë lojtarët me një pjesë të grupeve të mëdha të çmimeve.

Për më tepër, anëtarët e rinj mirëpriten me një bonus 200% të depozitës së parë deri në 400 USD për lojtarët japonezë, 6,000 THB për lojtarët tajlandez dhe 4,600,000 VND për lojtarët vietnamezë. Lojtarët e Live Casino House mund të përfitojnë gjithashtu nga bonuset javore të zbritjeve dhe kthimet e parave, bonuset e ditëlindjes dhe bonuset e referimit.

Languages

Live Casino House fokusohet te lojtarët në Tajlandë, Vietnam dhe Japoni, kështu që është e natyrshme që përveç anglishtes të mbështesë edhe gjuhët e këtyre vendeve. Në varësi të cilit prej tre vendeve jetojnë, lojtarët mund të shijojnë lojërat e kazinosë, të mësojnë rreth bonuseve dhe promovimeve dhe të kontaktojnë mbështetjen e klientit në Thai, vietnameze, ose japoneze.

Monedhat

Monedhat e pranuara në Live Casino House janë baht Thai (THB), Dong Vietnamez (VND) dhe për lojtarët në Japoni, dollari i Shteteve të Bashkuara (USD). Lojtarët mund t'i përdorin këto monedha me besim për të luajtur lojërat e kazinosë. Përveç kësaj, THB, VND dhe USD pranohen për depozita dhe tërheqje pa asnjë tarifë këmbimi.

Software

Kazinoja live mundësohet nga disa prej zhvilluesve më të shquar të softuerit në industrinë e lojërave të fatit në internet. Disa shembuj janë lojërat e Azisë, Lojëra evolucionare, dhe GamePlay Interactive. Gjithashtu, duke kontribuar në përvojën shembullore të kazinosë live janë lojërat nga ofruesit si GamePlay Live, Microgaming, N2Live, Pragmatic Play, SA Gaming dhe Vivo Gaming.

Support

Lojtarët që kërkojnë një përgjigje të shpejtë ndaj pyetjeve ose shqetësimeve të tyre mund të përdorin funksionin e bisedës live në faqen e kazinosë. Përndryshe, ata mund të kontaktojnë përmes postës elektronike te

Një mënyrë tjetër që lojtarët mund të kontaktojnë me mbështetjen e klientit të kazinosë është përmes platformës së mesazheve Line.

Deposits

Lojtarët në Tajlandë dhe Vietnam mund të zgjedhin nga metodat e depozitimit që përfshijnë debitimin në internet, transferimin bankar lokal, bankën e menjëhershme, PromptPay (QR Code) dhe paratë e shpejta. Ata që jetojnë në Japoni, nga ana tjetër, mund të financojnë llogaritë e tyre të kazinosë duke bërë depozita përmes kartës së kreditit, Voucher by Visa, ecoPayz, iWallet, Venus Point, Ecovoucher dhe Cryptopay.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Japoneze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Japonia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (48)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Asia GamingBetgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Habanero
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander GamesMicrogaming
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
RTG
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SA Gaming
Slingo
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet