Luaj Live Mega Wheel Sot - Fito para të vërteta

Pragmatic Play projektoi lojën hibride Live Mega Wheel duke kombinuar elementë nga disa lojëra të ndryshme. Loja është e një lloji dhe asnjë lojë tjetër nuk luan saktësisht në mënyrën që luan. Me nuancat e saj të shkëlqyera dhe të këndshme të tipit kuti, studioja është paksa e dukshme. Studio është mjaft grafike, megjithëse lojtarë të ndryshëm kanë shije të ndryshme. Loja është e disponueshme në kazinotë më të mira të drejtpërdrejta. Gjithçka që një lojtar duhet të bëjë është të kërkojë atë që do t'i përshtatet nevojave të tij. Ofruesi i softuerit e bën të thjeshtë që edhe fillestarët të luajnë këtë lojë emocionuese. Nuk ka rregulla apo teknika komplekse për të mësuar.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Informacion i pergjithshem

Lojë:

Mega Rrota Live

Ofruesi i softuerit:

Lojë pragmatike

Lloji i lojës:

Loja Tregon

Transmetim nga:

Rumania

Çfarë është Mega Wheel nga Pragmatic Play në kazinotë drejtpërdrejt?

Rrota e bonusit Mega është loja e parë e shfaqjes së drejtpërdrejtë e Pragmatic Play. Një rrotullim fitues në këtë lojë mund të paguajë deri në 500 herë bastin e lojtarit. Është i pari që përdor një shumëzues për të përmirësuar një nga numrat përpara se të kryhet rrotullimi. Një gjenerues i numrave të rastësishëm zgjedh këta shumëzues përpara rrotullimit. Duhet të fitohen shumëzues të tjerë përpara se të mund t'i caktohen numrit në rrotën klasike të fatit. Si rezultat, loja është jashtëzakonisht e popullarizuar në mesin e entuziastëve të kazinosë. Ai shton shumë emocion në rrotullimin e çdo lojtari, veçanërisht nëse ata vënë bast në numrin e shumëzuesit.

Si të luani Mega Wheel nga Pragmatic Play

Kazino të drejtpërdrejta me mega wheel nga Pragmatic Play janë në rritje. Shumica e tyre janë të njohura dhe kanë licencat e nevojshme për të ofruar lojëra të tilla. Prandaj, ato janë të sigurta për bast kumarxhinjtë. Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se jo të gjitha kazinotë ofrojnë të njëjtat shanse ose opsione pagese. Përpara se të zgjidhni një kazino për të luajtur rrotën gjigante të gjallë, duhet të bëni disa kërkime për të kuptuar se cila do t'i plotësojë më mirë nevojat e tyre.

Rregullat e Mega Wheel nga Pragmatic Play dhe si ta luani atë

Të gjitha lojërat kryesore live kanë rregulla të drejtpërdrejta dhe kjo lojë nuk bën përjashtim. Lojtarët zgjedhin se sa duan të shpenzojnë dhe cilat numra duan të luajnë. Mund të vihen bast për numra individualë, ose lojtari mund të përdorë modalitetin e luajtjes automatike për të përsëritur bastet për një numër të caktuar rrotullimesh.

Opsioni i parë është të vini bast për të gjitha rezultatet e mundshme. Një lojtar që përdor këtë metodë do të vë bast për të gjithë numrat. Ky është një veprim i zgjuar sepse rrit shanset për të fituar shumëfishues në rrotullimet e para. Kthimi do të jetë më i lartë se totali i aksioneve të rrotullimeve të mëparshme. Megjithatë, lojtarët duhet të dinë se kjo është një metodë e rrezikshme që nuk funksionon gjithmonë.

Të luash në një numër të vetëm dhe të bësh bankë për një shumëzues mund të jetë një strategji më e zgjuar për lojtarët në këtë rast. Konsiderata më e rëndësishme do të jetë frekuenca me të cilën mund të fitohet lotaria. Ata gjithashtu mund të jenë të interesuar për numrin e shumëzuesit që do t'i ndahet numrit. Përndryshe, lojtarët mund të bastojnë në një gamë numrash. Ata mund të jenë në grupe prej dy, tre apo edhe katër. Gjatë procesit të rrotullimit, kjo do të mundësojë që bastet të mbulojnë gati gjysmën e tabelës.

Ofruesit e softuerit të kazinosë Mega Wheel

Pragmatic Play është ende një e re kur bëhet fjalë për të lojërat më të mira live. Ishte loja e tyre e parë me tregtarë të drejtpërdrejtë në 2019. Megjithatë, për shkak se ata kanë një shumëllojshmëri të madhe të lojërave të kazinosë, ata kanë qenë në gjendje të kenë një fillim të mirë në industri. Rrota mega bonus ka 54 pjesë, njësoj si çdo rrotë tjetër e parave e parë në lojëra të ngjashme. Lojtarët kanë nëntë mundësi bastesh për të zgjedhur, duke përfshirë numrat 1, 2, 5, 8, 10, 15, 20, 30 dhe 40.

Furnizues të tjerë të njohur të softuerit Live Mega Wheel janë gjithashtu në lojë. Evolution, Playtech, Betgames dhe Ezugi janë kompanitë e përfshira. Në të gjitha lojërat, gjasat për të fituar përcaktohet nga shpërndarja e numrave. E thënë thjesht, sa më pak komponentë të ketë një numër, aq më pak gjasa ka për të fituar. Për shkak se çdo numër përfaqëson një shumëzues bastesh, është e lehtë të shihet se numrat që mbulojnë më pak pjesë paguajnë më shumë para.

Top Mega Wheel nga Bonuset Pragmatic Play

Operatorët e kazinove online janë gjithmonë në kërkim të metodave inovative për të përmirësuar përvojën e basteve dhe për të tërhequr klientë të rinj. Një nga mënyrat më të mira për ta bërë këtë ka qenë ndryshimi oferta bonus.

Bonusi i mirëseardhjes

Paketa e mirëseardhjes ishte një sukses i madh me lojtarët dhe një mënyrë e shkëlqyer për operatorët për të sjellë konsumatorë të rinj. Një solid bonus mirëseardhjeje i siguron lojtarët se ata kanë mbërritur në vendin e duhur. Jo vetëm që paketa e mirëseardhjes është e dobishme si hyrje, por ajo gjithashtu vjen në forma dhe madhësi të ndryshme, duke i lejuar përdoruesit të zgjedhin nga një shumëllojshmëri bonusesh.

Bonus pa depozite

Pa bonus depozite ofertat në kazinotë online u japin lojtarëve të rinj një avantazh të veçantë. Ata nuk duhet të depozitojnë për të marrë një bonus. Disa promovime kanë kushte dhe kushte që duhet të plotësohen përpara se bonusi ose fitimet të mund të arkëtohen. Bonuset pa depozitë mund të ndryshojnë edhe për sa i përket mënyrës se si merren. Në përgjithësi, stimujt pa depozita mund të jenë mjaft të ndërlikuara dhe një lojtar duhet të dijë se si t'i qaset siç duhet. Kur krahasohen me stimujt e mirëseardhjes, bonuset pa depozita janë më pak të zakonshme.

Bonuset ekskluzive

Ndryshe nga bonuset e mirëseardhjes, të cilat janë të disponueshme kudo, paketa ekskluzive nuk janë aq të zakonshme apo aq të lehta për t'u arritur. Është një lajm i mirë që industria ka filluar të shohë se sa të rëndësishme mund të jenë këto lloj reklamash. Gjithnjë e më shumë kazino janë të gatshme të japin çmime unike shtesë për klientët e tyre.

Mega Wheel nga Pragmatic Play RTP

Rrota Mega RTP është 96.51 për qind. Pragmatic Play siguron që të gjitha lojërat e tij të jenë të balancuara dhe të ofrojnë rezultate të sakta. Sidoqoftë, kjo nuk është më e lira nga lojërat e kazinosë live. Luhatja e madhe e shumëzuesve, nga ana tjetër, është tërheqja kryesore e lojës. Pagesat më të larta zakonisht ndahen për numrat që shfaqen rrallë.

Duke luajtur Mega Wheel nga Pragmatic me para të vërteta

Shumë sajte pa para reale i lejojnë përdoruesit të praktikojnë aftësitë e tyre Live Mega Wheel. Shumica e këtyre kompanive depozitojnë para virtuale në llogaritë e klientëve të tyre. Këto do të përdoren më pas sikur të ishin para të vërteta nga lojtarët. Megjithatë, për shkak se nuk janë para të vërteta, lojtarët nuk janë në gjendje të marrin para.

Faqet e parave reale, nga ana tjetër, kërkojnë para të vërteta, gjë që ka disa rreziqe. Disa kazino të drejtpërdrejta u ofrojnë lojtarëve bonuse pa depozita. Këto mund t'i lejojnë lojtarët të fitojnë para reale pa pasur nevojë të hedhin paratë e tyre. Shumica e tyre kanë kërkesa rigoroze që duhet të plotësohen përpara se të përdoret bonusi. Si rezultat, numri i fitimeve të tërhiqshme mund të kufizohet.

Në faqet me para të vërteta, lojtarët pragmatikë në rrotën gjigante kanë shumë përvojë. Shumica e tyre kanë shpenzuar një kohë të konsiderueshme duke luajtur ose duke parë lojën. Si rezultat, ata kanë një avantazh kur vënë bast në lojë. Por, pavarësisht nga personaliteti i dikujt, bixhozi është një lojë fati dhe askush nuk është i imunizuar ndaj humbjes. Për më tepër, kazino të ndryshme kanë kërkesa të ndryshme për bastet minimale dhe maksimale. Gjuajtësit duhet të jenë në vëzhgim gjatë gjithë kohës.

Pagesat e Mega Wheel

Numrat

Ngjyrë

Pagesat

Kohët

1

Bezhë

x1

20

2

E verdhe

x2

13

5

Blu

x3

7

8

Vjollcë

x8

4

10

E kuqe

x10

4

15

portokalli

x15

2

20

E gjelbër

x20

2

30

Vjollcë e errët

x30

1

40

Rozë

x40

1

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Luaj pragmatike dhe fito Prêmios për të bashkëpunuar në Brazil
2023-04-13

Luaj pragmatike dhe fito Prêmios për të bashkëpunuar në Brazil

Lojë pragmatike, një furnizues kryesor i teknologjisë, kohët e fundit nënshkroi marrëveshje të shumta strategjike me operatorë të shumtë brazilianë. Win Premios është operatori më i fundit brazilian që është partner me Pragmatic Play në rajonin me popullsi të dendur.

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Ku mund të luaj Mega Wheel nga Pragmatic Play?

Shumë kazino kanë në dispozicion Live Mega Wheel. Hidhini një sy listës sonë që kemi përpiluar për lojtarët. 22bet, 888 Casino, Megapari dhe BetWinner janë vetëm disa nga faqet e njohura.

Cila është strategjia më e mirë e Mega Wheel?

Qasja ideale është të vendosni bast në një sërë numrash. Këto do të sigurojnë që një pjesë më e madhe e tabelës të mbulohet, duke rritur shanset e lojtarit për të fituar.

Si mund të fitoj në Mega Wheel?

Lojtarët mund të fitojnë duke parashikuar saktë numrin ku treguesi i rrotës ndalon. Goditja e një figure me një shumëzues do të rrisë fitimet e lojtarit.

A është rrota Mega e manipuluar?

Aspak. Loja është e lirë dhe e drejtë. Lojtarët i marrin fitimet e tyre menjëherë dhe kanë mundësinë të marrin para ose të vazhdojnë të luajnë me ta. Mega Wheel është zhvilluar nga kompani softuerësh të njohur dhe me reputacion.