Live Sic Bo RNG Jeju Entwinetech

Sic Bo është një lojë e vjetër kazino me rrënjë në Azi. Dhe ndërsa disa njerëz mund ta shikojnë me përçmim këtë klasik të kazinosë, tregu aziatik i kazinove pothuajse me xhelozi e ka mbajtur gjallë kulturën Sic Bo. Përveç kësaj, aftësia e lojës për të rikrijuar veten ka bërë shumë për të siguruar që ajo të jetë e disponueshme në disa nga kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet. Live Sic Bo RGN Jeju është një formë në të cilën loja e vjetër u rishpik, duke sjellë veçori të reja për entuziastët e kazinosë duke mbajtur të paprekura bazat e Sic Bo. Si çdo lojë tjetër me zare, lojtarëve u kërkohet të vënë bast në një kombinim numrash.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter

Çfarë është Sic Bo RNG Jeju Live nga EntwineTech?

Sic Bo RNG Jeju është një nga lojërat e kazinove të zhvilluara nga EntwineTech, një nga ofruesit e programeve kompjuterike të kazinosë live aziatike me bazë në Filipine. Por çfarë e bën këtë produkt të veçantë të ndryshëm nga lojërat e tjera të tavolinës live të kazinosë? Në vend që të priten nga një tregtar i drejtpërdrejtë i kazinosë, ai është një krupier dixhital që bën punën. Po ata që luajnë lojërat e kazinosë drejtpërdrejt priren të preferojnë një tregtar njerëzor, por një krupier dixhital tregon se sa kreativ është ofruesi me produktin e tij. Për më tepër, EntwineTech u përpoq të përçonte bukuritë e vetë lojës në vend që të kopjonte realizmin e tullave dhe llaçit.

Live Sic Bo RNG Jeju transmetohet nga studio kryesore e ofruesit në Filipine. Loja është në dispozicion në Kazino të drejtpërdrejta EntwineTech për lojë në anglisht dhe mund të aksesohet në pajisjet Android dhe iOS. Lojtarët me pajisje Windows gjithashtu mund ta shijojnë lojën pa probleme.

Si të luani Live Sic Bo RNG Jeju

Siç u tha më parë, nuk ka rëndësi se cila Lojë e drejtpërdrejtë Sic Bo varianti i parë është duke luajtur, bazat e lojës janë të njëjta - ka të bëjë me vendosjen e basteve në një kombinim numrash dhe hedhjen e zareve. Live Sic Bo RNG Jeju nuk është ndryshe. Ky produkt EntwineTech mund të luhet në tavolina të shumta, tre, për të qenë specifik. Prandaj, lojtarët kanë një shans të zgjedhin se në cilën tryezë duan të luajnë.

Tavolinat priten nga tre krupierë të ndryshëm: Gabrielle, Maple dhe Alice. Këta janë të njëjtët personazhe që gjenden në tavolinat RNG të ruletit live të EntwineTech. Prandaj, ata që kanë luajtur ruletë live RNG nga EntwineTech tashmë kanë një ide se si duken gjërat; ata nuk do të luftojnë. Nga tabaka e çipave dhe funksionet e statistikave te tabela e basteve dhe shumë aspekte të tjera të paraqitura në mënyrë dixhitale, ndërfaqja është pothuajse e njëjtë. I vetmi ndryshim i dukshëm është se Sic Bo RNG Jeju vjen me zare dixhitale dhe krupierë.

Lojë e lojës

Loja është një nga më të thjeshtat. Fillon me vendosjen e basteve. Ekziston një numërim mbrapsht, i cili tregohet në ekranin e lojtarit për t'u siguruar që ata vendosin bastet e tyre brenda kohës. Për të vendosur një bast, lojtari lëviz një çip nga tabaka e çipave në pozicionin e tij të dëshiruar. Lojtari gjithashtu mund të përdorë statistikat nga 20 raundet e mëparshme dhe të marrë deri në 7 emërtime të ndryshme të çipave.

Pasi të vendosen bastet dhe të skadojë koha e basteve, kruperi dixhital do të rrëzojë zarin dhe rezultatet do të shfaqen në sekonda. Zari do të zmadhohet kur rrëzimi të ndalojë. Të gjitha fitimet do të paguhen përpara se të fillojë raundi tjetër i basteve.

Gjëra të rëndësishme për t'u mbajtur mend kur luani Live Sic Bo RNG Jeju

Ndërsa aspektet më të rëndësishme të lojës janë dixhitale (croupier, zare dhe shaker), rezultatet e lojës janë krejtësisht të rastësishme. Pra, vetëm për shkak se mungon një tregtar njerëzor nuk do të thotë se drejtësia e lojës është komprometuar. Për më tepër, softueri i EntwineTech është një softuer RNG i testuar. Gjithashtu, produkti është një lojë me ritme të shpejta. Pra, lojtarët nuk kanë shumë kohë për të humbur kur fillon numërimi mbrapsht. Megjithatë, ata kanë kohë të mjaftueshme për të vendosur dhe madje edhe për të ndryshuar bastet e tyre.

Lojtarët lejohen të marrin deri në shtatë emërtime të çipave dhe ata mund të kontrollojnë statistikat nga raundet e mëparshme për të vendosur baste të mira. Që nga viti 2022, diapazoni i basteve është 1 deri në 5000 dollarë. Pra, asnjë buxhet bastesh nuk është shumë i vogël apo i madh për lojën.

Pagesa të drejtpërdrejta Sic Bo RNG Jeju

pagesat e çdo loje kazino online me tregtar të drejtpërdrejtë përcaktohen nga lloji i bastit të vendosur. Është i njëjti rast kur bëhet fjalë për Sic Bo RNG Jeju. Bastet më të zakonshme në këtë lojë përfshijnë çift/tek, i madh/i vogël, total specifik 4, trefishi dhe çdo trefish. Këto baste kanë shanse të ndryshme dhe ato paguajnë ndryshe. Këtu është një pjesë e pagesave:

  • Çift/Tek-1:1
  • E madhe/E vogël - 1:1
  • Treshe- 150:1
  • Çdo treshe: 24:1
  • Totali specifik 4 ose 17- 50:1

RTP

Sic Bo RNG Jeju krenohet me një RTP 96,4%, që tregon se sa shpesh lojtarët e kazinosë live mund të presin të fitojnë. Sigurisht, sa më i lartë të jetë RTP, aq më të larta janë shanset për të fituar.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi