Kazinot kryesore të drejtpërdrejta 2022 | 10 faqet kryesore të renditura

Llojet e kazinove

2022-12-11

Ethan Tremblay

Kazinotë live janë bërë jashtëzakonisht të njohura vitet e fundit. Kazinotë e reja po krijohen pasi gjithnjë e më shumë individë marrin pjesë në argëtim. Prandaj, zgjedhja e një kazinoje live për të luajtur po bëhet më e vështirë. Njerëzit i adhurojnë kazinotë live sepse ato ofrojnë një përvojë krejtësisht unike. Në lojëra të caktuara, një tregtar i drejtpërdrejtë do të jetë i pranishëm. Prandaj, lojtarët do të jenë në gjendje të mësojnë diçka të re në këtë mënyrë.

Kazinot kryesore të drejtpërdrejta 2022 | 10 faqet kryesore të renditura

Nëse keni probleme me gjetjen e kazinove më të mira të drejtpërdrejta për ju, vazhdoni të lexoni. 10 kazinotë më të mira live në 2022 do të trajtohen në këtë artikull. Në varësi të preferencave tuaja, mund të jetë e vështirë gjeni një kazino të besueshme live per veten tuaj. Këtu janë 10 kazinotë më të mira live të 2022 ku mund të argëtoheni duke luajtur. Pra, le të fillojmë menjëherë.

1XBET

Do të flasim për 1XBET Casino, e cila është kazinoja më e mirë. Pa pyetje, 1XBET është një nga kazinotë më të mira live për lojëra kazino dhe lojëra të fatit. Për shkak të aksesueshmërisë së tij në më shumë se 180 vende, pothuajse të gjithë në planet mund të fillojnë shpejt të përdorin kazinonë 1XBET. Ai gjithashtu ka një faqe interneti që është në dispozicion në 29 gjuhë të ndryshme.

Ju mund të ndiheni rehat duke përdorur 1XBET si një platformë lojrash sepse ka një licencë për lojërat e fatit nga Curacao. Nëse dëshironi të vini bast në lojëra, sporte ose ndonjë gjë tjetër që zgjidhni, mund të mbështeteni te 1xBet për t'ju ofruar shanse shumë konkurruese. Duke pasur parasysh shumëllojshmërinë e sporteve, mund të vini bast, nëse vlerësoni sportet elektronike, mund të gjeni diçka për të bërë këtu.

22 BET

Pasi ka hapur dyert e saj vetëm në vitin 2018, 22Bet është një kazino e re. Popullariteti i jashtëzakonshëm i 22bet dhe fakti që kjo kazino ishte në gjendje të merrte një licencë nga autoritetet e lojërave të Curacao e bëjnë atë një opsion të besueshëm.

Në 22BET Casino, ofrohet një gamë e gjerë lojërash, duke përfshirë Baccarat, Bingo dhe Blackjack, së bashku me një numër bonusesh të shkëlqyera. Për më tepër, 22BET Casino ofron alternativa si për bastet sportive ashtu edhe për bastet e-sportive, duke ofruar edhe baste për të gjitha sportet më të njohura dhe e-sportet. Si rezultat, nëse i doni sportet elektronike, mund të argëtoheni duke luajtur dhe duke vendosur baste në 22bet.

BETFITUES

Sapo kazinoja doli në treg, ajo shpejt fitoi një popullaritet të madh, duke bërë Betwinner një nga kazinotë më me reputacion të drejtpërdrejtë në 2022. Ju mund t'i besoni Betwinner-it pasi ajo ka një licencë nga Curaçao eGaming, një rregullator ndërkombëtar i njohur i basteve.

Për më tepër, kazinoja jonë e drejtpërdrejtë ofron një shumëllojshmëri lojërash që mund të luani. Transaksioni përfundon në 15 minuta dhe nuk ka tarifa ose kufi më të lartë të tërheqjes.

Për më tepër, Betwinner ka rritur numrin e lojërave që ofron, në mënyrë që çdo lojtar të mund të zbulojë atë që kërkon. Çdo lojë që zgjidhni mund të gjendet këtu dhe nëse shfletoni më tej faqen e internetit, mund të gjeni një lojë tjetër për të luajtur.

Kombëtare

Kazinoja Kombëtare menaxhohet nga TechSolutions Group NV me bazë në Curaçao që nga viti 2018 falë një licence nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Prandaj, sigurohet që paratë tuaja do të jenë të sigurta këtu sepse kjo kazino ka licencë.

Për më tepër, National përmban një faqe interneti miqësore për përdoruesit dhe një përzgjedhje të madhe lojërash. Pjesa më e bukur për National është se sa i përshtatshëm është për lojërat celulare. Kjo do të thotë që ju mund të përdorni aplikacionin për të luajtur të gjitha lojërat në smartphone tuaj.

Kazino Kombëtare ofron të njëjtat zgjedhje për tërheqje si për depozitat. Pra, lojtarët mund të tërheqin lehtësisht dhe me shpejtësi fitimet e tyre nëpërmjet transfertave bankare ose bankare, kuletave elektronike ose opsioneve të tjera të pagesave në internet. Për më tepër, klientët e rinj në National marrin bonuse 100% dhe 50% në depozitat e tyre fillestare.

Bizzo

TechSolutions Group Limited operon dhe menaxhon kazinonë relativisht të re Bizzo, e cila hapi dyert e saj në vitin 2021. Bizzo pranon lojtarë nga Australia, Kanadaja dhe vende të tjera ku kumari është i ligjshëm.

Makina të shumta të licencuara slot, si Jackpot Rango, Paranormal Activity dhe Beauty and the Beast, janë në dispozicion në Bizzo. Për më tepër, midis lojërave të tavolinës janë blackjack, ruletë, craps, baccarat, keno dhe variacione të ndryshme pokeri, duke përfshirë Oasis, Caribbean dhe Triple Edge. Ju mund të kaloni një kohë fantastike këtu pasi individët kënaqen duke luajtur këto lloj lojërash.

Ju mund të dëshironi të përdorni Bizzo për shkak të opsioneve të sigurta dhe të thjeshta të pagesës. Për më tepër, ka disa stimuj dhe oferta unike për secilin pjesëmarrës.

Gunsbet

Casino Guns Bet u krijua në vitin 2017 dhe u bë me shpejtësi i njohur. Për më tepër, uebfaqja e tyre ishte një pretendente për faqen më të mirë të kazinosë live në çmimin 2018. Kjo kazino ka një aplikacion, kështu që ju mund të përdorni lojërat tuaja të preferuara vetëm me disa klikime.

Në faqen e internetit të Guns Bet, një përzgjedhje e madhe lojërash është e disponueshme për t'u luajtur. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga zhvilluesit më të mirë të softuerit për t'ju sjellë lojërat më të mira. Prandaj, mund të gaboni nëse mendoni se nuk do ta gjeni lojën që po kërkoni.

Për më tepër, Gunsbet ofron një bonus absurdisht të madh mirëseardhjeje për klientët e rinj. Klienti merr një bonus prej 100 dollarësh nga Gunsbet, që është një bonus 100% i ndeshjes së depozitave. Kjo nënkupton që kazino do të dyfishojë aksionin tuaj fillestar prej 100 dollarësh deri në një maksimum prej 200 dollarësh. Do t'ju jepen edhe 100 rrotullime falas, duke ju dhënë mundësinë të fitoni para të vërteta pa rrezikuar asnjë nga ju.

Nomini

Nomini u themelua në vitin 2019, duke e bërë atë ndër kazinotë më të fundit por të besueshme në 2022. Ka më shumë se 3500 lojëra në Nomini, kështu që mund të gjeni çdo lojë që mund të imagjinoni. Me gjithçka, nga lojëra elektronike në lojëra tavoline te tregtarët e drejtpërdrejtë, zona e lojërave është e thjeshtë për t'u eksploruar.

Lojtarët mund të shijojnë lojëra video poker përveç një numri tavolinash blackjack dhe rulete, të cilat ofrohen si pjesë e ofertave spektakolare javore të rrotullimeve falas për lojëra.

Për më tepër, Nomini ofron një lojë insta, kështu që ju mund ta përdorni atë edhe në pajisjet tuaja celulare. Çdo lojtar mund të zgjedhë nga një mori opsionesh pagese dhe përfitime të jashtëzakonshme.

Wazamba

Wazamba hapi dyert e saj në vitin 2019 dhe sipas çmimeve Prominent Ask Gamblers, ishte kazinoja e dytë më e mirë e re e vitit. Wazamba ofron një koleksion të madh të lojërave të kazinosë live. Kumarxhinjtë do të kënaqen duke luajtur një sërë lojërash me letra, lojëra tavoline, lojëra jackpot, slot machines dhe aktivitete të tjera.

E njëjta mënyrë pagese që përdoret për depozitat përdoret edhe për tërheqje. Për më tepër, në varësi të sistemit të pagesave në internet, mund të ngarkohen tarifat e tërheqjes.

Wazamba ofron një bonus të madh mirëseardhjeje përveç përfitimeve të tjera të shkëlqyera. Promovimet e Wazamba janë gjithashtu diçka për t'u marrë parasysh.

Jackpot City

Si një nga kazinotë e para të drejtpërdrejta që u hap për biznes, Jackpot City u krijua në vitet 1990. Që atëherë, Jackpot City Casino ka inkorporuar veçori të freskëta dhe moderne. Ato u japin shumë peshë elementeve si një përvojë fantastike e lojërave që do të tërheqë klientë të rinj dhe do të kënaqë ata ekzistues.

Ti mund luani lojën që keni zgjedhur në Jackpot City në një desktop, një pajisje iOS, një pajisje Android ose një Blackberry.

Një bonus ndeshje 100% deri në 400 dollarë u ofrohet më tej lojtarëve që hapin llogari me para reale dhe bëjnë 4 depozitat e tyre të para. Dhe nëse kjo ju intereson, mund të dëshironi të shikoni Mummy's Gold.

Ruby Fortune

Ruby Fortune vazhdon të jetë një nga kazinotë më të mira live edhe pas më shumë se dy dekadash në biznes. Përfitimet që kjo kazino mund të ofrojë për klientët e saj përfshijnë shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit, pagesat e shpejta dhe lojën e ndershme.

Përveç PayPal, Skrill dhe Trustly, Ruby Fortune ka një sërë mënyrash të tjera pagese. Kur të merrni pjesë për herë të parë në kazino, do të merrni një ofertë të konsiderueshme mirëseardhjeje dhe Ruby Fortune do t'ju shpërblejë me bonuse çdo ditë. Për më tepër, 12 gjuhë të ndryshme mbështeten nga kjo kazino live.

Tani për tani, ju mund të hyni në Ruby Fortune Casino nëpërmjet një aplikacioni të shkarkueshëm, e cila ju mundëson ta bëni këtë ndërsa jeni në lëvizje. Për më tepër, ju mund të shfletoni faqen e internetit dhe të përfitoni nga gjithçka që kazinoja ofron duke përdorur shfletuesin tuaj.

konkluzioni

1XBET, 22BET, Betwinner, National, Bizzo, Gunsbet, Nomini, Wazamba, Jackpot City dhe Ruby Fortune janë 10 kazinotë më të mira live ku mund të luani në 2022. Për momentin, këto janë kazinotë më të mira të disponueshme ku mund të keni më të mirën përjetoni baste në lojërat tuaja të preferuara dhe shijoni shumat masive të bonuseve që ofrojnë të gjitha këto kazino. 

Këto kazino do të jenë opsionet më të mira për ju pasi do të mund t'u besoni atyre dhe të kënaqeni sa të doni.

Të rejat e fundit

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots
2023-05-30

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €