Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Locowin

LocowinResponsible Gambling
CASINORANK
7.53/10
BonusBonus 1850 $ + 500 rrotullime falas
Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
Koleksion i madh lojrash
Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
Lojëra të reja dhe të përditësuara
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
Koleksion i madh lojrash
Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
Lojëra të reja dhe të përditësuara
Locowin is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

LocoWin Live Casino ofron një larmi stimujsh për t'i mbajtur lojtarët të argëtuar dhe për të shtuar listën e tyre të financimit. Kjo kazino përmban disa interesante bonuse për të rrëmbyer dhe një ofertë të konsiderueshme mirëseardhjeje. Në LocoWin Live Casino, ju mund të përfitoni nga bonusi i vetëm i mirëseardhjes. Me bonuse të tjera aktive, ju ndalohet rreptësisht të luani lojëra kazino live.

Bonusi i mirëseardhjes:

 • Depozita e parë: 100% deri në 350 euro
 • Depozita e dytë: 85% deri në 350 euro
 • Depozita e tretë: 75% deri në 400 euro
 • Depozita e 4-të: 50% deri në 400 euro
 • Depozita e 5-të: 100% deri në 350 euro

Shumat e bonusit duhet të vihen 36 herë, gjë që është standarde për industrinë.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
Games

Games

Asnjë ndjesi tjetër nuk krahasohet me emocionin dhe eksitimin e të luajturit në a kazino live. Supozoni se ju pëlqen mjedisi i lojërave të kazinosë live dhe preferoni të ndjeni veprimin e lojërave në kohë reale me lojtarë të tjerë të jetës reale.

Në atë rast, LocoWin ka një zonë të mirëorganizuar dhe argëtuese të kazinosë live ku mund të luani lojëra të drejtpërdrejta si Live Mini Roulette, Live Three Card Poker, Live Blackjack, Live Caribbean Stud Poker, dhe të tjerë. Këto lojëra organizohen nga krupierë të vërtetë, duke siguruar që të argëtoheni aq shumë sa në një kazino tradicionale.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Në Locowin Casino, ka më shumë variacione rulete se çdo lojë tjetër. Shumë prej tyre vijnë nga studiot e zhvilluesve, ndërsa të tjerët, si:

 • Ruletë e kazinosë Portomaso Real
 • Oracle Real Casino Roulette
 • Tavolina Dual Play
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë Rrufeja

Blackjack live

Ekzistojnë disa variacione të blackjack-ut për të zgjedhur, secila me rregullat e veta për ulje të dyfishta, ndarje, tregtar H17/S17 dhe rregullore të tjera standarde të blackjack-ut. Nëse jeni të shqetësuar se nuk mund të gjeni një vend, shumica e versioneve -7 vende ju mundësojnë bast pas tavolinës, edhe pse tabela specifike, si p.sh

 • Blackjack i pafund
 • Një Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Lightning Blackjack

Baccarat live

Ndërsa Evolution dhe Pragmatic Play Live ofrojnë versione të jashtëzakonshme Baccarat, Ezugi është eksperti i vërtetë. Kjo kompani ofron një gamë të gjerë variacionesh të kësaj loje popullore tavoline, duke përfshirë:

 • Nokaut Baccarat Live
 • Fortune Baccarat
 • Baccarat e kriketit të shpejtësisë
 • Super 6 Baccarat
+16
+14
Mbyll

Software

Evolution Bixhozi, lider lofrues i tregtarit ive në biznesin e lojërave, është përgjegjës për lojërat live. Ka lojëra të tjera nga zhvillues të njohur softuerësh. Shumë versione të blackjack-ut, ruletit, baccarat-it, video-poker-it dhe lojërave të tjera jo-tradicionale të kazinosë janë të disponueshme në tavolinat live të nivelit të lartë. Më poshtë janë disa nga furnizuesit e softuerit për lojërat LocoWin Lives Casino:

 • Pragmatike Luaj Live
 • Ezugi
 • Evolucioni
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Locowin ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si MasterCard, Visa, Trustly, Bank Transfer, Credit Cards , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Locowin është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Financimi i llogarisë suaj është i thjeshtë dhe ju keni një shumëllojshmëri të opsionet e pagesës për të zgjedhur. Kazino LocoWin pranon metodat e mëposhtme të pagesës:

 • Neosurf
 • Me besim
 • Paysafecard
 • ecoPayz
 • transfertë bankare dhe shumë të tjera.

Të gjitha transaksionet përpunohen duke përdorur teknologjinë më të avancuar bankare, duke garantuar sigurinë e pagesave tuaja dhe informacionin personal.

Shuma minimale e depozitës është 10 euro, dhe shuma minimale e tërheqjes është 30 euro. Për më tepër, transaksionet nuk kanë asnjë tarifë përpunimi.

Withdrawals

Locowin u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+180
+178
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD

Languages

Lojtarët që zgjedhin t'i bashkohen këtij vendi do të pëlqejnë qasjen e tij unike, si dhe bibliotekën e saj të gjerë të lojërave, e cila garanton se askush nuk do të jetë i pakënaqur. Të gjuhe të mbështetur nga Locowin janë:

 • gjermanisht
 • anglisht
 • Spanjisht
 • finlandez
 • norvegjeze
+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Locowin . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Locowin i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Locowin është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Do të jeni të kënaqur me Locowin Live Casino menjëherë nëse shijoni kazinotë në internet me një dizajn të ndritshëm por elegant. Ndërsa navigimi në platforma me pamje vibrante mund të jetë sfidues, ne patëm përvojën e kundërt kur u ulëm në Locowin Online Casino.

Kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë, nuk ka mungesë opsionesh, me mbi 2000 nga lojërat më të mira të kazinosë në internet për të zgjedhur. Ju mund të kërkoni për publikime të reja, jackpot më të rëndësishme, lojëra Megaways, tavolina virtuale, video poker dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Pse Plat në Locowin Live Casino

Faqja e internetit shumë miqësore për përdoruesit eliminon çdo hamendje dhe ofron një qasje të thjeshtë të bazuar në ndershmërinë dhe drejtësinë. Në këtë platformë lojrash, ju e dini saktësisht se çfarë po merrni.

Ju keni një përzgjedhje të gjerë promovimesh për të zgjedhur nëse doni të rritni ekuilibrin tuaj. Ata që luajnë shpesh mund të përfitojnë gjithashtu nga programi fitimprurës i besnikërisë.

Asnjë ndjesi tjetër nuk krahasohet me emocionin dhe eksitimin e të luajturit në një kazino live. Supozoni se ju pëlqen mjedisi i lojërave të kazinosë live dhe preferoni të ndjeni veprimin e lojërave në kohë reale me lojtarë të tjerë të jetës reale.

Rreth Locowin Casino

LocoWin Live Casino, e themeluar dhe debutuar në vitin 2019, është një kazino relativisht e re, por tashmë e mirë-krijuar në internet dhe e optimizuar për celularë, me një reputacion fantastik për trajtimin e klientëve të saj me respektin maksimal. Mundësuar nga kompanitë e njohura të softuerit të lojërave të fatit, kazino live LocoWin ofron qindra lojëra më emocionuese dhe argëtuese në botë me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Malta Gammix Limited zotëron, operon dhe mbikëqyret sistematikisht LocoWin, të cilin Autoriteti i Lojërave të Maltës e licencon, një nga rregullatorët më të njohur, më të popullarizuar dhe më të besueshëm të lojrave në mbarë botën (MGA). Këto organizata me reputacion kanë siguruar që faqja e internetit e kazinosë LocoWin është gjithmonë tërheqëse, tërheqëse për klientët e rinj të mundshëm dhe plotësisht funksionale.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi për një llogari me një Locowin hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Locowin dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Ju mund të arrini shërbimin ndaj klientit të Locowin Casino 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, me bisedë të drejtpërdrejtë ose email në support@hd.locowin.com. Ne përdorëm bisedën e drejtpërdrejtë për të mësuar më shumë rreth promovimeve të Locowin Casino, mënyrave të pagesës dhe informacioneve të tjera përkatëse dhe morëm një përgjigje të menjëhershme.

Përveç kësaj, kazino ka një faqe të dobishme FAQ ku mund të merrni përgjigje për temat më të kërkuara.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Locowin për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Locowin shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Locowin ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Locowin në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Locowin . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Locowin janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

LocoWin Casino është e njohur për trajtimin e mirë të klientëve të saj, gjë që ne e vlerësojmë. Me Crazy Cashbacks, ju mund të kërkoni një sërë ofertash fantastike. Ekziston nevoja për të përmirësuar kohën e ngarkimit të faqes në internet dhe ata mund të përfitojnë nga ofruesit e tjerë të softuerëve për kazinonë e tyre të drejtpërdrejtë. Ata mund të shtojnë më shumë bonuse për të apeluar lojtarët e kazinosë live.

Ky operator i sigurt dhe i sigurt përdor teknologjinë më të fundit të lojërave për të garantuar se siti i kazinosë është i fortë, i rrjedhshëm dhe plotësisht i optimizuar. Kjo faqe kazinoje e licencuar nga MGA ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh pagese për të përmbushur nevojat e të gjithëve dhe mund të jeni të sigurt se gjithçka është e drejtë dhe e ligjshme.

Shpresojmë që rishikimi ynë i Kazinosë LocoWin t'ju ketë dhënë informacion të mjaftueshëm për të marrë një vendim të informuar në lidhje me këtë qendër lojrash. Nëse jeni të emocionuar për përzgjedhjen e madhe të lojërave dhe dëshironi të filloni menjëherë, shkoni në LocoWin Casino dhe bashkohuni.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher