Crazy Time Kazino Drejtpërdrejt më e mirë në 2023

Kazino Live Loja Crazy Time është e disponueshme në kazinotë më të mira live në botë. Loja live u prezantua nga Evolution Gaming në mesin e vitit 2020. Ky ofrues është i popullarizuar për zhvillimin e lojërave më të mira live për kazinotë. Loja e kazinosë Crazy Time është e stilit "Wheel of Fortune" dhe luhet në një rrotë të madhe kohore të çmendur në një studio live.

Ka një raund bastesh parësor si dhe katër raunde bonusi në lojë. Këto janë Cash Hunt, Pachinko, Coin Flip dhe Crazy Time. Qëllimi i lojës është të parashikojë saktë numrin në të cilin do të ndalojë rrota. Lojërat bonus ofrojnë emocione dhe mundësi për të rritur pagesat e lojtarëve.

al Country FlagCheckmark

Roku

al Country FlagCheckmark
BonusBonus 100% deri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular

Një tjetër kazino e drejtpërdrejtë miqësore për kriptovalutat që mund të gjendet në internet është Roku Live Casino. Kjo kazino live, i cili u lançua për herë të parë në vitin 2020 nën kontrollin operacional të Abudantia AV, ka mbledhur një ndjekës të konsiderueshëm në vetëm pak vite. Komisioni i Lojërave të Curacao rregullon të gjitha bizneset. Le të hedhim një vështrim në atë që ata kanë në mendje për ju.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  BooiLive Casino është një platformë e mirënjohur kazinoje që u lançua në vitin 2019. Globonet BV dhe PlayFortuna Casino e zotërojnë së bashku. Netglobe Services Limited mbikëqyr të gjitha aktivitetet e Booi Casino. Komisioni i Lojërave elektronike në Curacao i dha biznesit mëmë një licencë master, e cila drejton Booi Casino. Kjo kazino synon kryesisht tregjet evropiane dhe kanadeze.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   SlotsPalace Casino është themeluar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Aktivitetet e lojërave në internet të SlotsPalace janë të licencuara nga Antillephone NV dhe rregullohen nga qeveria e Curacao. Kompania gjithashtu punon me Tilaros Limited, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Qipros, si agjencia e saj e menaxhimit të pagesave.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kthim i pakufizuar parash
   • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
   • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

   Maxim88 Casino është themeluar në vitin 2006. Është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao dhe Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Platforma ka një holl të drejtpërdrejtë të kazinosë me të gjitha alternativat e njohura të lojërave të ofruara nga tregtarët e themeluar të drejtpërdrejtë si Evolution Live. Për më tepër, të gjitha lojërat RNG testohen dhe auditohen nga agjenci të pavarura si Gaming International Laboratories, BMM Testlabs dhe iTech Labs. Eksitimi i takimit me miqtë tuaj, shijimi i bisedave domethënëse, ndarja e disa pijeve dhe luajtja e lojërave tuaja të preferuara të kazinosë është një përvojë e pashoqe. Megjithatë, të kesh karriera dhe angazhime të ndryshme në jetë mund të kufizojë disponueshmërinë e tyre. A e dini se entuziastët e kazinove mund të shijojnë ende përvoja në kohë reale nga shtëpitë e tyre?

   BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Fresh Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Jet Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      1Bet Casino është themeluar në vitin 2011. Është në pronësi dhe operuar nga Bellona NV (një kompani e themeluar dhe e regjistruar sipas ligjeve të Curacao). Kompania është e licencuar dhe e rregulluar nga Antillephone NV Bellona përdor Arzella Limited (një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Qipros) si agjent pagesash në juridiksione të caktuara. Dizajni elegant dhe ndërfaqja miqësore për përdoruesit janë përshtypjet e para që lojtarët marrin kur vizitojnë 1Bet Casino. Fillimisht një libër sportiv, kjo kazino online ka përparuar me kalimin e viteve, duke prezantuar produkte të ndryshme, duke përfshirë një holl të detajuar të drejtpërdrejtë të kazinosë. Të apasionuarit do të bien dakord se asgjë nuk e kalon përvojën reale të kazinosë me momente tërheqëse dhe pritje të rezultateve të basteve.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Jupi Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Blizz Casino është një kripto-kazino e re e krijuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Meta Bliss Group BV, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga autoriteti i lojërave të Curacao. Ai krenohet me një platformë shumëgjuhëshe me një koleksion të gjerë lojërash kazino nga ofrues të njohur softuerësh në industri. Ai është anëtar i organizatës BeGambleAware, ofron mjete përjashtimi dhe sponsorizon seancat e terapisë së varësisë nga bixhozi. Blizz Casino është një hyrje e re në hapësirën e lojërave, e nisur në vitin 2022. Ajo synon të ndërtojë shtëpinë e fundit për lojtarët e kriptove dhe të jetë pjesë e hapësirës së ardhshme të lojërave. Ka një temë tërheqëse blu të errët me një shenjë Bitcoin si pjesë e logos së kazinosë. Blizz Casino filloi si një kazino e pastër e kriptomonedhës, por së fundmi shtoi pagesat me karta dhe kuletat elektronike. Është në pronësi dhe operuar nga Meta Bliss Group BV, një kompani e inkorporuar në Curacao.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         FreshBet Casino është një hyrje relativisht e re në treg që u lançua në vitin 2020. Ajo përforcon përvojën e lojtarëve të fatit me një përzgjedhje të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë si blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe shfaqje lojërash. FreshBet Casino është në pronësi dhe operuar nga Ryker BV, një operator me reputacion i kazinosë i licencuar sipas ligjeve të Curacao. FreshBet Casino është një kazino kripto-kumari i lançuar në vitin 2020. Është në pronësi dhe operuar nga Ryker BV, një operator kazinoje me bazë në Curacao. Ai ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë live nga ofruesit e softuerëve më të vlerësuar. Tregtarët e drejtpërdrejtë janë bërë të njohur në mesin e lojtarëve me përvojë që kërkojnë të gjejnë një përvojë më emocionuese në kazinotë në internet. FreshBet ka tejkaluar disa kazino të njohura në hollin e kazinosë live. Ai bashkon tiparet tradicionale dhe moderne të lojërave për të krijuar një atmosferë të gjallë lojrash.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Bonus i lartë, pa bast
         • Opsione të shumta pagese
         • 8000+ lojëra!
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Bonus i lartë, pa bast
         • Opsione të shumta pagese
         • 8000+ lojëra!

         Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. iWildCasino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Shpërblime VIP
         • Mbështetje 24/7
         • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Shpërblime VIP
         • Mbështetje 24/7
         • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

         Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Stake.com është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Casino Days është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

          BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Verifikimi i shpejtë
          • Mbështetje 24 orëshe
          • Programi i gjerë i bonusit

          Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. IZZI Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

          BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Tërheqje të shpejta
          • Mbi 5000 lojëra
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Mbështetje 24/7
          • Tërheqje të shpejta
          • Mbi 5000 lojëra

          Volna Casino u krijua në 2022 për t'i shërbyer tregut rus. Është në pronësi dhe operuar nga Carrer NV. Është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Volna Casino punon me LARTIM LIMITED si një kompani filial që përpunon pagesat e platformës. Operatori i faqes në internet Carrer NV fuqizon sitin. Duhet guxim dhe guxim që një kazino online të fokusohet në një treg të caktuar. Kjo është ideale sepse ndoshta do të ketë më pak përdorues në krahasim me faqet e aksesueshme globalisht për shkak të kushteve strikte të përdorimit. Sidoqoftë, Volna Casino ka mposhtur shanset për t'u bërë një nga kazinotë më të mira në internet në Rusi, pavarësisht se u lançua në 2022.

          Shfaq më shumë
          Shfaq më pak

          Mirë se vini në botën e shfaqjes së lojërave Crazy Time Live Casino, një shtesë e re emocionuese në skenën e drejtpërdrejtë të kazinosë. Do të zbuloni se Crazy Time është ndryshe nga çdo lojë tjetër kazino që keni përjetuar më parë, falë veçorive të saj novatore dhe elementeve ndërvepruese. Ndryshe nga lojërat tradicionale të kazinosë, kjo është më shumë si një shfaqje e gjallë lojërash, e mbushur me kthesa argëtuese dhe surpriza të papritura.

          Shfaq më shumë

          Në eksplorimin tuaj emocionues të universit të gjallë e me ritme të shpejta të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, mund të keni hasur tashmë në spektaklin magjepsës të njohur si Koha e Çmendur. E krijuar nga mendjet novatore në Evolution Gaming, Crazy Time dallohet për përzierjen unike të lojës zhytëse dhe argëtimit dinamik. Ndër veçoritë më emocionuese të kësaj loje janë raundet e bonusit të Crazy Time të paparashikueshme, të ushqyera me adrenalinë dhe një sërë opsionesh strategjike të basteve.

          Shfaq më shumë

          Gati për një vorbull argëtimi dhe fitime të mundshme? Atëherë ju jeni në vendin e duhur. Mirë se vini në botën emocionuese dhe plot ngjyra të lojës Crazy Time Live Casino. Këtu, ne jemi të gjithë për të çuar lojën tuaj në një nivel tjetër. Ky udhëzues synon t'ju armatosë me strategji efektive për të lundruar në këtë lojë të gjallë, duke transformuar potencialisht përvojën tuaj dhe duke rritur shanset tuaja për të fituar.

          Shfaq më shumë

          Si lojtar kazinoje, padyshim që e keni përjetuar emocionin e kazinove live. Ambienti, pezullimi dhe mundësia për të fituar të mëdha - të gjitha janë mjaft tërheqëse. Tani, imagjinoni ta sillni gjithë atë emocion në dhomën tuaj të ndenjes. Kjo është ajo që ofrojnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Një opsion i tillë që po bën stuhi botën e lojërave të fatit në internet është loja e kazinosë Crazy Time Live.

          Shfaq më shumë
          Informacion i pergjithshem

          Informacion i pergjithshem

          Lojë:

          Koha e çmendur

          Ofruesi i softuerit:

          Evolucioni

          Lloji i lojës:

          Tregon lojë

          Transmetimi:

          Letonia

          RTP

          96.08%

          Informacion i pergjithshem
          Çfarë është loja live Crazy Time?

          Çfarë është loja live Crazy Time?

          Loja është e thjeshtë për t'u luajtur kazino live. Kjo është arsyeja që ka tërhequr mijëra lojtarë në mbarë botën. The Crazy Time Wheel kombinon 54 sektorë, 8 shifra dhe lojëra bonus. Disa numra dhe emra shfaqen shumë më shpesh se të tjerët. Numri i seksioneve ndryshon në çdo lojë bonus, dhe shifra ka marrë timonin. Kazino Live Crazy Time përmban vetëm një seksion, por Coin Flip ka katër. Cash Hunt dhe Pachinko kanë secili nga dy pjesë. Numri dhjetë ka katër seksione, ndërsa numri pesë ka shtatë. Ka 13 dhe 21 porcione në secilën prej të dyjave.

          Çfarë është loja live Crazy Time?
          Si të luani lojën Crazy Time live

          Si të luani lojën Crazy Time live

          Kazino live Crazy Time nuk është saktësisht një lojë bonus, por është një lojë brenda një loje. Kur rrotullohet rrota, edhe foleja e sipërme rrotullohet. Sa herë që seksioni i lojës Crazy Time shfaqet në timon, lojtari vë baste mbi të. Kur simboli identik shfaqet në slotin e sipërm, lojtarët marrin një shumëzues. Nëse jo, radha ka mbaruar. Ka lojëra të ndryshme shtesë në dispozicion në Crazy Time.

          Një mur i madh me kunja aktuale shërben si sfond për lojën Pachinko në një kazino live të Crazy Time. Kur të fillojë loja, prezantuesi do të hedhë një top në mur. Topi do të ndalet në një vend të rastësishëm në mur. Lojtari do të marrë shumëzuesin e zbuluar sapo të ketë zbritur topthi. Nëse hokeji zbret në vlerën e dyfishtë, të gjithë shumëzuesit shumëzohen me dy, dhe tokeja bie sërish.

          Si të luani lojën Crazy Time live
          Lojëra bonus Crazy Time

          Lojëra bonus Crazy Time

          Në Crazy Time, ofrohen disa lojëra bonus.

          Pachinko

          Loja ka një mur të madh me kunja fizike. Kur të fillojë loja, prezantuesi do të lëshojë një top në mur. Topi do të ndalet në një pjesë të rastësishme të murit.

          Lojtari do të marrë shumëzuesin që do të zbulohet pas uljes së topit. Nëse hokeji zbret në vlerën e dyfishtë, të gjithë shumëzuesit dyfishohen dhe topthi do të bjerë përsëri.

          Teknikisht, rirënia nuk mund të vazhdojë të ndodhë përgjithmonë.

          Ka një kufi për shumëzuesit. Kur të arrijnë në 10,000 top do të ndalojë së rëni përsëri dhe radha e lojtarit do të përfundojë. Meqenëse shanset që shumëzuesit të arrijnë në 10,000 janë pothuajse zero, është jashtëzakonisht e pamundur që të bëhet e pamundur për lojtarin që të godasë një ri-rënie.

          Rrotullimi i monedhës

          Loja Coin Flip përfshin hedhjen e një monedhe. Çdo histori ka dy anë. E para është e kuqe dhe e dyta është blu. Lojtari duhet të vendosë në cilën anë të bastojë. Nëse lojtari fiton bastin, ai do të marrë një shumëzues.

          Koha e çmendur

          Ka një vend të caktuar në majë të timonit, është vendi ku shfaqet kjo lojë.

          Kemi një rrëfim të vogël për të bërë. Kjo nuk është një lojë bonus. Mos na keqkuptoni, është ende një lojë brenda lojës, por është më shumë si një pjesë brenda lojës kryesore.

          Ja si funksionon.

          Sa herë që rrotullohet rrota, rrotullohet edhe foleja e sipërme. Nëse seksioni i lojës Crazy Time shfaqet në timon, lojtari vendos një bast mbi simbolin.

          Nëse i njëjti simbol shfaqet në folenë e sipërme, atëherë lojtarët marrin një shumëzues. Nëse jo, atëherë radha përfundon.

          Gjuetia e parave

          Cash Hunt është ndryshe nga lojërat e tjera të kazinosë Crazy Time pasi kërkon përdorimin e një kanuni. Ka një tabelë me qindra simbole në të, dhe poshtë simboleve janë 108 shumëzues të rastësishëm. Një simbol duhet të qëllohet nga lojtari. Pas përfundimit të kthesës, zbulohet nëse lojtari ka lëshuar një simbol shumëzues ose një shumëzues të vogël, të mesëm ose të madh.

          Lojëra bonus Crazy Time
          Srovider i softuerit të lojës Live Crazy Time

          Srovider i softuerit të lojës Live Crazy Time

          Evolution Gaming është ofruesi kryesor në botë i lojërave të kazinosë live. Studio evropiane, e themeluar në vitin 2006, ka dëshmuar një rritje fenomenale. Ajo është vendosur me shpejtësi si lideri i padiskutueshëm në lojërat e kazinosë live. Për shkak të cilësisë së madhe dhe risisë së lojërave të saj, një numër në rritje i kazinove të drejtpërdrejta përdorin shërbimet e tij shpesh në të gjithë botën.

          Loja e kazinosë Crazy Time u krijua nga Evolution Gaming dhe u lëshua në korrik 2020. Edicioni i Evolution Crazy Time Dream Catcher është emri zyrtar. Është një lojë e veçantë që ka përmbushur më shumë se premtimin e saj në kazinotë më të mira të drejtpërdrejta. Një prezantues drejton lojën dhe roli i tyre është të rrotullojnë timonin dhe të marrin pjesë në raundet shtesë. Ata shpjegojnë mekanizmin dhe i japin emocione proceseve të lojës.

          Loja është e komplikuar dhe asnjë lojtar nuk duhet të përpiqet ta luajë pa mësuar më parë për të. Të luash në kazino live ka disa nivele dhe disa veprime. Shumica e lojtarëve tërhiqen në raundet e bonusit sepse ofrojnë pagesat më të larta. Kur një lojtar vë baste në mënyrë strategjike, ai pothuajse me siguri mund të presë të përfitojë në planin afatgjatë. Njohja e zgjedhjeve për të bërë është e dobishme për lojën.

          Srovider i softuerit të lojës Live Crazy Time
          Strategjia Live Crazy Time

          Strategjia Live Crazy Time

          Këshilla për fillestarët

          Qëllimi i lojës është të vendosni një bast mbi numrin një që beson se rrota do të ulet. Numrat 1, 2, 5 dhe 10 shfaqen në timon, me pagesa që ndryshojnë në varësi të sa herë numri ndodh në timon.

          Hapësira e sipërme do të rrotullohet me rrotën kryesore përpara çdo raundi të lojës, duke gjeneruar një shumëzues për një zonë bastesh të rastësishme. Kjo u jep lojtarëve mundësinë për të përmirësuar ndjeshëm fitimet e tyre. Koha e çmendur fillon pasi të kenë kaluar 15 sekonda nga koha e basteve. Në një kohë të çmendur, lojtarët duhet të shmangin gjurmuesit e ndryshëm të Crazy Time të disponueshëm në internet. Ato tregojnë se sa kohë ka kaluar që kur një pjesë e caktuar e timonit është ndezur. Sepse kjo është një lojë shanse e bazuar në gjeneruesit e numrave të rastësishëm.

          Këshilla për lojtarët e avancuar

          Shumica e njerëzve pyesin nëse ekziston një strategji Crazy Time me qasjen më të mirë të lojës për të luajtur Crazy Time drejtpërdrejt. Raundet e bonusit janë pika kryesore e Crazy Time. Për të fituar një shumë të konsiderueshme parash, lojtarët duhet të bastojnë në vendet e raundit të bonusit në rrjetin e basteve. Nëse ata vazhdimisht bastojnë në numra, vështirë se do të fitojnë në planin afatgjatë. Si shanset ashtu edhe tabela e pagesave grumbullohen kundrejt tyre.

          Gjithashtu, lojtarët nuk duhet të harrojnë kurrë ligjet e probabilitetit. Nëse një bonus nuk ka ndodhur gjatë 10 rrotullimeve të mëparshme, ka më shumë gjasa të ndodhë gjatë rrotullimeve të ardhshme. Pra, në këtë lojë, koha e basteve të tyre dhe ndryshimi i investimeve mund të jetë vendimtar.

          Rregulli themelor i çdo loje kumari është të ndaloni së fituari ndërkohë që dikush është përpara. Lojërat live si Crazy Time janë krijuar për t'i mbajtur lojtarët të zhytur në aksion. Por lojtarët nuk duhet të lejojnë që kjo t'i shpërqendrojë ata kur është koha për t'u shkëputur.

          Strategjia Live Crazy Time
          Top bonuset live të lojës Crazy Time

          Top bonuset live të lojës Crazy Time

          Elementet shtesë të lojës së kazinosë live janë ato që e kanë bërë atë kaq të njohur. Dikush mund të shpresojë për një nga katër mundësitë e bonusit në lojë dhe të shijojë shumëzuesit dhe fitimet shtesë që ato ofrojnë. Lojtarët duhet të kërkojnë gjithashtu bonuse në kazino në internet që mund të përdoren për lojëra të drejtpërdrejta.

          Bonus i mirëseardhjes

          Shumica e kazinove ofrojnë një bonus mirëseardhjeje për klientët e rinj. Për të fituar këtë ofertë, lojtarët duhet së pari të regjistrohen dhe të vërtetojnë llogaritë e tyre. Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se ndërsa synohet si një nxitje e mirëpritur, është e disponueshme vetëm një herë. Megjithatë, disa kazino mund t'u paguajnë atyre bonuse shtesë për promovimin e miqve të tyre. Është një mundësi e shkëlqyer për të filluar të fitoni përvojë në lojëra.

          Bonuset e depozitave dhe kthimit të parave

          Kazinotë kryesore të Crazy Time do t'u ofrojnë herë pas here lojtarëve a bonus depozite deri në 100% të depozitave të tyre. Disa, megjithatë, ofrojnë bonusin vetëm në depozitën e parë. Të bonus i kthimit të parave është në dispozicion vetëm për lojtarët ekzistues. Shumicën e kohës, është ose një rimbursim i plotë ose një shumë e kufizuar e depozitës. Disa kazino gjithashtu u ofrojnë lojtarëve një bonus për bastet e tyre të humbura. Megjithatë, kjo nuk ofrohet rregullisht.

          Top bonuset live të lojës Crazy Time
          Rrota e Crazy Time

          Rrota e Crazy Time

          Image

          The Crazy Time Wheel ka 54 seksione dhe 8 shifra dhe lojëra bonus të kombinuara. Disa nga lojërat dhe numrat shfaqen shumë më shpesh se të tjerët.

          Këtu është numri i seksioneve që çdo lojë dhe shifër ka marrë në timon.

          • Kthimi i monedhës (4 seksione)
          • Gjuetia e parave (2 seksione)
          • Koha e çmendur (1 seksion)
          • Pachinko (2 seksione)
          • 10 (4 seksione)
          • 5 (7 seksione)
          • 2 (13 seksione)
          • 1 (21 seksione)
          Rrota e Crazy Time
          Tabela e kohës së çmendur RTP

          Tabela e kohës së çmendur RTP

          BET

          RTP

          1

          96.08%

          2

          95.95%

          5

          95.78%

          10

          95.73%

          Pachinko

          94.33%

          Cash Hunt

          95.27%

          Coint Flip

          95.70%

          Crazy Time

          94.41%

          Tabela e kohës së çmendur RTP
          Pagesat e Crazy Time

          Pagesat e Crazy Time

          Bet

          Number of Segments

          Payouts

          1

          21

          1:1

          2

          13

          2:1

          5

          7

          5:1

          10

          4

          10:1

          Pachinko

          2

          up to $500,00

          Cash Hunt

          2

          up to $500,00

          Coin Flip

          4

          up to $500,00

          Crazy Time

          1

          up to $500,00

          Pagesat e Crazy Time

          Të rejat e fundit

          Fito një pagesë në Rabona's Crazy Time të martën dhe Gameshow të Enjten
          2023-05-16

          Fito një pagesë në Rabona's Crazy Time të martën dhe Gameshow të Enjten

          Nisur në vitin 2019, Kazino Rabona është një faqe kazino live e licencuar nga Curacao e famshme për koleksionin e saj prej 8,500+ lojërash. Përveç ofrimit të qindra lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë nga zhvilluesit e programeve të njohura, Rabona rrit shanset tuaja për pagim me bonuse të shumta të përshtatura për lojtarët e kazinosë live. Ky artikull zbërthen kutitë e të Martave të Crazy Time dhe të Enjteve të Gameshow të kazinosë për të ditur se çfarë ju pret.

          Lojëra të reja të kazinosë live – cilat të luhen
          2023-02-14

          Lojëra të reja të kazinosë live – cilat të luhen

          Kazinotë e drejtpërdrejta po rriten në popullaritet falë veçorisë unike të tregtarit të drejtpërdrejtë. Për shkak të kësaj veçorie, do të mund të përjetoni argëtimin e një kazinoje me bazë tokësore. Kjo është arsyeja kryesore pse shumica e lojtarëve preferojnë të luajnë në një kazino live. Për më tepër, kazinoja e drejtpërdrejtë u ofron përdoruesve komoditetin përfundimtar pasi shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të disponueshme edhe në kazinotë celulare.

          Ezugi zgjeron hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë me Andar Bahar Ultimate
          2023-02-13

          Ezugi zgjeron hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë me Andar Bahar Ultimate

          Ezugi, pjesë e Evolution Gaming, nuk po ngopet me Andar Bahar, a? Gjithçka filloi në vitin 2019 kur kompania prezantoi versionin e parë të kësaj loje klasike indiane me letra. Një vit më vonë, grumbulluesi i përmbajtjes së drejtpërdrejtë lançoi variantin OTT (Mbi-the-Table) të kësaj loje.

          Evolution hap një tjetër studio kazinoje të drejtpërdrejtë në New Jersey
          2023-02-12

          Evolution hap një tjetër studio kazinoje të drejtpërdrejtë në New Jersey

          Duket se Evolution Gaming po e mbyll vitin mjaft fuqishëm. Në mesin e nëntorit 2022, kompania ishte e lumtur të njoftonte debutimin e një tjetër studioje moderne të kazinosë live në New Jersey. Kjo është një vazhdim i studios së parë që u hap në NJ në gusht 2018. Studioja e re e ndërtuar me qëllim u hap më 10 nëntor pasi mori dritën jeshile nga Divizioni i Nju Xhersit për Zbatimin e Lojërave.

          NiveliCasinoBonusRating
          1RokuBonus 100% deri në 300 €8
          2Booi
          3Slotspalace8
          4Maxim887
          5Fresh CasinoDeri në 100% + 500 rrotullime falas7
          6Jet Casino7
          71Bet8
          8Jupi Casino8
          9Blizz Casino8
          10FreshBet7