Dream Catcher Kazino Drejtpërdrejt më e mirë në 2023

Dream Catcher është një lojë që është rritur në popullaritet vitet e fundit. Zhvilluar nga ofruesi i madh i softuerit Evolution Gaming. Loja Dream Catcher është një lojë ku përdorni një rrotë tjerrëse me madhësi super të montuar vertikalisht.

Një lojë e lehtë me rregulla të thjeshta për t'u kuptuar nga kumarxhinjtë. Lojtari rrotullon timonin dhe merr në varësi të vendit ku rrota ndalon, lojtari merr një çmim. Në një mënyrë të ngjashme me ruletën, gjithçka që duhet të bëjë lojtari është të zgjedhë saktë numrin mbi të cilin do të ulet rrota. Vazhdoni të lexoni për të gjetur kazinotë më të mira të tërheqjes së ëndrrave të drejtpërdrejta dhe më shumë.

Dream Catcher Kazino Drejtpërdrejt më e mirë në 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

Bonus100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino ka kohë që është në dispozicion në treg. E themeluar në vitin 1998, kazino u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të disponueshme për t'u luajtur në disa pajisje të ndryshme. Jackpot City Casino ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe është certifikuar nga një agjenci e pavarur testimi, eCOGRA. Lojtarët mund të regjistrohen për një llogari dhe të shijojnë një përvojë të sigurtë dhe të sigurt lojrash.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  E themeluar në vitin 2016, Bettilt është ndër faqet më të mira të lojërave të fatit sot, ku lojtarëve u garantohet një përvojë emocionuese e lojërave në internet. Kazinoja i ofron të dyja baste sportive tregjet dhe lojërat e kazinosë në internet. Bettilt operohet nga Abudantia BV, një operator kazinoje që mban një licencë (# 8048/JAZ2014-034) të lëshuar nga Antillephone NV

  Bonus€300/1BTC
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pranon kriptomonedhën
  • Shumë gjuhë
  • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pranon kriptomonedhën
  • Shumë gjuhë
  • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

  Një nga kazinotë më të mira të bitcoin sot është Bao Casino, një sipërmarrje e drejtuar nga Dama NV E themeluar në vitin 2019, kazinoja është e licencuar në Curacao ku mban një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013). Bao Casino krenohet me një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, banka fleksibël, mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit dhe shumë bonuset e kazinosë në internet.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 20+ opsione pagese
  • Depozita minimale e ulët
  • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 20+ opsione pagese
  • Depozita minimale e ulët
  • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

  Autoriteti i Lojërave të Fatit të Maltës i ka dhënë MegaSlot Live Casino një licencë për kazino. Kazino punon me të gjithë ofruesit me reputacion në një atmosferë të sigurt dhe të sigurt. Të gjithë lojtarët mund të përfitojnë nga një përzgjedhje e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta nga ofruesit e softuerit të industrisë me reputacion.

  BonusDeri në 1000 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bonuse bujare
  • Oferta VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Bonuse bujare
  • Oferta VIP

  Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

  BonusDeri në 3000 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
  • Sportet virtuale të disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
  • Sportet virtuale të disponueshme

  E themeluar në vitin 2019, Spinamba Casino është një nga markat e kazinove në internet me rritje më të shpejtë. Faqja e lojërave të fatit me një temë Karaibe është në pronësi dhe operuar nga Atlantic Management BV Ky operator ka një licencë Master Curaçao Interactive Licensing (CIL). Është interesante se Spinamba është një kazino që ofron gjithashtu mundësi tregu bastesh sportive.

  BonusDeri në 1850 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
  • Koleksion i madh lojrash
  • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
  • Koleksion i madh lojrash
  • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7

  Do të jeni të kënaqur me Locowin Live Casino menjëherë nëse shijoni kazinotë në internet me një dizajn të ndritshëm por elegant. Ndërsa navigimi në platforma me pamje vibrante mund të jetë sfidues, ne patëm përvojën e kundërt kur u ulëm në Locowin Online Casino.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Shumëgjuhëshe
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Shumëgjuhëshe

  7Bit është një kazino online e lançuar në vitin 2014 dhe më vonë e ridizajnuar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga Dama NV, një lider botëror i besuar i kazinove online. Dama NV është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Kjo kazino është e disponueshme në versionin për lojë të menjëhershme dhe celular. Biblioteka e lojërave është e mbushur me lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga disa studio lojërash të nivelit të lartë. Lojtarët mund të bëjnë transaksione si me FAIT ashtu edhe me kriptomonedha. 7Bit nuk është një emër i ri për shumicën e entuziastëve të kazinove në internet. Është një sajt i njohur dhe i ligjshëm i kripto-bixhozit në internet i krijuar në vitin 2014. Kazino online 7Bit vazhdon të zgjerohet dhe të rritet përmes përmirësimeve dhe ridizajnimeve të rregullta. Pjesa e saj më e rëndësishme e tregut është e bazuar në Australi, Gjermani, Kanada dhe disa pjesë të Evropës. Lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA, Spanjë, Izrael, Francë, Holandë dhe Ukrainë janë të kufizuar nga aksesi në këtë Kazino në internet. Sidoqoftë, lojtarët 7Bit kanë shkruar herë pas here mungesën e pranisë së mediave sociale. Kazinoja në internet mund të zgjerojë ekipin e saj të klientëve për të arritur fansat e mediave sociale që ndihen të lënë jashtë në të ardhmen. Ky rishikim i 7Bit Live Casino do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë kryesore që duhet të dini.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Helabet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

  Bonus100% deri ne 500€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit

  Kazino KatsuBet është një https://livecasinorank.com/ nga krijuesit e 7Bit Casino, themeluar më 1 tetor 2020. Kjo kazino e drejtpërdrejtë është rezultat i punës së palodhur të ekipit Dama NV, një korporatë me bazë në Curacao.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7

  Rabidi NV Holding është kompania mëmë e Boomerang Live Casino, e cila u themelua në vitin 2020. Kazinoja është emëruar si Boomerang për të nxjerrë në pah lojërat me RTP të lartë. Kazinoja reklamon zgjedhjen e saj të lojërave si me një RTP të lartë.

  Bonus200% deri ne 500€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave
  • Klub besnikërie me bonuse unike
  • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e gjerë e lojërave
  • Klub besnikërie me bonuse unike
  • Dhurata dhe surpriza ekskluzive

  Rolling Slots është një kazino e re në internet e krijuar në vitin 2021. Ajo operohet nga Ramtinar Techconsult Limited, një anëtar i GBV Solutions NV Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe rregullohen nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Curacao. Rolling Slots përmban disa tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve dhe shfaqje lojërash. Të gjitha lojërat testohen dhe auditohen rregullisht për drejtësi. Kazino Rolling Slots ndërthur dashurinë muzikore (rock and roll) me lojërat e fatit për të krijuar një mjedis të shkrirë në mënyrë të përkryer për të gjithë argëtimin që ju nevojitet. Është një hyrje e re në skenën e lojërave, por ka krijuar një reputacion për emrin e saj. Ajo vjen me një koleksion të madh të lojërave të kazinosë të plotësuara me lojëra unike me tregtarë të drejtpërdrejtë.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Lucky Bird Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Informacion i pergjithshem

   Informacion i pergjithshem

   Emri i lojës

   Live Dream Catcher

   Ofruesi i lojës

   Lojëra evolucionare

   Lloji i lojës

   Loja Tregon

   Transmetuar nga

   Letonia

   Informacion i pergjithshem
   Si të luani Live Dream Catcher

   Si të luani Live Dream Catcher

   Dream Catcher në kazinotë live është bërë një shumë popullor lojë live kazino në vitet e fundit. Kjo është një lojë live që është zhvilluar nga Evolution Gaming. Një numër i kazinove kryesore në internet e ofrojnë këtë si një opsion për lojtarët e tyre. Me këtë lojë, ka gjithmonë një host të drejtpërdrejtë dhe loja përfshin një rrotë që rrotullohet për t'u ulur në një nga 54 segmentet. Lojtarët do ta kenë shumë të lehtë për t'u kuptuar këtë lojë.

   Rregullat e Live Casino Dream Catcher

   Për lojtarin ka gjashtë opsione bastesh - 1, 2, 5, 10, 20 ose 40 - dhe nuk ka asnjë kufi për numrin e basteve që lojtari mund të vendosë.

   Mënyra se si llogariten fitimet është se shuma fillestare e aksioneve të vendosura nga lojtari shumëzohet me numrin e segmentit në të cilin rrota ulet. Lojtari gjithashtu merr përsëri pjesën e tij origjinale. Për shembull, një lojtar që vendos $10 në 40 do të marrë 410 $ në fitime nëse rrota ulet në 40.

   Për ta bërë këtë kazino live lojë më emocionuese, ka 'shumëfishues'. 52 nga segmentet në timon janë numra standardë. Megjithatë, dy nga segmentet kanë shumëzues. Njëra prej tyre është x2 dhe tjetra është x7. Nëse rrota rrotullohet dhe ulet në një shumëzues, atëherë ka një rrotullim të mëtejshëm të rrotës, por herën tjetër që rrota ulet, numri do të shumëzohet me dy ose shtatë. Nëse shikojmë shembullin e mëparshëm, një lojtar që vendos 10 dollarë në numrin 40, me një shumëzues prej shtatë, atëherë fitimet do të ishin 2,800 dollarë.

   Si të luani Live Dream Catcher
   Shanset në Dream Catcher

   Shanset në Dream Catcher

   Shanset në lojën Dream Catcher bazohen në probabilitetin e uljes së rrotës në një numër të caktuar. Janë 54 segmente gjithsej dhe numri 1 është në 23 prej tyre, ndaj ka shumë probabilitet që të zbresë në 1 – 42.6%, në fakt. Numri 2 shfaqet në 15 segmente dhe mundësia që ai të zbresë në 2 është 27.78%. Ndërsa numri i segmenteve zvogëlohet me çdo numër, probabiliteti zvogëlohet. Ka vetëm 1 segment për 40 dhe secili prej shumëzuesve dhe këta kanë një probabilitet prej 1.85%.

   Kjo do të thotë, ndërkohë që ka një shans të mirë për një fitore për një lojtar që zgjedh numrin 1, shuma që ai fiton nuk do të jetë shumë e lartë nëse ata nuk vënë një bast të madh ose nëse ai ka rënë në një shumëzues në një rrotullim të mëparshëm. Kthimet janë më të larta në numrat më të lartë, por shanset për të zbritur në to nuk janë aq të larta.

   Shanset në Dream Catcher
   Strategjia e lojës Live Dream Catcher

   Strategjia e lojës Live Dream Catcher

   Nuk ka asnjë mënyrë për të garantuar një fitore me Dream Catcher, por është e mundur të përcaktohet se cilët numra ofrojnë rikthimi më i mirë te lojtari (RTP). Pasi të dini se cilët numra kanë RTP-në më të mirë, rekomandohet që lojtari të vë baste në këta numra në vend të atyre që kanë RTP më të ulët nëse dëshiron të ketë një shans më të mirë për të fituar, por kjo nuk do të thotë se ata nuk mund të fitojnë me opsionet më të ulëta të RTP.

   RTP më e mirë ofrohet nga numrat 10, 1 dhe 2. RTP më e ulët mund të gjendet në numrat 5, 20 dhe 40. Pra, a do të thotë kjo që lojtari duhet të vë bast në të njëjtin numër çdo herë? Përgjigja për këtë nuk është domosdoshmërisht. Lojtari gjithashtu duhet të krahasojë RTP me mundësinë e uljes së rrotës në atë numër. Ndërsa 10 ofron një RTP më të lartë, ka një shans relativisht të ulët që rrota të ulet në atë numër. Bastet në 1 ose 2 do të ofrojnë një shans më të lartë që rrota të ulet në ato numra.

   Strategjia e lojës Live Dream Catcher
   Duke luajtur Dream Catcher live me para të vërteta

   Duke luajtur Dream Catcher live me para të vërteta

   Dallimi kryesor midis një siti për lojëra dhe një faqeje me para të vërteta është se nuk ka fitime nëse lojtari nuk përdor para të vërteta. Versioni i lojës në një faqe pa para është i ngjashëm me një version 'demo' dhe ndërsa ato janë ideale për të praktikuar lojën ndërsa mësohen me rregullat, pasi lojtari të ketë zotëruar bazat, ata duhet të kalojnë shpejt në një version real. faqen e parave nëse dëshirojnë të provojnë dhe të fitojnë para të vërteta.

   Lojtarët në faqet me para reale janë të mirë, veçanërisht ata që luajnë rregullisht dhe që kanë zhvilluar strategjinë e tyre për të luajtur lojën. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se është një lojë fati dhe edhe lojtarët më të mirë nuk fitojnë çdo herë. Ashtu si çdo lojë tjetër, është një çështje praktike për të kuptuar RTP-në për çdo rezultat të mundshëm dhe bast në përputhje me rrethanat.

   Lojtari është në gjendje të bastojë sa më shumë ose aq pak sa dëshiron në një lojë me para të vërteta. Mund të ketë disa kazino që vendosin një nivel minimal bast për lojën. Ashtu si me lojërat e tjera të kazinosë live, lojtari do të duhet të depozitojë para në llogarinë e tij në internet në kazino dhe mund të ketë një shumë minimale që do të duhet të depozitohet përpara se lojtari të jetë në gjendje të luajë.

   Duke luajtur Dream Catcher live me para të vërteta
   Spin the Wheel Game Online

   Spin the Wheel Game Online

   Kur luani gjurmuesi i ëndrrave në internet ju mund të mendoni se do të humbisni aspektin social të lojës, por kjo nuk është e vërtetë. Evolution Gaming është një ofrues i mirëfilltë i softuerit të lojërave të fatit i njohur për lojërat e shumta të kazinosë live, ku Dream Catcher është një prej tyre. Ata kanë siguruar që tregtari i drejtpërdrejtë mund të ndërveprojë me lojtarët.

   Spin the Wheel Game Online

   Ëndrra tërheqëse është rritur në kazinotë live vitet e fundit dhe është bërë shumë popullor. Kjo është një lojë e thjeshtë live me një tregtar të drejtpërdrejtë që përfshin një rrotë që rrotullohet.

   Section icon

   Të rejat e fundit

   6 gabime të kumarit që tregtari nuk do t'ju tregojë
   2021-06-11

   6 gabime të kumarit që tregtari nuk do t'ju tregojë

   Pavarësisht nëse jeni duke luajtur në një kazino të vërtetë ose në një kazino live, tregtari është gjithmonë në qendër të veprimit. Tregtari mbikëqyr veprimin e lojës së tavolinës për të siguruar që të gjithë lojtarët t'u përmbahen rregullave. Dhe nëse gjeni një tregtar të mirë, mund të filloni një bisedë, duke e bërë të gjithë përvojën e lojës argëtuese dhe relaksuese.

   Pse kazino live po bëhet kaq popullore
   2021-01-11

   Pse kazino live po bëhet kaq popullore

   A kazino live është pikërisht ajo që tingëllon si: një kombinim i një fizike ndërsa përfiton përvojën në internet, duke e bërë gjithçka shumë më mirë. Kjo është, sigurisht, zgjedhja për shumë njerëz në ditët e sotme. Kazinoja live luhet në një holl normal në internet, kështu që nuk ka asgjë për t'u shqetësuar nëse nuk keni luajtur kurrë në një.

   Shumë mezi presin lojëra të drejtpërdrejta në internet
   2019-11-07

   Shumë mezi presin lojëra të drejtpërdrejta në internet

   Pikërisht kur një person mendon se kumari në internet nuk mund të bëhet më i mirë, koncepte të reja si Lojërat Live janë duke u planifikuar për një të ardhme shumë emocionuese.

   NiveliCasinoBonusRating
   11xBetDeri në 1500 €9.2
   222BETDeri në 300 €8.7
   3Jackpot City100% deri në 1600 dollarë6
   4BetTiltDeri në 1000 €8.47
   5BAO€300/1BTC8.9
   6Megaslot8.45
   7LucklandDeri në 1000 dollarë7.85
   8SpinambaDeri në 3000 dollarë7.73
   9LocowinDeri në 1850 dollarë7.53
   107Bit Casino7.8

   FAQ

   Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

   A mund të luaj Dream Catcher në celular?

   Loja live Dream Catcher është e disponueshme në një numër kazinosh dhe basteshkruesish të ndryshëm në internet, kështu që është e mundur të luhet duke përdorur një telefon celular, pasi shumica kanë një uebsajt të aktivizuar për celularin që aksesohet lehtësisht kur lojtari është në lëvizje. Megjithatë, jo të gjithë e ofrojnë këtë lojë, kështu që është e rëndësishme të kontrolloni paraprakisht.

   A mund të luaj Dream Catcher falas?

   Ka disa ofrues të kazinove në internet me tregtarë të drejtpërdrejtë që u ofrojnë lojtarëve mundësinë për të provuar lojërat në një format demo pa përdorur para të vërteta. Kjo do të thotë se është e mundur të luash falas në disa kazino, por është një lojë 'prove' dhe nuk do të ketë fitime, edhe nëse rrota ulet në numrin që lojtari ka zgjedhur. Lojtarët gjithashtu mund të marrin në konsideratë përdorimin e parave të bonusit të regjistrimit të ofruara nga kazinoja në mënyrë që të mos përdorin paratë e tyre. Kjo do të ishte të luash me para të vërteta, por jo me paratë e lojtarit, kështu që fitimet do të paguhen.

   Si e fitoni Dream Catcher?

   Loja është e thjeshtë, lojtari zgjedh një numër, rrota rrotullohet dhe nëse ulet në numër, atëherë lojtari ka fituar.

   Cilat janë RTP në Dream Catcher?

   RTP bazohet në mundësinë e uljes së rrotës në atë numër si dhe uljes së rrotës në një shumëzues të ndjekur nga ulje në numrin. Si shembull, RTP për 1 është 95.41%. Ky është RTP më i lartë, ndërsa 40 ka më të ulëtin me 90.93%.

   A është Dream Catcher një lojë fati?

   Ekziston një sasi e caktuar fati kur luani lojën Dream Catcher në internet. Nuk është e mundur të garantohet një fitore, por duke vëzhguar RTP-të dhe duke luajtur në përputhje me rrethanat, lojtari mund të përmirësojë shanset e tij për një fitore.

   Si evoluoni Dream Catcher?

   Tani ka disa opsione të ndryshme për lojën Dream Catcher. Evolution gjithashtu ka zhvilluar një version monopol dhe të tjerët janë në zhvillim.