Krahasimi i gjasave për lojërat kryesore të sotme të Kazinosë Live

Lojëra

2021-09-12

Ethan Tremblay

Zgjedhja e një loje kazino që do të përmbushte pritshmëritë tuaja, si dhe stilin dhe nivelin e përvojës është në thelb çelësi i suksesit, veçanërisht nëse flasim për kazinove online. Sidoqoftë, sapo të kaloni në radhët e lojërave më të mira të kazinove në internet, bëhet mjaft e qartë se Craps, Baccarat dhe Blackjack duket se janë opsionet më të njohura midis lojtarëve.

Krahasimi i gjasave për lojërat kryesore të sotme të Kazinosë Live

Lojërat janë ende shumë të ndryshme, dhe duke zgjedhur mes tyre, lojtarët shpesh pyesin se cilat janë shanset për lojërat e kazinove në internet në përgjithësi dhe cila lojë tavoline ofron shanset më të mira.

Le të bëjmë një përmbledhje të shkurtër të Blackjack, Craps dhe Baccarat dhe të përpiqemi të kuptojmë nëse ekziston një gjë e tillë si një lojë tavoline me shanset më të mira në kazinotë online.

Blackjack

Kjo lojë tavoline ka qenë gjithmonë dhe do të mbetet loja më e mirë e kazinosë në internet. Dhe gjithashtu më popullorja. Kryesisht sepse ofron shanset më të larta; megjithatë, pasi të jeni pas një kalimi të pamend, Blackjack mund të mos jetë alternativa juaj më e mirë. Ashtu si me reklamat më të mira ndër lojërat e kazinosë në internet, ka edhe kërkesat më të larta.

Ideja kryesore e Blackjack është se për sa kohë që dëshironi të përfitoni nga shanset e lojës së tavolinës deri në gjysmë qindarku për dollar, do t'ju duhet të mësoni dhe të merrni disa vendime të informuara në lojë. Me fjalë të tjera, Blackjack është një shembull i një loje që do të kërkojë nga ju një përkushtim, detyra shtëpie të mprehta dhe njohuri praktike.

Craps

Pasi të mos jeni në gjendje të merrni disa vendime dhe thjesht dëshironi të kontrolloni se sa me fat mund të jeni në tryezën e kazinosë në internet, Craps është loja e destinuar për ju.

Shumica e njerëzve thonë se Craps thjesht nuk mund të ofrojë shanset më të mira të lojës së kazinosë në internet sipas përkufizimit të lojës. Megjithatë, ekspertët pohojnë se magjia magjike "Pass Line" fillimisht do të rrisë shanset tuaja.

Duke marrë parasysh skajin e shtëpisë së Pass Line, ju po shikoni një perspektivë për të humbur rreth një qindarkë për çdo dollar që shpenzoni në lojë.

Një përfitim tjetër i prekshëm i Craps për shumë lojtarë të kazinove në internet është opsioni për të hedhur një za me vetëm një goditje të gishtit. Me fjalë të tjera, është i shpejtë, i menjëhershëm dhe për sa kohë që fati është në anën tuaj, ju do të shihni se si bankroll juaj po rritet mjaft shpejt.

Bakarat

Baccarat është një tjetër lojë e njohur e tavolinës së kazinosë në internet me shanse mjaft të larta. Një avantazh tjetër i të luajturit Baccarat është se rregullat e kësaj loje janë mjaft të drejtpërdrejta. Duke vënë baste për lojtarin ose bankierin, ju keni akses në shanse mjaft të larta të lojës së tavolinës sapo të gjeni veten në një tavolinë me aksione të mira.

Dhe këtu vjen truku kryesor i kësaj loje tavoline të begatë në internet të kazinosë. Kazinotë në internet shpesh ofrojnë kufij shumë më të lartë të basteve për tavolinat e baccarat. Shpesh i frikëson lojtarët, veçanërisht ata që nuk mund të mburren me fonde të mëdha.

Megjithatë, ekspertët do të thoshin se është një gabim i madh pasi të luash në një tryezë me aksione të larta rrit shanset e lojës së tavolinës dhe duket më premtuese sesa humbja e kohës në një tavolinë me aksione mesatare me shanse fitimi praktikisht jo-ekzistuese.

Të rejat e fundit

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots
2023-05-30

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €