Live HD Blackjack Kazino Drejtpërdrejt më e mirë në 2023

Blackjack HD live është një nga variacionet e lojëra live blackjack ofruar nga Visionary iGaming. Visionary iGaming është një zhvillues softuerësh lojërash që ka qenë në industri që nga viti 2008, duke grumbulluar përvojë relevante ndër vite për t'u ofruar lojtarëve dhe ofruesve të kazinove produktet më të mira.

Blackjack live HD nga Visionary Igaming u krijua kryesisht për t'u ofruar lojtarëve në kazinotë live një prezantim më të mirë të ndërfaqes, një veçori thelbësore në kazinotë live. Për më tepër, lojtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë mund ta transmetojnë lojën drejtpërdrejt në cilësinë e transmetimit HD, duke e bërë përvojën e lojës më zhytëse dhe argëtuese. Loja është relativisht e ngjashme me atë të një loje standarde blackjack, por me disa veçori shtesë për ta bërë atë unike.

Çfarë është Live HD Blackjack?Si të luani Blackjack live HDPagesa live HD Blackjack
al Country FlagCheckmark

Wolfy Casino

al Country FlagCheckmark
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Wolfy Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

  BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100%
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Shpërblimet e gjeneralëve
  • Zgjedhje e madhe pagesash
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
  • Shpërblimet e gjeneralëve
  • Zgjedhje e madhe pagesash

  Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Brazino777 është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Dizajn miqësor për celularin
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Dizajn miqësor për celularin

  Rolletto Casino është një kazino ndërkombëtare e themeluar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga Santeda International BV Kompania operon përmes përfaqësuesit të saj në BE-EEA Santeda International Limited (një kompani filial e regjistruar në Qipro). Santeda International BV është regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Rolletto është i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curaçao. E karakterizuar nga një temë e ndritshme (portokallia e përzier me të bardhën), Rolletto Casino është një platformë unike për entuziastët. Faqja ka një faqe interneti të zhvilluar mirë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Karakteristikat e tij janë kategorizuar në mënyrë të përshtatshme në grupet e tyre përkatëse për të lehtësuar aksesin dhe navigimin. Faqja e Rolletto mirëpret përdoruesit me oferta mbresëlënëse promovimi në faqen kryesore që informojnë lojtarët e interesuar se çfarë duhet të presin.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Lucky 7even Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. X1 Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Mystake është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

     Çfarë është Live HD Blackjack?

     Çfarë është Live HD Blackjack?

     Sipas drejtorit të marketingut të zhvilluesit, një ekip lojtarësh profesionistë të blackjack-ut morën pjesë në krijimin e blackjack-it Live HD, i cili i ndihmoi zhvilluesit të siguroheshin që të gjitha detajet të ishin ekzekutuar në përsosmëri dhe të gjitha veçoritë e përfshira.

     Kjo lojë live nga Visionary iGaming është e përshtatshme për lojtarët e të gjitha niveleve të përvojës, duke lejuar baste deri në 1 €. Është gjithashtu një lojë me ritme të shpejta, duke u dhënë lojtarëve mundësi për të vendosur më shumë baste brenda një kohe. Natyra e shpejtë e lojës mundësohet nga veçoria 'zgjidh përpara', duke i lejuar lojtarët të zgjedhin veprimet e tyre përpara radhës. Kjo mund të jetë edhe para tregtar i drejtpërdrejtë i kazinosë përfundon shpërndarjen e letrave me të gjithë lojtarët në tavolinë.

     Çfarë është Live HD Blackjack?
     Si të luani Blackjack live HD

     Si të luani Blackjack live HD

     Lojtarët që duan të shijojnë lojën duhet të fillojnë duke gjetur kazinove të drejtpërdrejta që e ofrojnë atë dhe regjistrohen sipas kërkesave të kazinosë. Ata gjithashtu duhet të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre të lojërave të drejtpërdrejta, duke faktorizuar depozitën minimale të lejuar për kazinonë e veçantë live. Hapi tjetër do të jetë sigurimi i një pozicioni në tryezën e blackjack-ut. Tabela lejon një maksimum prej shtatë lojtarësh në të njëjtën kohë.

     Lojë e lojës

     lojë live fillon me të gjithë lojtarët në tavolinë duke vënë bastet e tyre. Çdo lojtar që luan lojëra kazino live mund të vë bast çdo shumë të dëshiruar për sa kohë që është brenda kufijve minimalë dhe maksimalë të lejuar. Më pas, tregtari i drejtpërdrejtë shpërndan dy letra për secilin lojtar dhe bankier. Njëra nga kartat e bankierit u ekspozohet të gjithë lojtarëve ndërsa tjetra vendoset me fytyrë poshtë. Lojtarët më pas mund të kryejnë lëvizjet e tyre të dëshiruara, duke përfshirë qëndrimin, goditjen, ndarjen dhe dyfishimin.

     Pasi të gjithë lojtarët të kenë ekzekutuar lëvizjet e tyre të preferuara, zbulohet karta e dytë e bankierit. Tregtari i drejtpërdrejtë do t'i shpërndajë bankierit karta shtesë për çdo pikë nën 17 dhe do të jetë 17 ose më shumë. Një lojtar fiton duke shënuar ose 21 ose një rezultat më afër 21 sesa ka bankieri.

     Rregullat live HD Blackjack

     Loja përdor rregullat standarde të blackjack-ut me vetëm disa rregulla të shtuara për të akomoduar veçoritë shtesë. Ai përdor gjashtë kuvertë standarde letrash, të cilat të gjitha përzihen manualisht nga tregtari i drejtpërdrejtë sa herë që luhet afërsisht gjysma e këpucëve.

     Bankieri ka një opsion për të goditur ose për të qëndruar në 17, në varësi të faktit nëse është një 17 i butë apo i fortë. Gjuajtësit lejohen të dyfishojnë në çdo kartë, edhe pas një ndarjeje. Për shembull, nëse dy ace ndahen, secili as mund të marrë vetëm një kartë. Një lojtar mund të zgjedhë gjithashtu pagesa të hershme të ofruara përpara se të zbulohet karta e bankierit të dytë. Shuma e pagesës varet nga rezultati i lojtarit. Pagesa mund të rritet pasi lojtari merr më shumë letra nëse rezultati përmirësohet.

     Bastet anësore

     Blackjack live HD ofron vetëm dy baste anësore. E para është një bast anësor në çift, duke i lejuar lojtarët të bastojnë në dy letrat e para që marrin duke qenë një palë. Tjetri është një bast anësor rum, i cili u lejon lojtarëve të bastojnë në dy letrat e tyre të para dhe kartën e drejtpërdrejtë të tregtarit të kazinosë duke formuar një rum. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu opsionin e basteve të pasme për të vënë baste me lojtarët e tjerë, gjë që është e dobishme kur ata nuk zënë një vend në tryezën e blackjack-ut.

     Si të luani Blackjack live HD
     Pagesa live HD Blackjack

     Pagesa live HD Blackjack

     Gjuajtësit fitojnë një sasi të barabartë me atë që vendosin si bastet e tyre fillestare për çdo fitore të rregullt. Pagesa përmirësohet në 3:2 për një fitore në blackjack kur lojtarët shënojnë 21 me dy letrat e para. Me sigurim, pagesa është 2:1. Të dy bastet anësore kanë pagesat më të mira, 11:1 për bastet anësore në çifte dhe 9:1 për bastet anësore rum.

     Shkalla e RTP e blackjack HD Live është 97,59%. Kjo është relativisht e ulët në krahasim me shumë të tjera ofruesit e softuerit të kazinosë live dhe mund të jetë mjaft dekurajuese për lojtarët elitë dhe rrotat e larta. Megjithatë, veçoritë unike shtesë të lojës përbëjnë normën e ulët të RTP.

     Lojtarët mund të zgjedhin të japin bakshish nga tregtarët nga kazinotë më të mira live, pa kufizime për shumën e bakshishit. Kazinoja online e tregtarit të drejtpërdrejtë do të dyfishojë më pas shumën e bakshishit pas dorës tjetër fituese, gjë që ndihmon për t'i shtuar vërtetësinë lojës.

     Pagesa live HD Blackjack
     NiveliCasinoBonusRating
     1Wolfy Casino8
     2Brazino777Bonus i mirëseardhjes deri në 100%7
     3Rolletto7
     4Lucky 7even Casino8
     5X1 Casino8
     6Mystake