Lojëra të reja të kazinosë live – cilat të luhen

Lojëra

2023-02-14

Eddy Cheung

Kazinotë e drejtpërdrejta po rriten në popullaritet falë veçorisë unike të tregtarit të drejtpërdrejtë. Për shkak të kësaj veçorie, do të mund të përjetoni argëtimin e një kazinoje me bazë tokësore. Kjo është arsyeja kryesore pse shumica e lojtarëve preferojnë të luajnë në një kazino live. Për më tepër, kazinoja e drejtpërdrejtë u ofron përdoruesve komoditetin përfundimtar pasi shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të disponueshme edhe në kazinotë celulare.

Lojëra të reja të kazinosë live – cilat të luhen

Megjithatë, shumë lojtarë hutohen se cilën lojë duhet të luajnë si fillestar. Nëse jeni një nga ata që kërkojnë lojërat më të mira për të luajtur, atëherë jeni në vendin e duhur. Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë për lojëra të reja të kazinosë live dhe cilat të luajnë. Nëse doni të gjeni një lojë më të mirë për veten tuaj, vazhdoni të lexoni deri në fund. Pra, le të fillojmë.

Ruletë e drejtpërdrejtë

E para që kemi është Live Roulette. Edhe pse loja kërkon që përdoruesi të fitojë me strategji, është vërtet argëtuese për të luajtur. Ruleta e drejtpërdrejtë ishte një nga lojërat e para të kazinosë që përdori një tregtar të drejtpërdrejtë. Për më tepër, ka gjithmonë potencial për inovacion dhe avancim në industrinë e lojrave në internet. Pra, ne mund të presim më shumë variacione të kësaj loje në të ardhmen.

Shumica e lojtarëve shpesh zgjedhin Evolution si studion e tyre të preferuar, gjë që është e kuptueshme duke qenë se ata ofrojnë tituj si Lightning Roulette. Në të njëjtën kohë, basti juaj standard me një numër në përgjithësi do të paguante 35/1.

Këtu mund të fitoni deri në 500/1 me një rrotullim të vetëm të timonit që atëherë këtë version të ruletit ka disa shumëzues super të ngarkuar në vend. Loja drejtohet nga hostë të dashur që e bëjnë të gjallërohet dhe gjithçka bazohet në numrat e ndriçimit të zgjedhur në mënyrë të rastësishme gjatë çdo raundi.

Loja në tërësi është e shkëlqyer dhe mund ta luani me lehtësi me disa udhëzime dhe praktikë. Pra, është një nga lojërat më të mira të kazinosë live që mund të luani dhe të filloni udhëtimin tuaj. Edhe nëse nuk jeni fillestar, prapë mund ta luani këtë lojë.

Blackjack live

Live Blackjack është loja më e mirë për ata që i duan letrat. Loja nuk është e lehtë pasi disa njerëz përpiqen të mposhtin avantazhin e shtëpisë. Opsioni më i mirë për ju kur thjesht dëshironi të luani pa stresin e pritjes është Blackjack i pakufizuar i Playtech

Gjatë orëve të pikut, shumë nga tavolinat e pëlqyera të blackjack-ut mund të jenë të zëna, por opsioni Unlimited i Playtech do të thotë se pritja për një vend në tryezë nuk është kurrë një problem. Termi "i pakufizuar" thjesht tregon se një numër i pafund pjesëmarrësish mund të vendosin baste njëkohësisht në lojë. 

Çdokush mund të marrë pjesë dhe të shijojë përvojën sepse loja luhet sipas rregulloreve standarde të shiritit të Las Vegas. Tavolinat e Blackjack Pafund do të jenë gjithmonë të kënaqur t'ju marrin ju dhe bastet tuaja nëse ndonjëherë e gjeni veten duke ecur në kazino live gjatë kohës kryesore duke kërkuar për ndonjë argëtim blackjack. 

Thënë kjo, nuk ka asnjë çështje komoditeti në një kazino të drejtpërdrejtë. Mund të ketë një rast shumë të rrallë. Por kjo do të ishte jashtëzakonisht e rrallë. Pra, ndoshta nuk do të përballeni kurrë me probleme të tilla. Tani, loja është e shkëlqyer dhe mund ta luani për argëtim, megjithëse kërkon disa aftësi. Me sasinë e duhur të praktikës, ju mund ta bëni këtë lojë.

Craps live

E treta që kemi në listë është Live Craps. Loja nuk është aq e ndyrë sa duket, prandaj sigurohuni që ta provoni. Përveç Evolution dhe lëshimit të tyre më të fundit, nuk ka alternativa të gabuara në këtë listë të lojërave më të mira të kazinosë live të disponueshme në internet. 

Për adhuruesit e lojërave të fatit të kazinove të drejtpërdrejta, versioni i Evolution i lojës së lojërave me aksion të lartë ishte një mashtrues i vërtetë. Craps ofroi një nga përvojat më të mira në kazinotë tokësore, kështu që fansat kanë pritur që ajo të hyjë në botën online të kazinove. 

Për shkak të natyrës shpesh të zhurmshme të mut, Evolution ka arritur edhe një herë të përfaqësojë lojën si duhet, gjë që nuk është e lehtë. Shumë lojtarë e zbulojnë këtë duke luajtur lojën live kazino craps nga Evolution, pavarësisht nga fakti se shumë besojnë se loja është e vështirë kur në të vërtetë nuk është.

Kërce të drejtpërdrejta nga Evolution do të jetë ndoshta një zgjedhje e preferuar për turmat e kazinove online këtë vit, pasi tregtarët e sjellshëm dhe të ditur e bëjnë përvojën të thjeshtë për fillestarët. Pra, nuk ka rëndësi nëse jeni fillestar; ju mund të filloni udhëtimin tuaj me këtë lojë ikonike dhe të keni një përvojë argëtuese. Megjithatë, qasja më e mirë është të praktikosh fillimisht, pastaj të luash për para.

Live Super Sic Bo

Disa njerëz mund të pyesin nëse të gjitha lojërat e shpjeguara janë paksa të ndërlikuara dhe kanë nevojë për disa aftësi për të luajtur. Epo, mos u shqetësoni, pasi Live Super Sci Bo nuk është një lojë e komplikuar, përkundrazi është një lojë e thjeshtë.

Për platformën e kazinosë live, Evolution ka rrëmbyer edhe një herë një lojë dhe i ka dhënë një rrotullim të ri. Super Sic Bo bazohet në lojën tradicionale aziatike Sic Bo, por me disa nivele argëtuese shtesë. Një nga arsyet pse loja do të jetë kaq e pëlqyer në 2021 është se është një nga më të lehtat për t'u luajtur.

Lojtarët duan lojëra të thjeshta me rregulla të pakomplikuara, dhe Sic Bo ofron pikërisht këtë. Detyra juaj është të parashikoni rezultatin e tre zareve kur ato hidhen në çdo raund bastesh. Super Sic Bo, si loja e ruletit rrufe të diskutuar më parë, prezanton disa shumëzues arbitrarë, super të ngarkuar.

Mund të fitoni shpërblime me shumëzues 1000x të bashkangjitur, duke e bërë të lehtë kuptimin e apelit. Nuk do ta kishit imagjinuar kurrë se të luash një lojë të drejtpërdrejtë me zare me pritës të tregtarëve të drejtpërdrejtë mund të ishte kaq interesante, por provoni Super Sic Bo, dhe do të shihni pse të gjithë po flasin për të!

Pra, është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të luajtur si fillestar nëse nuk dëshironi ndonjë ndërlikim. Është një lojë ideale për të nisur udhëtimin tuaj pasi nuk do të kërkojë shumë mendim.

Jetoni kohën e çmendur

Kjo është loja e fundit që do të diskutojmë në këtë artikull. Edhe pse Crazy Time ka qenë rreth e rrotull për një kohë, argëtimi klasik është i vështirë për t'u hedhur poshtë. Çdo listë e lojërave më të mira të kazinosë live për të luajtur përfshin këtë përzgjedhje dhe për një arsye të mirë.

 Ndërsa viti 2022 po i afrohet fundit, loja është ende një burim kënaqësie dhe argëtimi, dhe padyshim që do të luhet për shumë vite në vijim. Ndonjëherë gjithçka që duam të bëjmë është të heqim letrat ose të largohemi nga tryeza e ruletit dhe të shijojmë diçka pak më ndryshe. 

Kur të vijë ajo kohë, shumica e lojtarëve dynden në Crazy Time dhe hostet e gjallë dhe të gjallë e bëjnë përvojën edhe më emocionuese. Me shumë raunde shtesë të lidhura me të, ajo është në mënyrë efektive një rrotë bonus. 

Megjithatë, mos u shqetësoni shumë për rregullat, pasi prezantuesit do t'ju përcjellin gjatë lojës ndërsa vazhdon. Turmat do të mblidhen gjithmonë për Crazy Time, dhe 2023 pritet të jetë një vit tjetër i suksesshëm për këtë lojë argëtuese të kazinosë live.

Pra, duke pasur parasysh popullaritetin dhe fansat e kësaj loje, duhet ta provoni edhe ju. Kush nuk do të dëshironte luaj një rrotë bonus në një kazino live? Nuk kërkon shumë aftësi, thjesht duhet të mbani mend gjërat themelore dhe do të jeni mirë të shkoni.

Kjo është për udhëzuesin. Ju duhet t'i luani këto 5 lojërat kryesore në një kazino live për një përvojë më të mirë. Sigurohuni që të provoni disa nga lojërat, nëse jo të gjitha, dhe shpresojmë se do t'ju pëlqejë përvoja.

konkluzioni

Kazinotë e drejtpërdrejta po rriten në popullaritet çdo ditë, dhe me këtë, lojtarët po rriten gjithashtu. Me rritjen e bazës së lojtarëve, ka lojëra të reja që vijnë në një kazino live. Kjo e bën të vështirë për lojtarët që të zgjedhin një lojë për të luajtur si fillestar ose për argëtim. 

Me vite përvojë, ne kemi hartuar këtë listë të pesë lojërave më të mira të reja për të luajtur në një kazino live. Këto lojëra me siguri do t'ju japin përvojën më të mirë, por kjo varet edhe nga preferenca juaj. Pesë lojërat e shpjeguara në këtë udhëzues janë të shkëlqyera dhe pëlqehen nga pothuajse çdo lojtar i vetëm i kazinosë.

Pra, zgjidhni një, dy ose tre sipas preferencës tuaj dhe luani atë. Përvetësoni aftësitë ndërsa praktikoni më shumë dhe më pas luani për para. Në këtë mënyrë, ju do të jeni në gjendje të performoni në mënyrë më efektive dhe të shijoni edhe më shumë përvojën.

Të rejat e fundit

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots
2023-05-30

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €