Majority Rules Speed Blackjack Kazino Drejtpërdrejt më e mirë në 2023

Kazinoja e drejtpërdrejtë po merr lojërat në internet duke tërhequr vëmendjen e ofruesve të softuerëve të lojrave. Ofrues të tillë si Playtech kanë shfrytëzuar mundësinë për të përmbushur kërkesën ekzistuese të tregut nga lojtarët. Ofruesi i softuerit ka krijuar shumë lojëra për të adresuar preferencat e lojtarëve të ndryshëm.

Ndër lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë është Blackjack i Shpejtësisë së Rregullave të shumicës. Loja interesante u ofron entuziastëve të Blackjack një variant tërheqës të lojës popullore. Kazinotë e drejtpërdrejta kanë regjistruar një numër të madh si nga lojtarët veteranë ashtu edhe nga lojtarët e rinj që grumbullohen në faqet që kërkojnë të kenë një përvojë të lojërave të kazinosë në një mjedis të drejtpërdrejtë. Shumica e kazinove kryesore e kanë përfshirë këtë lojë për të përmbushur kërkesën në rritje.

al Country FlagCheckmark

Rolletto

al Country FlagCheckmark
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Dizajn miqësor për celularin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Dizajn miqësor për celularin

Rolletto Casino është një kazino ndërkombëtare e themeluar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga Santeda International BV Kompania operon përmes përfaqësuesit të saj në BE-EEA Santeda International Limited (një kompani filial e regjistruar në Qipro). Santeda International BV është regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Rolletto është i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curaçao. E karakterizuar nga një temë e ndritshme (portokallia e përzier me të bardhën), Rolletto Casino është një platformë unike për entuziastët. Faqja ka një faqe interneti të zhvilluar mirë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Karakteristikat e tij janë kategorizuar në mënyrë të përshtatshme në grupet e tyre përkatëse për të lehtësuar aksesin dhe navigimin. Faqja e Rolletto mirëpret përdoruesit me oferta mbresëlënëse promovimi në faqen kryesore që informojnë lojtarët e interesuar se çfarë duhet të presin.

Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Mijëra lojëra
 • Baste sportive dhe esports
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Mijëra lojëra
 • Baste sportive dhe esports

BankonBet Casino u krijua në vitin 2022. Është një platformë e re dhe e rafinuar në pronësi dhe operim të Rabidi NV. Ky i fundit është i regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Operacionet e lojërave të fatit të Bankonbet Casino janë të licencuara dhe operohen nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Fatit dhe Antillephone NV, të cilat qeveria e Curacao-s i autorizon. Faqja ka përfshirë gjithashtu Tilaros Limited për të ofruar shërbimet e saj të menaxhimit të pagesave, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Qipros. Bankonbet është një kazino online dhe libër sportiv me vlerësimin më të lartë. Faqja ka një dizajn të pastër me një temë blu dhe të bardhë. Ai gjithashtu plotëson të gjithë grupin me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, siç janë veçoritë e kategorizuara siç duhet për të lehtësuar aksesin dhe navigimin.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Lucky 7even Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

  Çfarë është Blackjack me shpejtësi me rregullat e shumicës?

  Çfarë është Blackjack me shpejtësi me rregullat e shumicës?

  Majority Rules Speed Blackjack është një lojë kazino live që u lançua në vitin 2020 nga një prej ofruesve kryesorë të teknologjisë së lojërave në botë, Playtech. Varianti Blackjack u krijua rreth lojës në komunitet. Loja ka prezantuar një veçori të re në krahasim me klasiken Blackjack që është një nivel i përmirësuar i ndërveprimit të lojtarëve.

  Loja Playtech ka dy mënyra të cilat janë Strategjia më e mirë dhe Rregullat e shumicës. Modaliteti në lojë përcaktohet nga numri i lojtarëve në çdo modalitet.

  E nisur në bashkëpunim me GVC, loja ka marrë një pritje të ngrohtë mes lojtarëve që nga prezantimi i saj. Ky popullaritet mund të akreditohet për faktin se lojtarët kanë fituar besim me Playtech sepse që nga konceptimi i tij në 1999, ajo ka shpikur lojëra cilësore.

  Çfarë është Blackjack me shpejtësi me rregullat e shumicës?
  Si të luani Blackjack me shpejtësi me rregullat e shumicës

  Si të luani Blackjack me shpejtësi me rregullat e shumicës

  Në këtë lojë, lojtarët kanë një mundësi për të votuar për veprimet Double, Split, Hit ose Stand. Një votë prej 50% ose më shumë kërkon një veprim automatik. Siç u tha më herët, Strategjia më e mirë zbatohet kur ka më pak lojtarë. Në këtë strategji, duart e lojtarit zgjidhen automatikisht sipas lojës së strategjisë më të mirë të paracaktuar të Blackjack. Në secilin modalitet, lojtarëve u kërkohet të marrin një vendim paraprakisht, nëse do të pranojnë një votë ose zgjedhjen më të mirë të strategjisë për veprimet e Dyfishta dhe të Ndarjes që kërkojnë fonde të shtuara.

  Në këtë tabelë, një lojtar ka gjithsej vetëm 8 kuvertë në këpucën e marrëveshjes. Një riorganizim bëhet me çdo gjysmë këpucë të shlyer. Riorganizimi bëhet për të parandaluar numërimin e letrave që quhet lojë e keqe. Gjatë lojës, lojtari ka mundësinë të ketë dy baste anësore. Këto janë basti 21+3 dhe Çiftet Perfekte. Të dy bastet anësore e bëjnë lojën interesante sepse ato ofrojnë një shans për çmime më të mëdha.

  Si të luani Blackjack me shpejtësi me rregullat e shumicës
  Procedura e lojës

  Procedura e lojës

  Sapo një lojtar të nisë lojën, atij i kërkohet nëse dëshiron të ndahet ose dyfishohet automatikisht. Ekziston një opsion që luajtësi të çaktivizojë funksionin automatik dhe ta përdorë atë manualisht.
  Gjithashtu, lojtari mund të fikur plotësisht pozicionin e majtë dhe të mbështetet në dorën e djathtë për të luajtur.

  Më pas, lojtarit i kërkohet të vendosë një bast duke zgjedhur një vlerë të preferuar të monedhës dhe duke e vendosur atë në bastin kryesor. Në këtë pikë vendosen edhe baste anësore. Pas fazës së basteve, tregtar i gjallë shpërndan një kartë për veten e tyre dhe dy letra për dorën e lojtarit. Lojtarët mund të qëndrojnë, të godasin ose të dyfishojnë çdo dorë.

  Ndarjet janë një opsion vetëm për lojtarët me një palë në dorë. Më pas lojtarët hedhin votat e tyre dhe pas votimit luhet vendimi me shumicën e votave. Në këtë seksion, tregtari zbulon kartat e disponueshme dhe rezultatet numërohen.

  Procedura e lojës
  Rregullat e shumicës rregullojnë Blackjack me shpejtësi

  Rregullat e shumicës rregullojnë Blackjack me shpejtësi

  Rregullat e shumicës Blackjack me shpejtësi luhet sipas rregullave të Blackjack-ut të zakonshëm evropian. Tregtari në kazino live tërheq një kartë të vetme vetëm kur i shpërndan ato. Lojtari mund të ndahet në një palë të çdo kombinimi. Atyre më pas u ofrohet një bast sigurimi në rast se një Ace shfaqet si kartela e parë e tregtarit. Kur një lojtar ndan vetëm Aces, ata do të marrin vetëm një kartë. Gjatë lojës, lojtarët lejohen të dyfishojnë çdo dy letra.

  Nëse një dorë gjatë lojës ka mbi tre lojtarë, vendimi i përdorur udhëhiqet nga shumica e votave. Ekziston një përjashtim për këtë nëse nuk ka një shumicë strategjike bazë Blackjack të aplikuar në dorë. Në rast se një dorë ka më pak lojtarë, konkretisht nën tre, dora ndjek strategjinë bazë të Blackjack. Kjo do të thotë që lojtarët nuk kanë asnjë ndikim në vendimin e marrë.

  Rregullat e shumicës rregullojnë Blackjack me shpejtësi
  Rregullat e shumicës Shpejtësia e pagesave të Blackjack

  Rregullat e shumicës Shpejtësia e pagesave të Blackjack

  Kjo lojë live kazino ka një pagesë maksimale prej 99.54%. Kthimi te lojtari (RTP) për dy bastet anësore të disponueshme për këtë lojë ndryshon nga basti kryesor. Për çiftet perfekte, RTP qëndron në 95.90% dhe 96.25% për bastin anësor 21+3.

  Kjo lojë live e Playtech jep fitime mjaft të mira për lojtarët me bastet anësore që janë një avantazh i shtuar pasi paguajnë më shumë. Pasi tregtari zbulon letrat e mbetura, Blackjack fiton pay 3:2 dhe opsioni i sigurimit fiton 2:1. Çiftet e përziera me numra që përputhen japin një pagesë prej 6:1 ndërsa çiftet me ngjyra me ngjyra dhe numra uniforme japin një pagesë 12:1. Çdo lojë tjetër standarde fiton pagesën 1:1.

  Rregullat e shumicës Shpejtësia e pagesave të Blackjack
  NiveliCasinoBonusRating
  1Rolletto7
  2Bankonbet100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas7
  3Lucky 7even Casino8