Monopoly Live si një pronë e nxehtë për kazinotë e gjalla

Lojëra

2020-04-22

Monopoly Live është një lojë e mahnitshme e krijuar nga Evolution Gaming në partneritet me Hasbro, dhe është e disponueshme vetëm nga Evolution Gaming. Kjo lojë bazohet në lojën e famshme të tavolinës në të gjithë botën dhe bazohet në një lojë emocionuese Dream Catcher.

Monopoly Live si një pronë e nxehtë për kazinotë e gjalla

Prandaj, Monopoly Live është gjithashtu i mbushur me pezullim dhe emocione që lojtarët mund të gjejnë në lojën kryesore të rrotave. Plus, me elementët shtesë unikë të monopolit, loja është po aq emocionuese sa të luash monopol me miqtë dhe familjen. Kjo pronë e re e nxehtë nga Evolution Gaming bashkon veprimin e monopolit dhe grafikat e bukura për të ndryshuar përgjithmonë kazinotë e drejtpërdrejta.

Monopoly Live

Për qëllime sqarimi, Monopoly Live është një variant argëtues live i lojës së tavolinës monopol popullore globale. Loja është projektuar të jetë e thjeshtë dhe objektivi i lojtarit është gjithashtu i thjeshtë. Për të filluar, tregtari do të rrotullojë një tabelë të madhe që është e montuar vertikalisht ndërsa lojtarët parashikojnë se ku do të ndalojë rrota.

Ndërsa kjo përparon, virtuali "Mr. Monopoly" do të jetë i ulur pranë dhe gati për të hyrë në veprim. Lojtarët do të kenë gjithashtu një mundësi për të bastuar në segmente të rastësishme që u lejojnë atyre të fitojnë para të menjëhershme dhe të marrin shumëzues. Segmentet e tjera janë krijuar për të shtuar lojën e famshme të tavolinës për ta bërë atë më argëtuese.

Loja e rrotës së parave

Të luash lojën në internet Monopoly Live është mjaft e lehtë. Lojtarët thjesht duhet të vënë bast në çdo numër të rastësishëm që ata mendojnë se do të jetë linja e ndalimit të timonit. Këto përfshijnë 1, 2, 5, 10, 2 rrotulla dhe 4 rrotulla. Nëse parashikimet e fituesit përputhen, ata do të fitojnë pagesën përkatëse.

Në rast se rrota ndalon nga një segment rastësie, atëherë Z. Monopoly do t'u japë lojtarëve një kartë shansi që do t'u japë lojtarëve çmime të rastësishme në para ose bonuse shumëfishuese. Sa më shumë shanse që lojtarët të fitojnë aq më shumë paratë e tyre shumëfishohen. Lojërat bonus fillojnë kur lojtarët vendosin baste në 2 rrotullime ose 4 rrotullime.

Raundi i Bonusit 3D

Raundi i bonusit 3D është një nivel argëtues që lojtarët do ta pëlqejnë. Kur të aktivizohen, lojtarët e kualifikuar do t'i bashkohen z. Monopoly ndërsa hyjnë në botën e 3D Monopoly në një tabelë 3D Monopoly që është krijuar për të mbledhur çmime dhe shumë të tjera. Ecja në këtë botë përcaktohet nga zare.

Siç u tha më herët, lojtarët mund të kualifikohen për lojërat bonus vetëm duke vendosur baste në 2 rrotullat dhe 4 rrotullat. Ata që nuk kanë vënë baste në këto rrotulla mund të jenë gjithashtu në gjendje të shikojnë dhe të marrin pjesë në botën 3D të Monopoly. Megjithatë, ata nuk mund të fitojnë çmime.

Të rejat e fundit

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots
2023-05-30

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €