Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Loki

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
BonusBonus 18,000 dollarë + 230 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Loki is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Loki Casino krenohet me promovime dhe shpërblime fitimprurëse për lojtarët e rinj dhe ekzistues të kazinove në internet. Ekziston një ofertë e mirëpritur e kazinosë në internet që përfshin një bonus depozite dhe rrotullime falas për tre depozitat e para. Shpërblime të tjera përfshijnë një bonus ditëlindjeje, bonus të lartë, bonus ringarkimi, dhe pikë besnikërie, ndër të tjera.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
+5
+3
Mbyll
Games

Games

Në Loki Casino, ka gjithçka që duan entuziastët e lojërave të fatit të kazinove. Kazinoja ka shumë lojëra që ndërtojnë kategori të njohura si ruleta, poker, lojëra elektronike, baccarat, craps, blackjack, jackpots, lojëra bitcoin, etj. Përveç lojërave tipike të kazinosë në internet, lojtarët kanë shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, për shembull, ruletë live dhe lojëra elektronike live.

Software

Loki Casino ka mbi 500 lojëra kazino në internet nga zhvilluesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë. Disa nga emrat e mëdhenj në listë përfshijnë Amatic Industries, Ezugi, BetSoft, EGT, Belatra Games, iSoftBet, Merkur Gaming, ELK Studios, Arti i lojës, Absolute Live Gaming, Felix Gaming, Habanero, No Limit City, Red Tiger, Platipus, Playtech, Lucky Streak, NetEnt, etj.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Loki ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Loki është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kazino Loki kërkon që lojtarët të depozitojnë para të vërteta përpara se të hyjnë në lojë. Lojtarët mund të depozitojnë para në kazino përmes Instadebit, NeoSurf, WebMoney, Paysafecard, Zimpler, Skrill, CoinsPaid, MasterCard, Visa, Sticpay, Rapid, Siru Mobile, Neteller, Venus Point, AstroPay dhe MuchBetter, ndër të tjera. Tarifat dhe rikthimi ndryshojnë në varësi të metodës së përdorur.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për pagimin e fitimeve, Loki Casino është një markë e besuar që përpiqet t'u japë të gjithë fituesve detyrimet e tyre. Tërheqjet e bëra nga llogaritë e verifikuara që kanë plotësuar kërkesat e bastit përpunohen menjëherë ose brenda disa orësh. Lista e metodave të tërheqjes të disponueshme në këtë kazino përfshin Viza, CoinsPaid, MasterCard, Skrill, Neteller, etj.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+176
+174
Mbyll

Monedhat kripto

BitcoinBitcoin
+14
+12
Mbyll

Languages

Loki Casino synon t'i shërbejë tregut ndërkombëtar dhe kjo është arsyeja pse kazino zgjodhi një platformë shumëgjuhëshe. Opsionet e disponueshme përfshijnë gjermanisht, anglisht, polonisht, frëngjisht, portugalisht, kineze, japoneze, italiane, spanjolle, finlandeze, norvegjeze, hungareze, arabisht, bullgarisht, koreane, etj. Lojtarët mund të zgjedhin gjuhën që preferojnë, në çdo kohë duke përdorur menynë e gjuhës në krye të faqes.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Loki . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Loki i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Loki është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Loki është një kazino online që është pjesë e faqeve të lojërave të fatit të drejtuara nga operatori i njohur i kazinosë Dama NV, i njëjti operator pas BetsEdge Casino, Kingdom Casino dhe Oshi Casino, ndër të tjera. Loki Casino është i licencuar dhe i rregulluar në Curacao. Suksesi i tij mund t'i atribuohet përzgjedhjes së madhe të lojërave të kazinosë në internet, bonuseve të çmendura dhe miqësisë ndaj përdoruesit.

Loki

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2016

Account

Regjistrimi për një llogari me një Loki hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Loki dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Fillimi në këtë kazino është mjaft i thjeshtë, falë ndërfaqes dhe navigimit miqësor për përdoruesit. Për më tepër, kazinoja ka një ekip agjentësh të mirë-trajnuar dhe me përvojë të shërbimit ndaj klientit, të cilët janë gjithmonë të gatshëm të zgjidhin çështjet e klientit. Kanalet e disponueshme janë biseda e drejtpërdrejtë, emaili dhe telefoni. Ka burime të tjera si udhëzues dhe FAQ.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Loki për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Loki shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Loki ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Loki në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Loki Casino nuk ka promovime ekskluzive për lojërat e tregtarëve të kazinove të drejtpërdrejta. Por lojtarët mund të marrin pjesë në të gjitha promovimet e tjera të kazinosë. Disa nga promovimet më të mira të kazinosë live përfshijnë kazino live bonus mirëseardhjeje, bonusi i ringarkimit të drejtpërdrejtë të kazinosë, bonusi i ditëlindjes, etj. Lojtarët këshillohen që së pari të lexojnë të gjitha termat dhe kushtet e këtyre promocioneve përpara se të marrin pjesë.

Mobile

Mobile

Loki Casino është një nga fansat e preferuar për shkak të promovimeve, përdorshmërisë së shkëlqyer, përzgjedhjes së gjerë të lojërave dhe opsioneve fleksibël të bankave. Kazinoja është gjithashtu e disponueshme si lojë e menjëhershme si në pajisjet mobile ashtu edhe në desktop. Loki Casino është shumë e përgjegjshme për t'u përshtatur me pajisjet celulare, dhe përveç kësaj, ekziston një aplikacion celular Android.

Monedhat

Monedhat

Faqja e internetit e Loki Casino është multivalutore. Ai pranon një mori monedhash ndërkombëtare të parave fiat, për shembull, dollari australian, dollari kanadez, zloty polake, randi i Afrikës së Jugut, jen japonez, korona norvegjeze dhe euro, ndër të tjera. Kazinoja pranon gjithashtu kriptovaluta si litecoin, bitcoin cash, ethereum, tether, dogecoin dhe bitcoin.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher