Loyal Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Loyal CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.23/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 300 € + 200 rrotullime falas
Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
Kazino me reputacion
Promovime të vazhdueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
Kazino me reputacion
Promovime të vazhdueshme
Loyal Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Loyal Casino ka një paketë tërheqëse mirëseardhjeje për lojtarët e rinj. Të gjithë nënshkruesit e rinj marrin një bonus 200% deri në 200 dhe 200 € rrotullime falas në depozitën e parë. Bonusi i mirëseardhjes i ndihmon lojtarët të fillojnë aventurën e tyre të lojërave. Ndërsa luanin titujt e tyre të preferuar. Lojtarët kanë akses në bonuse të shumta, marrëveshje ekskluzive dhe pagesa falas në programin Loyal+.

+2
+0
Mbyll
Games

Games

Shijoni një përvojë të këndshme të kazinosë live në Loyal Casino. Kazinoja ka një shumëllojshmëri të pashtershme lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike, Blackjack, Baccarat, Roulette, World Roulette dhe lojëra të tjera tavoline. Lojërat e tavolinës përfshijnë Monopoly, Live Football Studio, Deal or No Deal dhe të tjera; lojtarët kanë akses në variante të Pokerit, duke përfshirë Pokerin Caribbean Stud dhe Poker me tre letra.

Software

Ofruesit e programeve kompjuterike luajnë një rol thelbësor në kazinotë në internet. Ata janë i gjithë motori pas një siti lojrash. Kur shqyrtojnë kazinotë e mundshme në internet, lojtarëve u duhet pak kohë për të marrë parasysh ofruesit e softuerit që punojnë prapa skenave. Loyal Casino ofron lojëra nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si NetEnt, Lojëra evolucionare, Play n Go, Microgaming, Quickspin dhe Play Pragmatic.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Loyal Casino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Credit Cards, Visa , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Loyal Casino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kazinoja besnike pranon depozita përmes eWallet-it, transfertës bankare dhe kartave bankare. Edhe pse metodat e tyre të depozitimit nuk janë aq të ndryshme sa disa kazino të tjera në internet, ato janë të mjaftueshme. Kazinoja pranon depozita në disa monedha, një plus i madh për lojtarët e huaj. Pavarësisht mungesës së mbështetjes për depozitat e PayPal, lojtarët e huaj përdorin Skrill, Trustly dhe Neteller.

Withdrawals

Tërheqja minimale në kazinonë Loyal është 20 EURO. Operatori nuk i tarifon lojtarët kur bëjnë tërheqje. Disa nga metodat e mbështetura të tërheqjes përfshijnë Skrill, PaysafeCard, Neteller, Internet Banking, Transferte bankare, Visa Card, eWallet dhe MasterCard. Shpejtësia e tërheqjes për kuletat elektronike zgjat 9-24 orë, ndërsa kartat bankare dhe transfertat bankare zgjasin 4 deri në 7 ditë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

Është shumë më e lehtë dhe komode për lojtarët të luajnë në një gjuhë që e kuptojnë më mirë. Barrierat gjuhësore mund të çojnë në probleme kur pretendoni bonuse, kuptoni rregullat e lojërave dhe përmbushni kërkesat e basteve. Kazinoja besnike mbështet gjuhën angleze, e cila është e përhapur në shumë vende. Faqja e internetit është në dispozicion në anglisht me mbështetjen e klientit në anglisht.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Loyal Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Loyal Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Loyal Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Në pronësi dhe operim nga Corona Ltd, Loyal Casino ka një licencë për lojërat e fatit nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kontrollit të Lojërave të Fatit Alderney. Që nga themelimi i saj në 2004, kazino është rritur duke u bërë ndër kazinotë më të mira në internet në botë. Ka një gamë të gjerë lojërash kazino si Slots, Blackjack, Baccarat, Ruletë dhe lojëra të tjera tavoline.

Loyal Casino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2004

Account

Regjistrimi për një llogari me një Loyal Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Loyal Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Kazino Loyal ka një ekip të përkushtuar për mbështetjen e klientit për të ndihmuar lojtarët me çdo pyetje që mund të kenë. Mbështetja telefonike është e disponueshme nga ora 11:00 deri në mesnatë, ndërsa Live Chat është në dispozicion 24/7; është ideal për lojtarët që kërkojnë përgjigje të shpejta. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit përmes emailit: support@loyalcasino.com. Lojtarët mund të hyjnë gjithashtu në seksionin Pyetjet e bëra më shpesh.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Loyal Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Loyal Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Loyal Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Loyal Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Loyal Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Loyal Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Me kazino live duke ofruar, lojtarët kanë mundësinë të jenë në qendër të veprimeve që ndodhin drejtpërdrejt nga vendndodhjet magjepsëse të kazinove në mbarë botën. Anëtarët mund të shijojnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nga kompjuterët e tyre desktop dhe platformat e lojërave celulare si tabletët dhe telefonat inteligjentë. Lojtarët e zjarrtë kanë lirinë të luajnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje.