Luckster Live Casino Rishikoni

Age Limit
Luckster
Luckster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (31)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
AstroPay
Bancontact/Mister Cash
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Direct Bank Transfer
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Instant bank transfer
Interac
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe Card
Pix
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Brazili
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
AristocratBally
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
GameArt
Gamomat
Habanero
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SG Gaming
SYNOT Game
Scientific Games
Skillzzgaming
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
iSoftBet

Luckster

Luckster Casino është një faqe relativisht e re lojërash fati e lançuar në vitin 2021. Edhe pse kjo faqe lojrash është relativisht e freskët në industri, po rritet me shpejtësi në popullaritet në vendet evropiane dhe perëndimore. Faqja ka një tematikë të lartë me një koncept irlandez, kështu që lojtarët e fatit mund të ndihen me fat sa herë që luajnë në sajt. Është frymëzuar nga Leprechaun dhe lojtarët kanë një shans për t'u plotësuar dëshirat e tyre për lojëra të mëdha kazino dhe bonuse të mira.

Kazino Luckster ka mbi një mijë tituj lojërash nga disa zhvillues softuerësh, kështu që ju jeni gjithmonë të llastuar për zgjedhje. Në rishikimin tonë, ne do të fokusohemi në seksionin e kazinosë live të Luckster Casino. Qëndroni të sintonizuar.

Pse të luani Kazino Live në Kazino Luckster?

Edhe pse Luckster Casino është e re në lojërat e fatit, lojtarët mund të gjejnë një koleksion të shkëlqyer lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë ju jep përvojën e shëndetshme të një kazinoje me bazë tokësore në lehtësinë tuaj. Seksioni i kazinosë live është i ndarë në Blackjack live, Ruletë live, Poker live, Shfaqje lojërash live dhe Baccarat dhe Sic Bo live. Mund të luani në kohë reale dhe të ndërveproni me tregtarin dhe lojtarët e tjerë.

Megjithëse lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të Bonusit të Mirëseardhjes, lojtarët e lartë dhe lojtarët besnikë mund të ftohen për t'u bashkuar me Programin fitimprurës të Besnikërisë. Ajo ofron karakteristika të shumta VIP dhe shpërblime ekskluzive. Luckster Casino është një kazino legjitime në internet me një licencë MGA dhe UKGC.

About

The Luckster Casino është një kazino në internet me temë irlandeze e nisur në vitin 2021. Është frymëzuar nga folklori irlandez i Leprechaun dhe është në pronësi të Marketplay Limited. Lojërat në këtë kazino mundësohen nga AG Communications Limited dhe një filial i Aspire Global International Limited, kompani lojërash të licencuara përkatësisht në MB dhe Maltë. Luckster Casino është shumë i popullarizuar në mesin e lojtarëve evropianë.

Games

Çdo lojtar i ri që regjistrohet në Kazino Luckster ka të drejtë për një bonus të mirëpritur. Gjithçka që duhet të bëni është të bëni një depozitë minimale prej $10 për ta aktivizuar atë. Megjithatë, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonusit të mirëseardhjes. Bonusi favorizon vetëm entuziastët e lojërave elektronike në internet.

Megjithatë, lojtarët e kazinosë live mund të gjejnë bonuse dhe promovime të tjera ekskluzive nëse bastojnë rregullisht dhe qëndrojnë besnikë ndaj Luckster Casino. Lojtarët janë të ftuar në programin e Besnikërisë me 7 nivele. Lojtarët ngrihen në nivel ndërsa vazhdojnë të luajnë lojëra të ndryshme me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë Luckster

Shijoni një përvojë emocionuese në kazinonë Luckster Live, ku mund të luani lojëra emocionuese dhe ndërvepruese dhe variacionet e tyre emocionuese. Tregtarët e drejtpërdrejtë priten nga tregtarë të jetës reale, ashtu si në kazinotë tokësore, vetëm se këtë herë ata komunikojnë me lojtarët virtualisht. Lojërat e kazinosë live nuk janë të disponueshme në modalitetin demo, por ato janë statistika mbi rezultatet e mëparshme.

Blackjack live

Lojërat Blackjack janë lojërat më të njohura të tavolinës me bazë tokësore dhe online të kazinove. Është një lojë shumë zhytëse që kërkon strategji dhe aftësi. Kazino Luckster Live ju fton të provoni fatin tuaj në tryezën e tregtarëve ndërsa ndërveproni me lojtarë të tjerë. Disa nga variacionet më të mira të Blackjack në Luckster përfshijnë:

 • Seri Blackjack Silver
 • Seri VIP Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack Strip

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është lehtësisht loja më e mirë e fatit për sa i përket lojërave të fatit me para të vërteta. Shanset tuaja për të fituar përcaktohen nga fati, jo nga strategjia apo aftësia. Ai ofron opsione fleksibël bastesh me disa baste anësore për role të larta. Disa nga variacionet e ruletit live përfshijnë:

 • Auto Roulette VIP
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë franceze
 • Ruletë Personi i Parë
 • Ruletë e menjëhershme

Baccarat live

Lojërat Baccarat janë lojëra të thjeshta me letra që luhen me 2 duar; një bankier dhe një lojtar. Rezultati bazohet në tre mundësi; Bankier, lojtar ose kravatë. Variacionet e Baccarat kryesisht varen nga kufiri i basteve; ato konsiderohen lojëra High Rollers. Disa nga variacionet e disponueshme në Luckster përfshijnë:

 • Baccarat MultiBet
 • Shtrydhje Baccarat
 • Cricket Baccarat Live
 • Baccarat Nuk ka komision
 • Baccarat me shpejtësi

Poker Live

Pokeri është deri tani loja më e njohur e tavolinës dhe ofron variacione të panumërta me rregulla të ndryshme. Shumica e lojtarëve me përvojë e shohin pokerin live më fitimprurës se pokerin në internet pasi ata mund të përdorin një strategji dhe të fitojnë fitime masive. Disa variacione Pokeri për të luajtur në Luckster Casino përfshijnë:

 • Kazino Hold'Em
 • Poker me tre letra
 • Ultimate Texas Hold'Em
 • Pokeri i Karaibeve
 • Texas Hold'Em Bonus Poker

Payments

Kazino Luckster ofron mënyra të shumta pagese. Ato përfshijnë pagesat me kartë dhe kuletat elektronike. Lojtarët mund të bëjnë një depozitë minimale prej $10, e cila reflektohet menjëherë në bilancet e tyre. Koha e përpunimit të tërheqjes është e ndryshme nga një metodë bankare në tjetrën. Kazinotë në internet rekomandojnë lojtarët të përdorin të njëjtën metodë për depozita dhe tërheqje. Mënyrat e njohura të pagesës janë:

 • Viza
 • Neteller
 • MasterCard
 • AstroPay
 • Skrill

Monedhat

Kazino Luckster tërheq lojtarë nga Evropa dhe vendet perëndimore që përdorin monedha të ndryshme kur bëjnë transaksione. Kazino Luckster Live mbështet 7 monedha fiat. Ky veprim strehon popullsinë gjithnjë në rritje të lojtarëve që vizitojnë këtë kazino. Ato përfshijnë:

 • USD
 • GBP
 • EUR
 • NOK
 • CAD

Languages

Kazino Luckster kujdeset për lojtarë nga kombësi të shumta, kështu që ata përpiqen ta bëjnë platformën më të aksesueshme. Nëse nuk jeni folës amtare i anglishtes, mund të përdorni platformën në katër gjuhë të tjera. Të gjitha gjuhët e mbështetura janë të disponueshme në ikonën e flamurit në këndin e sipërm djathtas. Gjuhët e tjera përfshijnë:

 • finlandez
 • frëngjisht
 • norvegjeze

Software

Megjithëse kjo faqe e lojërave të fatit është ende relativisht e re në industrinë e kazinosë, ajo ka bërë një punë të mrekullueshme me variacionet e drejtpërdrejta të lojërave online në seksionin e kazinosë live. Në studiot e shumta të kazinove, lojërat live kazino prezantohen nga krupierë të rinj dhe tërheqës. Shumica e lojërave përfshijnë një opsion bisede që ju lejon të bisedoni me tregtarët ose lojtarët e tjerë.

Të gjitha lojërat transmetohen në HD dhe në kohë reale. Disa tabela janë të disponueshme në shumë gjuhë, duke i lejuar lojtarët të kalojnë në një gjuhë më të rehatshme, ndërkohë që kanë të njëjtën përvojë. Disa nga studiot e njohura të lojërave në Luckster Casino përfshijnë:

 • Evolution Live
 • Pragmatike Luaj Live
 • Ezugi
 • Lojëra autentike
 • Microgaming

Support

Ekipi mbështetës i Luckster Casino beson fort në moton CARE (Klientët janë vërtet gjithçka). Ekipi i besueshëm i mbështetjes së klientit është i disponueshëm 7 ditë në javë përmes funksionit të bisedës live nga ora 8:00 deri në mesnatë. Nëse lojtarët janë të pakënaqur me agjentët e bisedës live, ata mund të dërgojnë email tek ekipi mbështetës support@luckster.com për një përgjigje të zgjeruar. Shërbimet mbështetëse janë të disponueshme në shumë gjuhë dhe janë të mbështetura nga një seksion gjithëpërfshirës FAQ.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Luckster?

Luckster Casino është një kazino relativisht e re në internet që filloi në vitin 2021. Është frymëzuar nga një folklor irlandez i bazuar në Leprechaun. Lojtarët që kërkojnë të plotësohet dëshira e tyre mund të eksplorojnë seksionin e pabesueshëm të kazinosë live që ofron variacione të ndryshme live të Blackjack, Baccarat, Roulette, Poker, Sic Bo dhe Game Shows.