Lucky Days

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

Rreth Lucky Days

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Lucky Days shënon një 8.5 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2019 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 17/09/2021 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Lucky Days

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Lucky Days . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese 1000 € Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Kazino Holdem, Dream Catcher, Poker me tre letra, Texas Holdem, Poker , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Lucky Days ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Lucky Days

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

Lucky Days ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Asia Gaming, Habanero, Pragmatic Play, Play'n GO, NetEnt , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Lucky Days

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bitcoin, Visa, Bank transfer, EcoPayz, MasterCard , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Lucky Days ?

Lucky Days është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Gjermane
Holandeze
Japoneze
Norvegjeze
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
ATM
Bank transferBitcoinCryptoEcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)
1x2GamingAsia Gaming
Asia Live Tech
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Evolution GamingEzugiGenesis Gaming
Golden Hero
HabaneroLuckyStreakMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
RTG
Red Tiger Gaming
Spadegaming
Thunderkick
Tom Horn Gaming