Lucky31

Age Limit
Lucky31
Lucky31 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Rreth Lucky31

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Lucky31 shënon një 8.14 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2012 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 21/01/2021 .

Lojëra të ofruara në Lucky31

Lojtari është në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur, mund të kthehet te Lucky31 . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese 100 dollarë Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Dragon Tiger, Blackjack, Texas Holdem, Ruletë, Craps , për të përmendur disa.

Softuerët disponohen në Lucky31

Softuerët luajnë një rol të madh kur zgjidhni një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të krijuar nga një prodhues specifik, ndaj pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ? Lucky31 ofron lojëra nga softuer të mirënjohur si Authentic Gaming, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming, NetEnt, Play'n GO , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Lucky31

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Debit Card, Visa, Credit Cards, MasterCard, Skrill , së bashku me shumë të tjera.

Pse të luani në Lucky31 ?

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt. Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë ose kanë nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Austria
Franca
Kanadaja
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming