Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë LuckyLouis

LuckyLouisResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Bonus
E besuar
E verifikuar
E sigurt
LuckyLouis is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazinoja Lucky Louis është gjithmonë e gatshme të ndajë fatin e saj të mirë me lojtarët e fatit, dhe ata e bëjnë këtë duke u ofruar atyre bonuse dhe çmime ditore. Bonusi i këndshëm është tenxherja e fatit. Ata do të kenë të drejtë për bonus edhe nëse depozitojnë vetëm një shumë të vogël - por sa më shumë para të depozitojnë, aq më i madh është xhekpoti.

 • Bonus i mirëseardhjes: 100% deri në 100 € me 60x bast
 • Programet VIP në varësi të niveleve të lojës
Bonus të mirëpriturBonus të mirëpritur
Games

Games

Aventura përgjatë ylberit nuk ka përfunduar ende. Lucky Louis Casino është një holl i madh kazinoje live ku mund të luhet me krupierë të vërtetë, disa prej të cilëve flasin gjuhën e tyre amtare! Uluni në tryezën e preferuar, ashtu si do të bënin në një kazino fizike dhe shfrytëzoni një shans.

Përndryshe, pse të mos provoni diçka të re një lojë ose dy e Ruletës Immersive? Dream Catcher i lejon ata të ndjekin fantazitë e tyre, ndërsa Blackjack Infinite i lejon të shkojnë për 21. Ata kurrë nuk do të mërziten me kaq shumë për të zgjedhur.

Blackjack live

Blackjack Azure C, Blackjack Silver dhe Blackjack Party janë ndër më shumë se 30 lojërat në listën e Blackjack. Kufiri më i ulët i basteve është 5 £, ndërsa kufiri më i lartë i basteve është 5000 £.

Baccarat live

Për konsumatorët britanikë, ekzistojnë gjashtë opsione Baccarat, duke përfshirë tituj tradicionalë dhe të njohur si Baccarat Squeeze, Baccarat A dhe Baccarat Live.

Është zbuluar se basti më i ulët fillon me 0,2 £ dhe mund të shkojë deri në 10000 £ pasi të studiohet me kujdes mekanizmi i basteve.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Roulette VIP, Azure, Russia dhe më shumë se 20 lojëra shtesë janë në dispozicion për t'u luajtur në internet. Kumarxhinjtë mund të vënë në provë aftësinë dhe strategjinë e tyre këtu me aksione deri në 0,1 £ ose deri në 5000 £.

Software

Suksesi i gamës së lojërave të çdo kazino varet nga softuer i mbështetur për të ofruar këto lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë magjepsëse dhe emocionuese. Tre ofruesit më të mëdhenj të lojërave të drejtpërdrejta në industri ofrojnë lojëra kazino live në kazino live LuckyLouis, të cilat janë:

 • Lojëra evolucionare
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike

Dikush mund të luajë Live Roulette, Live Blackjack dhe Live Baccarat nëse dëshiron!

+6
+4
Mbyll
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, LuckyLouis ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si MasterCard, Skrill, PayPal, MuchBetter, Jeton , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, LuckyLouis është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Për lojtarët e kazinosë, mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes janë gjithashtu domethënëse. Për të mësuar më shumë rreth mënyrave të ndryshme për të paguar në kazino LuckyLouis, duhet të identifikoheni fillimisht. Përmbledhja e pagesës përfshin të gjitha të dhënat përkatëse, të tilla si depozitën minimale të kërkuar dhe çdo kosto që mund të zbatohet për mënyrën e zgjedhur të pagesës. Depozitat dhe tërheqjet mund të bëhen duke përdorur metodat e mëposhtme:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller
 • Skrill
 • Bitcoin dhe shumë të tjerë

Withdrawals

LuckyLouis u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Languages

Lucky Louis Casino është i disponueshëm në katër gjuhë dhe ofron shërbime bisede live, email dhe telefon. Me një qëndrim të përqendruar te klienti, kazinoja do të bëjë gjithçka që është e mundur për t'i ndihmuar lojtarët që të kapin atë pushim me fat. Gjuhët e mbështetura janë:

 • anglisht
 • finlandez
 • gjermane
 • norvegjeze/daneze
GjermaneDE
+2
+0
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në LuckyLouis . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, LuckyLouis i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

LuckyLouis është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

LuckyLouis Casino hapi për herë të parë dyert e saj në shkurt 2018 dhe ka pasur rritje të jashtëzakonshme që atëherë. Menjëherë pas hyrjes në faqen e internetit, është e qartë se kjo https://livMarka ecasinorank.com/ vendos një theks të lartë te cilësia.

LuckyLouis është një kazino vërtetë ndërkombëtare, që ofron lojëra dhe shërbime në gjuhë të ndryshme. Bonuset e tyre janë të arsyeshme dhe shërbimi ndaj klientit është i shkëlqyer.

Procesi i transeksionit të kazinosë Lucky Louis është treguar i sigurt dhe i sigurt me shpejtësinë e shpejtë të transeksionit, siç bëri bonusi i madh i mirëseardhjes për lojtarët e rinj. Sa herë që kishte nevojë për ndihmë, ekipi i mbështetjes së klientit ishte aty për të ndihmuar.

Pse Plat në Live Casino

Me paletën e saj shumëngjyrëshe të ngjyrave dhe nuskën humoristike me flokë argjendi, kazino LuckyLouis ka një përvojë të pastër dhe moderne të përdoruesit, ndërkohë që ruan ende një ndjenjë të fshehtë argëtimi. Si Autoriteti i Lojërave të Maltës ashtu edhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, dy nga organet rregullatore më të respektuara të industrisë, mbikëqyrin aktivitetet e faqes. Në terma laikë, kjo thjesht do të thotë se me LuckyLouis, lojtarët janë në duar të mira!

Ata gjithashtu do të vërejnë se kazinoja live është në pjesën e saj, e aksesueshme vetëm pas regjistrimit. Nëse ata kanë pasur informacion të plotë dhe janë gati të fillojnë të luajnë në këtë platformë,

Kur bëhet fjalë për analizimin e një kazinoje në internet, siguria dhe serioziteti janë dy faktorë kyç për t'u marrë parasysh. Kazinoja live LuckyLouis besohet të jetë një kazino serioze dhe e besueshme për një sërë arsyesh.

Kushdo që i bashkohet kësaj kazinoje të drejtpërdrejtë mund të presë një mjedis të sigurt dhe të sigurt. Skill on Net jo vetëm që është i licencuar në një sërë juridiksionesh, por është gjithashtu një markë e njohur në këtë sektor.

Ajo përdor procedura sigurie me cilësi të lartë në të gjitha kazinotë e saj në mbarë botën, duke siguruar që informacioni personal të mbahet i sigurt dhe i sigurt. Jo vetëm kaq, por promovon lojëra të përgjegjshme në të gjithë faqen e saj të internetit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018

Account

Regjistrimi për një llogari me një LuckyLouis hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron LuckyLouis dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Kazinoja LuckyLouis shërbimi ndaj klientit është i shkëlqyer. Megjithatë, ka ende diçka që mungon që kjo të jetë vërtet në krye. Për shembull, nëse lojtarët e fatit nuk regjistrohen, nuk ka asnjë bisedë të drejtpërdrejtë me të cilën ata mund të sqarojnë shpejt dhe thjesht pyetjet ose shqetësimet. Si informacion kontakti jepen vetëm një adresë emaili dhe një numër telefoni.

LuckyLouis Casino mund të arrihet në adresën e mëposhtme të emailit dhe numrin e telefonit:

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me LuckyLouis për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. LuckyLouis shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. LuckyLouis ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e LuckyLouis në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në LuckyLouis . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e LuckyLouis janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

LuckyLouis ngatërron përshtypjen e parë duke mbajtur shumë informacion nga përdoruesit e pa regjistruar. Sidoqoftë, pasi lojtarët të jenë regjistruar, ata do të jenë në gjendje të shohin vetë se kazinoja live LuckyLouis është e shkëlqyer. Dizajni i platformës është i ri dhe aktual, me një gamë e madhe lojërash, një bonus i mirë dhe një faqe e mirë celulare.

Fatkeqësisht, LuckyLouis nuk jep një listë të ngjeshur të tarifave të pagesës së lojërave elektronike të disponueshme. Si rezultat, duhet të përdorni menutë e lojës për të kontrolluar vlerat.

Shpresojmë që të gjithë informacionet që duan lojtarët të sigurohen dhe se ata tani janë gati të hetojnë kazinonë LuckyLouis për veten e tyre.

Monedhat

Monedhat

Një gamë e gjerë opsionesh të monedhës janë të disponueshme për të depozituar dhe tërhequr fonde në çdo kazino të drejtpërdrejtë që luan një rol në vendosjen e suksesit të një kazinoje live. Më shumë opsionet e monedhës në dispozicion, më shumë kumarxhinj do të arrijnë në faqen e internetit për të luajtur me lehtësi. LuckyLouis është i pafat në këtë çështje dhe ofron mundësi të kufizuara që janë:

 • euro
 • Krona suedeze
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher