Luaj Macau Squeeze Baccarat Sot - Fito para të vërteta

Macau Squeeze Baccarat është një lojë e jashtëzakonshme kazinoje e drejtpërdrejtë ekskluzive për William Hill dhe e transmetuar nga dhoma simpatike me temë Macau. Kjo lojë kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë ofron një përvojë vërtet magjepsëse të Bakaratit. Ka gjithçka për të dashur në këtë lojë, duke filluar nga mënyra se si tregtarët e trajtojnë veprimin dhe se si ata e zbukurojnë atmosferën e lojës. Më mirë akoma, Squeeze Baccarat transmetohet duke përdorur kamera HD që kapin veprimin e lojës ashtu siç është, duke e çuar përvojën në një nivel të ri. Macau Squeeze Baccarat po bëhet shpejt zgjedhja për shumë lojtarë duke qenë një lojë fati.

Informacion i pergjithshemSi të luani Evolution Live Macau Squeeze Baccarat
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Informacion i pergjithshem

Emri i ofruesit

Live Macau Squeeze Baccarat

Softuer ofrues

Evolucioni

Lloji i lojës

Bakarat

Transmetim nga

Letonia

Si të luani Evolution Live Macau Squeeze Baccarat

Një tjetër variant i madh dhe popullor Baccarat jetojnë lojë. Live Macau Squeeze Baccarat transmetohet nga Evolution Gaming Studiot me temë Macau. Kjo lojë mund të luhet në të gjitha llojet e pajisjeve, duke përfshirë celularin dhe desktopin, pa kompromentuar në asnjë mënyrë përvojën e lojës.

Objektivi i lojës është të parashikojë se cila dorë, e bankierit apo e lojtarit, do të jetë më afër nëntë. Ekziston edhe një opsion i tretë i njohur si barazimi që lojtarët mund të zgjedhin nëse parashikojnë se duart e bankierit dhe lojtarit do të kenë të njëjtën vlerë.

Për sa i përket lojës, tregtari fillon duke shpërndarë katër letra me fytyrë poshtë, dy bankierit dhe dy të tjerat lojtarit. Në këtë moment, kamerat HD janë rregulluar për të ofruar pamje të qartë tavoline.

Evolution Gaming ka thjeshtuar më tej punën e tregtarit duke ua marrë lojtarëve funksionin e shtrydhjes. Lojtarëve u kërkohet vetëm të trokasin në cepin e çdo karte për të filluar shtrydhjen ose heqjen e pjesës së pasme të filtrave optikë të vendosur në letra. Kjo do të thotë se roli i tregtarit të drejtpërdrejtë në lojë është të ndërveprojë me lojtarët dhe të kujdeset për shqetësimet e tyre.

Rregullat e lojës

Si çdo tjetër lojë live, për të ndjekur rregullat janë thelbësore. Rregullat e Live Macau Squeeze Baccarat janë të thjeshta; lojtarit dhe bankierit shpërndahen me dy duar, lojtarëve në tavolinë u jepet një shans për të vendosur baste në dorën që mund të jetë më afër nëntë paraprakisht. Një parashikim i saktë për lojtarin paguan 1:1, 1:0.95 për bankierin dhe 8:1 për një barazim. Rregullat e dorës së tretë zbatohen gjithashtu, por kjo varet nga vlera totale e secilës kartë.

Megjithëse një tregtar i drejtpërdrejtë është gjithmonë në shërbim të lojtarëve, njohja e vlerës së kartës është një pjesë kritike e lojës. Aset llogariten si 1, letrat 2-9 marrin vlerën e tyre nominale, ndërsa 10 dhe letrat e fytyrës numërohen si 'zero'

Përveç këtyre tre opsioneve standarde të basteve të ofruara nga kazinove të drejtpërdrejta, lojtarët mund të presin me padurim disa baste shtesë anësore, të cilat u japin atyre mundësinë e bastit që dy letrat fillestare të shpërndara në pozicionet e lojtarit dhe të bankierit do të formojnë një palë. Bastet anësore paguajnë një 11/1 të madhe kur zbulohet një palë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi