MagicRed Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
MagicRed Casino
MagicRed Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Pse Plat në Live Casino

Disa kazino online thjesht meritojnë më shumë vëmendje pasi ato ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash fantastike, si dhe një përvojë të shkëlqyer të klientit. Kjo është veçanërisht e vërtetë kur bëhet fjalë për MagicRed, pasi është me të vërtetë një nga kazinotë më të mëdha në dispozicion në internet. Ka disa të meta të vogla, por ato nuk e heqin kënaqësinë, dhe aspektet e këndshme janë shumë më të mëdha se ato të pafavorshmet.

Kur mendoni të luani në MagicRed, mbani në mend se nëse lojtarët preferojnë të luajnë lojëra elektronike ose lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojtarët do të kujdesen siç duhet.

Kazino live MagicRed përdor teknologjinë më të përditësuar të enkriptimit 128-bit Secure Socket Layer (SSL) për të siguruar që informacioni i ndjeshëm të transportohet në mënyrë të sigurt përmes internetit në serverin e tyre të sigurt, i cili sigurohet nga muri i zjarrit më i përditësuar .

MagicRed dëshiron që lojtarët të argëtohen dhe të pastrojnë mendjen e tyre në çdo kohë, kjo është arsyeja pse janë ofruar një sërë opsionesh depozitash dhe arkëtime të shpejta që janë të gjitha miqësore për përdoruesit dhe të sigurta. Aspire Global International LTD, një firmë e bazuar, e licencuar dhe e themeluar në Maltë, përpunon të gjitha transaksionet me kartë krediti/debiti. MagicRed merr transaksionet më të mira, më të sigurta dhe më të sigurta nga Aspire Global International LTD.

Siguron që ata të kenë një përvojë të sigurt dhe të sigurt të lojërave të fatit.

About

MagicRed Live Casino, e cila hapi për herë të parë dyert e saj në 2014, u rilançua në 2016 nën pronësinë e re dhe tani ofron qindra lojëra kazino, një bonus ndeshjeje për depozitat dhe një klub VIP në një kazino tërheqëse me tregtarë të drejtpërdrejtë. MagicRed Live Casino është rritur në fuqi dhe u garanton lojtarëve të saj një përvojë emocionuese dhe të sigurt të lojërave. Ai është në pronësi të Aspire Global International dhe i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Skema e ngjyrave të kuqe krijon një ambient mikpritës në kazino, duke e bërë gjithashtu ndërfaqen e përdoruesit të duket e ndritshme dhe tërheqëse. Logoja e kapelës së kuqe me yje që dalin prej saj shton sinkronizimin e temës.

Games

Lojërat në MagicRed Live Casino tërheqin lojtarët seriozë dhe të rastësishëm. Atje jane qindra lojëra për të zgjedhur, të gjitha këto mund të shijohen.

Kazino ofron një gamë të madhe lojërash kazino live, të cilat Evolution Gaming i transmeton në cilësi të lartë. Zgjedhja e tabelës së kazinosë i lejon lojtarët të angazhohen me tregtarin e drejtpërdrejtë, si dhe me lojtarët e tjerë në tavolinë gjatë sesioneve të tyre të lojës. Ata madje mund të simulojnë një mjedis lojrash live kazinoje, të mbushur me zë dhe veprim në kohë reale të letrave që shpërndahen dhe lojërave që luhen. Lojërat e përfshira në kazino live janë:

 • Ëndrra tërheqëse
 • Diamanti VIP Blackjack
 • Blackjack Fortune VIP
 • Ruletë franceze 
 • Shtrydhje Baccarat
 • Auto roulette dhe shumë të tjera

Bonuses

Bonuset e kazinosë janë shumë të rëndësishme për të tërhequr kumarxhinjtë e tyre. Disa kazino online dhe live ofrojnë stimuj të mëdhenj për të argëtuar lojtarët e tyre. Kazinoja MagicRed Live nuk ofron bonuse të veçanta për lojtarët e lojërave me tregtarë të mëlçisë. Ata thjesht mund të përfitojnë nga bonusi i mirëseardhjes me kërkesat e basteve prej 0%.

 • Bonus i mirëseardhjes: Deri në 200 £/$ bonus mirëseardhjeje me 0x bast

Languages

Disponueshmëria e përmbajtjes së faqes së internetit në shumë gjuhë e bën atë më tërheqës për përdoruesit globalë. Për të komunikuar ose për të luajtur lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të gjithë mund të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar.

Për shkak se faqja mbështet gjuhë të ndryshme, lojtarët nuk do të duhet të merren me barrierat e kufijve gjuhësorë. Gjuhët e mbështetura nga kazino live MagicRed janë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • norvegjeze
 • finlandez
 • Spanjisht

Monedhat

Lojtarët duhet të jenë në gjendje të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre të kazinosë live ose në internet në një sërë monedhash. Kazino live MagicRed pranon një sërë monedhash, duke përfshirë:

 • euro
 • dollar amerikan
 • Pound Sterling
 • Dollar Kanadez
 • Krona.

Për të bërë një pagesë, thjesht identifikohuni dhe shkoni në hollin e arkëtarit, zgjidhni nëse lojtarët duan të depozitojnë ose tërheqin para dhe ndiqni udhëzimet në ekran.

Live Casino

Ata ofruan një koleksion të madh lojërash live nga furnizues të ndryshëm softuerësh. Kjo e bën të thjeshtë që siti të përmbushë kërkesat e ndryshme të përdoruesve të tij. https://livecasinorank.com/ ishte aventureske, tërheqëse dhe e këndshme. Tregtarët e gjallë ishin të sjellshëm dhe të ditur.

Sajti, nga ana tjetër, mund të përdorë disa punë për sa i përket shërbimit ndaj klientit, i cili duhet të jetë i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Rekomandohet fuqimisht të regjistroheni në MagicRed nëse lojtarët po kërkojnë një faqe të freskët dhe magjepsëse për të filluar të luajnë lojëra kazino live. Gjithçka që duhet të bëjnë tani është të shkojnë atje dhe të regjistrohen, dhe ata do të shpërblehen me një bonus të madh mirëseardhjeje!

Software

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk janë të njëjta me ato video të disponueshme diku tjetër në faqe. Këto lojëra të drejtpërdrejta janë krijuar për t'u ofruar lojtarëve përvojën më të mirë të mundshme ndërvepruese. Pariplay ofron mbështetje për këto lojëra, e cila përfshin të gjithë bibliotekën e lojërave Pariplay. Të ofruesit e softuerit të mbështetur për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë në MagicRed Live Casino janë:

 • Lojëra evolucionare
 • Pariplay
 • iSoftBet

Support

Biseda e drejtpërdrejtë e MagicRed është mënyra më e mirë për t'i kontaktuar ata nëse dikush ka një pyetje ose një problem. Simboli i kufjeve në këndin e sipërm djathtas të ekranit mund të klikohet për ta hapur këtë. Kërkesat për chat live shpesh përgjigjen me shpejtësi dhe stafi është i informuar dhe i sjellshëm.

Kjo kazino mund të arrihet gjithashtu nga telefoni në +44 203 318 9367 ose me e-mail duke përdorur një formular në vend. Ekziston gjithashtu një seksion Ndihmë dhe një seksion FAQ, që të dyja përgjigjen disa nga temat më të shpeshta.

Deposits

MagicRed Live Casino kujdeset për mirëqenien dhe është i përkushtuar për të përpunuar pagesat sa më shpejt të jetë e mundur. MagicRed është i sigurt dhe lojtarët nuk duhet të kenë shqetësime për përdorimin e tij për të bërë pagesa.

Ka një shumëllojshmëri opsionesh pagese në dispozicion, duke përfshirë:

 • Neteller
 • Skrill
 • ecoPayz
 • Me besim
 • PayPal

Shuma minimale që ata mund të dërgojnë është 10 £, dhe shuma maksimale ndryshon në varësi të metodës. Me përjashtim të transfertave bankare, të cilat mund të zgjasin disa ditë, depozitat u kredituan shpejt.

Total score7.1
Përfitimet
+ Jackpot 5,5 milion dollarë
+ Pagesa e shpejtë
+ Norma e fitimit 98%.

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpritur
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Holandeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
AstroPay
Boleto
EcoPayz
Entropay
Instant Debit
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
PassNGo
Paysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofort
UPI
Visa
Visa Debit
Voucher
Wire Transfer
Yandex Money
Zimpler
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dinari Maqedonas
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Levi Bullgar
ShtetetShtetet (10)
Austria
Bullgaria
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Kroacia
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (15)
Amatic Industries
AristocratEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
MicrogamingNetEnt
Novomatic
Nyx Interactive
Play'n GOPlaytechPragmatic Play
Quickspin
SkillOnNet
Yggdrasil Gaming
ZITRO Games