Maxim88

Age Limit
Maxim88
Maxim88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

Rreth Maxim88

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Maxim88 shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2016 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 25/05/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Maxim88

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Maxim88 . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Blackjack, Casino Stud JP Emulator, Live Speed Baccarat, Live Speed Blackjack, Live Cow Cow Baccarat , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Maxim88 ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Maxim88

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Maxim88 ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Evolution Gaming, NetEnt, Play'n GO, SA Gaming, Allbet Gaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Maxim88

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bank transfer, Bitcoin, Crypto , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Maxim88 ?

Maxim88 është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score7.0
Përfitimet
+ Kthim i pakufizuar parash
+ Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
+ Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (14)
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoinCrypto
E-wallets
Instant bank transfer
Internet Banking
Online Bank Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (2)
Dollari i Singaporit
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (16)