me88 Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

me88Responsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus
Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
me88
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të tërhequr lojtarë të rinj, dhe ne duhet të pranojmë se me88 Casino ka shkëlqyer në këtë departament. Ata ofrojnë një bonus të shkëlqyeshëm mirëseardhjeje për lojtarët e rinj, dhe më vonë, ata ofrojnë shumë bonuse të ndryshme të ringarkimit.

Lista e plotë e bonuseve të me88
+10
+8
Mbyll
Games

Games

Herën e parë që u shfaqën kazinotë në internet, lojtarët nuk ishin aq të impresionuar pasi lojërat nuk ishin të cilësisë së mirë. Pra, për të tërhequr lojtarët për të provuar produktin e tyre, kazinove iu desh të kushtonin kohë dhe të dilnin me lojëra që mund të plotësonin nevojat dhe kërkesat e lojtarëve. Sot, kazinotë në internet janë në partneritet me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për t'i lejuar lojtarët të shijojnë disa nga lojërat më cilësore nga komoditeti i shtëpive të tyre.

Software

Kumari është një burim i njohur argëtimi prej vitesh. Fillimisht filloi në kazinotë tokësore që mund të ishin gjetur në të gjithë botën, por sot lojërat e kazinove janë të disponueshme edhe online dhe duket se ky lloj aktiviteti po lulëzon edhe më shumë. Lojtarët nuk duhet të jenë më të pranishëm në një institucion fizik për të luajtur disa raunde të lojërave të tyre të preferuara, përkundrazi ata mund të bashkohen në një kazino në internet duke përdorur një kompjuter ose pajisjen e tyre të dorës.

Payments

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në me88 Casino që do t'u lejojnë lojtarëve transferimin e sigurt dhe të sigurt të fondeve. Mënyra më e përshtatshme për të depozituar dhe tërhequr fonde midis lojtarëve janë shumë të ndryshme e-Portofoli dhe lajmi i mirë është se më të njohurit si Neteller dhe Skrill janë të disponueshme këtu në me88 Casino.

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në kazino me88, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë në fillim. Si një herë i parë, kjo mund të jetë pak konfuze, kështu që ne do të përpiqemi të kalojmë procesin dhe ta shpjegojmë atë. Kjo është një procedurë e thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Aty do të gjejnë mënyra të ndryshme pagese në dispozicion dhe do të zgjedhin atë që është më e përshtatshme për ta, do të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe do të konfirmojnë transferimin.

Withdrawals

Tërheqja është një proces i lehtë dhe lojtarët do të kenë një përvojë të këndshme. Gjithçka që duhet të bëjnë për të tërhequr fitimet e tyre është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që duan të tërheqin dhe konfirmoni transferimin. Lojtarët duhet të verifikojnë llogaritë e tyre përpara se të kërkojnë një tërheqje. Një tjetër gjë që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje është përdorimi i të njëjtës mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Me88 Kazino për fat të keq nuk është e disponueshme në shumë vende. Ata synojnë vetëm Malajzinë, Singaporin dhe Tajlandën, kështu që lojtarët që banojnë në këto vende mund të krijojnë një llogari në kazino me88 dhe të luajnë lojëra për para të vërteta.

Languages

me88 është një kazino që synon vendet aziatike, kështu që gjuhët kryesore janë anglishtja, kinezishtja, malajishtja dhe tajlandishtja.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në me88 . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, me88 i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Me88 Casino sigurohet që ata të ofrojnë një mjedis të sigurt për përdoruesit e tyre. Në këtë mënyrë ata po shmangin pasojat ligjore por gjithashtu kazinoja tërheq një numër të madh lojtarësh për t'u regjistruar në faqen e tyre të internetit. Kazinoja përdor kriptimin më të fundit SSL për të mbrojtur të dhënat e përdoruesve të saj, që do të thotë se personi i paautorizuar nuk mund të shkarkojë dhe të përdorë të dhëna të ndjeshme për aktivitete të paligjshme.

Responsible Gaming

Lojtarët duhet t'i qasen kumarit me kujdes pasi është një fakt i njohur që disa lojtarë bëhen të varur. Kumari duhet trajtuar si një kalim kohe argëtuese dhe nuk duhet parë si një formë për të gjeneruar të ardhura. Shumica e lojtarëve e shohin lojën e fatit si një aktivitet argëtues dhe shpenzojnë vetëm atë që mund të përballojnë për të rrezikuar, ka një grup tjetër lojtarësh që kanë vështirësi të kontrollojnë dëshirat e tyre dhe fillojnë të shpenzojnë para që nuk mund t'i humbin.

About

About

Me88 Casino është një platformë lojërash në internet me bazë aziatike e nisur në vitin 2020. Është agjenti zyrtar për Spadegaming, AllBet dhe Playtech, ndër ofruesit e tjerë në Azi. Me88 Casino është në pronësi dhe operohet nga ME88 Technology Company Limited. Është licencuar në Curacao dhe Filipine (PAGCOR). Kazino Me88 auditohet dhe testohet rregullisht nga iTech Labs për drejtësi dhe sigurohet nga GoDaddy dhe TST Global. Conor McGregor është ambasadori i markës së kësaj kazinoje.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018
Sajti i uebit: me88

Account

Lojtarët që duan të luajnë lojëra për para të vërteta në me88 Casino duhet të regjistrohen për një llogari fillimisht. Ky është një proces shumë i drejtpërdrejtë ku lojtarët duhet të fusin disa detaje personale për të krijuar llogaritë e tyre. Lojtarët duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe të vendosin të dhënat e sakta sepse më vonë do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit.

Support

Që çdo kazino në internet të jetë e suksesshme, shërbimet e mbështetjes së klientit duhet të jenë të shkëlqyera. Kazino Me88 nuk është një përjashtim. Të qenit një kazino më e mirë në internet në Azi kërkon nevojën për shërbime të mbështetjes së klientit 24/7. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit.

Pse ia vlen të luash Me88 Live Casino?

Me88 Casino është një markë e besuar e kazinove në internet në Azi. Ai gjithashtu dyfishohet si agjent zyrtar për disa nga ofruesit e njohur të softuerëve në industri. Ai ofron një koleksion mbresëlënës të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga të gjithë ofruesit e tij partnerë. Me seksionin e kazinosë live, lojërat ndahen në lobe të ndryshme ofruesish. Kazino Me88 është e licencuar dhe e rregulluar si në Curacao ashtu edhe në Filipine. Ajo ka vërtetime të shumta nga laboratorë të palëve të treta që testojnë drejtësinë në lojëra.

Me88 Casino u ofron lojtarëve të kazinosë drejtpërdrejt bonuse fitimprurëse dhe promovime të shumta që sigurojnë që lojtarët të shijojnë seanca më të gjata lojrash. Tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojërat e tavolinës kontribuojnë në 10 nga kërkesat e basteve. Ai gjithashtu mbështet opsionet konvencionale bankare dhe kriptovalutat e njohura. Me88 Casino është në dispozicion në gjuhë të ndryshme lokale përveç gjuhës angleze dhe ofron shërbime të besueshme të mbështetjes së klientit.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Të luash lojëra kazino live ose ndonjë lojë kazinoje është shumë vetë-intuitive. E gjithë platforma është bërë në atë mënyrë që edhe fillestarët do ta kenë të lehtë për t'u përdorur. Gjithsesi, është gjithmonë mirë të dish një ose dy gjëra për një lojë që duan të luajnë. Për këtë arsye, ne do të ndajmë disa këshilla dhe truke që të gjithë lojtarët mund t'i duken të dobishme.

Promotions & Offers

Shumë promovime dhe oferta të ndryshme janë në dispozicion në me88 Casino. Lojtarët që regjistrohen për një llogari të re kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare që do të rrisë balancën e tyre dhe do t'i lejojë ata të zgjasin lojën e tyre. Më vonë, si lojtarë të rregullt, lojtarët mund të kërkojnë shumë bonuse të ndryshme që janë gjithmonë të disponueshme në kazino.

FAQ

Si të luani në me88 Live Casino?

Për të qenë në gjendje të luajnë lojëra në seksionin e kazinosë live të me88 Casino, lojtarët do të duhet të regjistrohen për një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Lojtarët duhet të shkojnë në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikojnë në butonin Regjistrohu Tani. Aty do të duhet të fusin disa të dhëna personale dhe të sigurohen që çdo detaj të jetë i saktë sepse më pas do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit. Pasi ta kenë llogarinë e tyre të mirë dhe gati, gjithçka që mbetet për të bërë është që lojtari të bëjë një depozitë dhe të shijojë atë që ka për të ofruar kazinoja. Herën e parë që bëjnë një depozitë, lojtarët kanë të drejtë për një ofertë shumë bujare të mirëseardhjes që do të përmirësojë bilancin e tyre në një mënyrë të shkëlqyer. Ndonjëherë me88 Casino ofron bonuse për seksionin e Kazinosë Live, kështu që lojtarët këshillohen të kontrollojnë herë pas here faqen e Promovimeve në mënyrë që të mos humbasin asgjë.

Cilat janë bonuset ngjitëse?

Kazinotë zakonisht i shpërblejnë lojtarët me bonuse ngjitëse, të cilat u ofrojnë atyre mundësinë për të plotësuar kërkesat e tyre të basteve shumë më lehtë në krahasim me bonuset e tjera. Bonusi ngjitës është një bonus që lojtarët mund ta përdorin për të vënë një bast, por ata nuk mund të tërheqin fondet prej tij. Ka dy lloje bonusesh ngjitëse, ku i pari do t'u mundësojë lojtarëve të tërheqin të gjitha fitimet e tyre falë tij dhe pas kësaj, bonusi nuk është më i disponueshëm për ta. Lloji i dytë do t'i lejojë lojtarët të arkëtojnë fitimet e tyre, por pas procesit, bonusi do të mbetet në llogarinë e tyre.

Cilat janë bonuset e arkëtueshme?

Kur luani me bonuse të arkëtueshme, lojtarët mund të tërheqin shumën e bonusit, ndryshe nga kur luani me bonuse ngjitëse. Gjithsesi, për ta bërë këtë, lojtarët do të duhet të plotësojnë kërkesat e basteve dhe të respektojnë termat dhe kushtet e bonusit.

Cilat janë komponimet e kazinosë?

Kazinoja do t'i shpërblejë lojtarët që janë klientët e tyre besnikë me pikë kompliment. Numri i pikëve që do të marrë një lojtar do të varet nga niveli i tij i basteve, si dhe nga kohëzgjatja e seancës së tij të lojës.

Cilat janë kërkesat e basteve?

Çdo bonus kazino vjen me kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të tërheqin fitimet e tyre. Kjo tregon shumën totale të të gjitha basteve që duhet të vendosen përpara se një lojtar të mund të tërheqë fitimet e tij të bonusit. Ka shumë bonuse të ndryshme në kazino me88 që nuk ka as kërkesa për bast, kështu që për këtë arsye, ne i këshillojmë lojtarët të sigurohen që i kuptojnë plotësisht kushtet dhe kushtet e çdo bonusi para se ta pranojnë atë.

A kontribuojnë të gjitha lojërat në të njëjtën mënyrë për kërkesat e basteve?

Në shumicën e rasteve, lojërat me video slot do të kontribuojnë në përqindjen më të lartë në përmbushjen e kërkesave të basteve. Dhe në disa raste, lojërat e Kazinosë Live nuk do të kontribuojnë fare në kërkesat e basteve.

Cilat lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të disponueshme në celular?

Me88 Casino ofron lloje të ndryshme lojërash në platformën e saj celulare. Të gjitha lojërat live që janë të disponueshme në versionin e desktopit janë gjithashtu të disponueshme në celular.

Cili është ndryshimi midis lojërave me tregtarë në internet dhe atyre të drejtpërdrejtë?

Lojërat në internet drejtohen nga RNG e cila përcakton rezultatin e çdo rrotullimi ose raundi. Lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nga ana tjetër janë më të ngjashme me homologët e tyre në tokë. Ato priten nga tregtarë profesionistë të drejtpërdrejtë që e drejtojnë lojën në kohë reale nga një studio. Lojërat e drejtpërdrejta mund të sjellin përvojën e kazinosë me bazë tokësore për lojtarët dhe ata kanë një veçori të bisedës live që do t'i lejojë lojtarët të bisedojnë me tregtarin ose me lojtarë të tjerë.

A duhet të shkarkoj softuerin për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë?

Shkarkimi i softuerit për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë është një gjë e së kaluarës. Tani, lojtarët mund të hyjnë në llogaritë e tyre dhe të luajnë lojëra duke përfituar nga modaliteti "Luaj në çast".

A është e sigurt të luash në një Kazino Live?

Njerëzit janë natyrshëm dyshues kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në internet, por ju sigurojmë se nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Sidomos kur një lojtar zgjedh një kazino të sigurt si kazino me88. Para së gjithash, kazinoja është e licencuar që është një nga gjërat më të rëndësishme. Më pas, softueri që lexon kartat testohet nga agjencitë e palëve të treta dhe çdo lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë ka një bos pit që mbikëqyr lojën dhe tregtarin që e drejton atë. Disa kamera të ndryshme tregojnë të gjitha këndet e lojës dhe ato monitorohen vazhdimisht për të zbuluar problemet.

Kush ofron softuer të drejtpërdrejtë të kazinosë?

Kompani të ndryshme softuerësh specializohen në ofrimin e kazinove me lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Disa ofrues krijojnë vetëm lojëra kazino të drejtpërdrejta si Evolution Gaming, ndërsa të tjerët prodhojnë një spektër të tërë të lojërave të kazinosë në internet si lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe shumë të tjera.

A mund të luaj lojëra të Kazinosë Live falas?

Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk ofrohen në modalitetin argëtues. Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë fillimisht për të qenë në gjendje të luajnë një nga shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që ka për të ofruar Kazino me88.

Nga transmetohen lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë?

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë zakonisht transmetohen nga një studio, por një kazino me bazë tokësore mund të ketë një dhomë të dedikuar për transmetimin e lojërave të kazinosë live.

A mund të flas me tregtarin e drejtpërdrejtë?

Po, çdo lojë live kazino ka një veçori bisede që lojtarët mund ta përdorin për të biseduar me tregtarin e drejtpërdrejtë dhe me lojtarët e tjerë gjithashtu.

A mund të më shohë tregtari i drejtpërdrejtë?

Jo, tregtarët e drejtpërdrejtë kanë ekrane para tyre që u tregojnë vetëm informacione rreth lojës, por ata mund të shohin personin që luan.

Live Casino

Live Casino

Live Casino po rritet në popullaritet gjithnjë e më shumë dhe lajmi i mirë është se me88 Casino ka një seksion shumë të pasur Live Casino. Këtu lojtarët mund të gjejnë disa nga lojërat më të njohura të kazinosë live të organizuara nga tregtarë profesionistë që e drejtojnë lojën në momentin e lojës.

Mobile

Mobile

Lojërat e lëvizshme ofrojnë avantazhe të ndryshme që lojtarët mund të gëzojnë. Lojtarët gjithashtu kanë mundësinë të zgjedhin midis shkarkimit të një aplikacioni ose përdorimit të shfletuesit të tyre për të hyrë në llogarinë e tyre të kazinosë. Sido që të jetë, ata do të kenë një mundësi për të luajtur lojërat e tyre të preferuara në lëvizje falë lojërave celulare.

Affiliate Program

Affiliate Program

Aktualisht, me88 Casino nuk ka një program shoqërues.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €