me88 Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.0
Përfitimet
+ Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
+ Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
+ Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (14)
"Sport-Specific" Bonuses
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (16)
Andar BaharBaccarat
Baste online
Baste sportive
BlackjackDragon TigerKenoLojë shfaqjePokerPoker me tre letraRuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
BitcoinCrypto
Direct Bank Transfer
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (4)
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (16)

About

Me88 Casino është një platformë lojërash në internet me bazë aziatike e nisur në vitin 2020. Është agjenti zyrtar për Spadegaming, AllBet dhe Playtech, ndër ofruesit e tjerë në Azi. Me88 Casino është në pronësi dhe operohet nga ME88 Technology Company Limited. Është licencuar në Curacao dhe Filipine (PAGCOR). Kazino Me88 auditohet dhe testohet rregullisht nga iTech Labs për drejtësi dhe sigurohet nga GoDaddy dhe TST Global. Conor McGregor është ambasadori i markës së kësaj kazinoje.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO i me88 është Victor Oljam.

Numri i Licencës

me88 është një markë tregtare e regjistruar, markë dhe biznes i regjistruar 2, Spinola Road, St. Julians STJ3014, Malta. Rregulluar dhe licencuar nga Qeveria e Curacao-s dhe operon nën Licencën Master të Ofruesit të Shërbimeve të Lojërave, NV #365/JAZ.

Ku bazohet kazino me88?

Me88 Kazino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Spinola Road, St. Julians STJ3014, Malta.