me88 Live Casino Rishikoni - Account

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.0
Përfitimet
+ Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
+ Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
+ Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (14)
"Sport-Specific" Bonuses
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (16)
Andar BaharBaccarat
Baste online
Baste sportive
BlackjackDragon TigerKenoLojë shfaqjePokerPoker me tre letraRuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
BitcoinCrypto
Direct Bank Transfer
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (4)
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (16)

Account

Lojtarët që duan të luajnë lojëra për para të vërteta në me88 Casino duhet të regjistrohen për një llogari fillimisht. Ky është një proces shumë i drejtpërdrejtë ku lojtarët duhet të fusin disa detaje personale për të krijuar llogaritë e tyre. Lojtarët duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe të vendosin të dhënat e sakta sepse më vonë do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit.

Kazinotë online janë kaq të njohura sot, kështu që vështirë se ka një person që nuk e ka marrë parasysh këtë formë argëtimi. Falë përparimit teknologjik, kazinotë në internet përmirësuan shërbimet e tyre të lojërave dhe ofrojnë sisteme sigurie më të avancuara.

Pjesa më e mirë e lojërave në me88 Casino është se ata ofrojnë shumicën e lojërave të tyre në një modalitet argëtues, që do të thotë se lojtarët mund të praktikojnë rregullat pa pasur nevojë të depozitojnë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të parë se si funksionon një lojë e caktuar dhe çfarë karakteristikash ofron. Të vetmet lojëra që nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues janë lojërat Live Dealer.

Për t'u bashkuar me Me88 Casino, lojtarët duhet të klikojnë në butonin Regjistrohu Tani dhe të fusin disa detaje personale. I gjithë ky proces do të kryhet në jo më shumë se disa minuta.

Procesi i regjistrimit përfshin disa hapa sigurie që nuk mund të anashkalohen. Lojtarët do të duhet të zgjedhin një emër përdoruesi dhe një monedhë që dëshirojnë të përdorin. Është e rëndësishme të dini se pasi një lojtar zgjedh një monedhë, ai nuk mund ta ndryshojë atë më vonë.

Verifikimi i identitetit

Gjatë procesit të regjistrimit, lojtarët duhet të fusin disa të dhëna personale si emri, adresa dhe vendi i banimit. Që kazinoja të verifikojë llogarinë e secilit lojtar, ata do të duhet të dërgojnë dokumente të vlefshme për të mbështetur të dhënat e shkruara.

Lojtarët që ndihen të pasigurt për dërgimin e dokumenteve në një kazino duhet të dinë se me88 Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit e cila është dëshmuar të jetë shumë efikase dhe e besueshme. Gjithashtu, kazinoja ka një licencë që lëshohet nga një autoritet i pavarur, i cili ofron një shtresë shtesë mbrojtjeje për lojtarët.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët, të cilët regjistrohen për një llogari të re dhe bëjnë depozitën e tyre të parë, kanë të drejtën e një bonusi bujar mirëseardhjeje në kazino me88. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante për lojtarët, bonusi i mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 30% deri në 200 MYR. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 16 herë.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 70% deri në 300 MYR. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 20x.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në 500 MYR. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 22 herë.

Bonusi mund të vihet në të gjitha lojërat, përveç lojërave që vijnë nga ofruesit e softuerit AllBet, 918KISS dhe MEGA888.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 50 MYR. Vetëm pasi të plotësohet depozita e parë, lojtarët mund të kërkojnë bonuset e depozitës së dytë dhe të tretë.

Lojtarët kanë 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe kushdo që nuk arrin të pastrojë bonusin gjatë kësaj periudhe rrezikon t'i anulohen fondet e bonusit dhe fitimet.