me88 Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.0
Përfitimet
+ Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
+ Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
+ Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (14)
"Sport-Specific" Bonuses
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (16)
Andar BaharBaccarat
Baste online
Baste sportive
BlackjackDragon TigerKenoLojë shfaqjePokerPoker me tre letraRuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
BitcoinCrypto
Direct Bank Transfer
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (4)
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (16)

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të tërhequr lojtarë të rinj, dhe ne duhet të pranojmë se me88 Casino ka shkëlqyer në këtë departament. Ata ofrojnë një bonus të shkëlqyeshëm mirëseardhjeje për lojtarët e rinj, dhe më vonë, ata ofrojnë shumë bonuse të ndryshme të ringarkimit.

Lojtarët, të cilët regjistrohen për një llogari të re dhe bëjnë depozitën e tyre të parë, kanë të drejtën e një bonusi bujar mirëseardhjeje në kazino me88. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante për lojtarët, bonusi i mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para që një lojtar bën në mënyrën e mëposhtme:

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 30% deri në 200 MYR. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 16 herë.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 70% deri në 300 MYR. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 20x.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në 500 MYR. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 22 herë.

Bonusi mund të vihet në të gjitha lojërat, përveç lojërave që vijnë nga ofruesit e softuerit AllBet, 918KISS dhe MEGA888.

Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 50 MYR. Vetëm pasi të plotësohet depozita e parë, lojtarët mund të kërkojnë bonuset e depozitës së dytë dhe të tretë.

Lojtarët kanë 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe kushdo që nuk arrin të pastrojë bonusin gjatë kësaj periudhe rrezikon t'i anulohen fondet e bonusit dhe fitimet.

Cilat janë kërkesat e basteve?

Kërkesat e bastit janë një term për të cilin të gjithë kanë dëgjuar, veçanërisht kur u përpoqën të kërkonin një bonus në një kazino. Për fillestarët, kjo mund të tingëllojë pak konfuze, por është shumë e thjeshtë. Kërkesa e bastit është një shumëzues që përfaqëson numrin e herëve që një lojtar duhet të luajë përmes fondeve të bonusit përpara se të mund të bëjë tërheqjen e fitimeve të tij.

Për shembull, nëse një lojtar merr një bonus kazino prej 50 dollarësh me kërkesa 5x të basteve, kjo do të thotë se ai duhet të shpenzojë 250 dollarë në lojëra të pranueshme përpara se të mund të bëjë një tërheqje të fitimeve të tyre.

Disa lojëra janë të përjashtuara nga oferta, kështu që lojtarët këshillohen të lexojnë gjithmonë termat dhe kushtet e çdo bonusi përpara se ta pranojnë atë.

Çdo fitim i bërë ndërsa luan ende me fondet e bonusit ruhet në një bilanc në pritje derisa lojtari të plotësojë kërkesat e bastit.

Për të qenë në gjendje të bëjnë një tërheqje të fitimeve, lojtarët duhet së pari të plotësojnë kërkesat e bastit.

Pa dyshim, një nga aspektet më të mëdha të çdo kazinoje është fakti se ato përmbajnë lloje të ndryshme bonusesh. Lojtarët, kur përfitojnë nga këto bonuse, do të jenë në gjendje të përmirësojnë ndjeshëm përvojën e tyre të lojërave të fatit dhe të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur.

Llojet e bonuseve të kazinosë

Meqenëse kazino me88 ofron bonuse të ndryshme për të tërhequr sa më shumë lojtarë të rinj të jetë e mundur, nuk është çudi që ka disa lloje bonusesh të disponueshme në çdo kohë. Këtu janë disa nga marrëveshjet bonus që lojtarët mund të presin pasi të bashkohen me familjen e kazinosë me88:

Bonusi i mirëseardhjes – ky është bonusi më i zakonshëm që ofron pothuajse çdo kazino në internet. Bonusi është i disponueshëm për lojtarët e rinj vetëm kur ata regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitimin e tyre të parë. Për të qenë në gjendje të kërkojnë këtë bonus, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale të kërkuar.

Bonus pa depozite – ky është një tjetër bonus shumë i vlerësuar nga lojtarët, veçanërisht pasi ata nuk kanë nevojë të bëjnë një depozitë për t'u kualifikuar. Shuma është më e vogël se bonusi i mirëseardhjes në shumicën e rasteve, por falë këtij bonusi lojtari ka një mundësi të provojë atë që kazinoja ka për të ofruar pa rrezikuar fondet e tyre.

Bonus High Roller – ky është një bonus që është i përshtatshëm për lojtarët që duan të depozitojnë shuma më të larta dhe të vendosin baste më të mëdha. Në shumicën e rasteve, shuma e kërkuar për t'u kualifikuar për High Roller Bonus është diku midis 1000 dhe 1500 dollarë.

Referojuni një bonus shoku – ky bonus u lejon kazinove të promovojnë produktin e tyre dhe të tërheqin më shumë lojtarë në faqet e tyre të internetit. Kushdo që fton një mik, i cili është i gatshëm të depozitojë fonde, do të marrë një bonus.