me88 Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.0
Përfitimet
+ Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
+ Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
+ Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (14)
"Sport-Specific" Bonuses
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (16)
Andar BaharBaccarat
Baste online
Baste sportive
BlackjackDragon TigerKenoLojë shfaqjePokerPoker me tre letraRuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
BitcoinCrypto
Direct Bank Transfer
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (4)
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (16)

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në kazino me88, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë në fillim. Si një herë i parë, kjo mund të jetë pak konfuze, kështu që ne do të përpiqemi të kalojmë procesin dhe ta shpjegojmë atë. Kjo është një procedurë e thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Aty do të gjejnë mënyra të ndryshme pagese në dispozicion dhe do të zgjedhin atë që është më e përshtatshme për ta, do të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe do të konfirmojnë transferimin.

Kazinotë në internet janë bërë burimi kryesor i argëtimit për shumë lojtarë dhe me88 spikat në turmë. Një nga arsyet kryesore pse ata janë kaq tërheqës për lojtarët është se ata ofrojnë një përvojë të sigurt të lojërave të fatit, dhe në të njëjtën kohë ata janë të përshtatshëm dhe inovativ dhe përpiqen të ofrojnë përvojën përfundimtare të lojërave të fatit në internet për lojtarët e tyre.

Depozitimi në një kazino online është shumë i thjeshtë, veçanërisht nëse një lojtar përdor një mënyrë pagese të besuar. Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, me88 Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që ata të mund të gjejnë atë me të cilën janë njohur.

Një nga mënyrat më të njohura të pagesave të të gjitha kohërave është kartat e kreditit dhe debitit. Ato përdoren në të gjithë botën pasi bërja e një depozite është e lehtë dhe e përshtatshme. Për më tepër, kartat e debitit dhe të kreditit janë të pranuara gjerësisht, kështu që praktikisht çdo kazino online ofron këtë zgjidhje pagese. E vetmja pengesë është se disa kazino nuk pranojnë të gjitha llojet e kartave, për shembull, disa kazino nuk pranojnë Visa dhe Mastercard, ndërsa të tjerat nuk pranojnë Maestro dhe American Express. Pagesat janë të menjëhershme, kështu që kjo do të thotë që lojtarët do të financojnë llogaritë e tyre brenda pak minutash.

Transferimi bankar është një tjetër zgjidhje që pranohet gjerësisht dhe lojtarët mund ta përdorin atë për të depozituar dhe tërhequr fonde. Problemi i vetëm këtu është se koha e përpunimit nuk është e menjëhershme dhe mund të zgjasë deri në 7 ditë pune.

Kuletat elektronike janë opsione pagese që po fitojnë popullaritet, veçanërisht pasi janë shfaqur kazinotë online. Ky është një portofol virtual që i ngjan një llogarie bankare në internet. Lojtarët mund të krijojnë lehtësisht një llogari dhe ta financojnë atë, dhe ata mund të depozitojnë në çdo kazino në internet që pranon këtë zgjidhje pagese. Nuk ka asnjë tarifë kur përdorni kuletat elektronike dhe koha e përpunimit për tërheqjet është e menjëhershme dhe nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë.

Si të financoni një llogari kazinoje

Depozitimi në kazino me88 është shumë i thjeshtë. Së pari, lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari dhe për të fituar para të vërteta, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë. I gjithë procesi është zakonisht shumë i drejtpërdrejtë dhe mund të përmblidhet në disa hapa të thjeshtë.

Lojtarët duhet të hyjnë në profilin e tyre dhe të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. Këtu lojtarët mund të gjejnë mënyra të ndryshme pagese të disponueshme dhe duhet të zgjedhin atë që është më e përshtatshme për ta. Vendosni shumën që ata dëshirojnë të depozitojnë dhe konfirmoni transferimin. Koha e përpunimit do të varet nga mënyra e veçantë e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë, por në shumicën e rasteve depozitat janë të menjëhershme.

Siç mund ta shihni, është shumë e lehtë të financoni një llogari kazinoje dhe lojtarët kanë mundësinë të zgjedhin se si dhe kur të bëjnë një depozitë. Kjo do të kontribuojë vetëm në përvojën e këndshme të lojtarit për të luajtur lojëra në internet.