me88 Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Live Casino

me88Responsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus
Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
me88
Merr bonusin
Live Casino

Live Casino

Live Casino po rritet në popullaritet gjithnjë e më shumë dhe lajmi i mirë është se me88 Casino ka një seksion shumë të pasur Live Casino. Këtu lojtarët mund të gjejnë disa nga lojërat më të njohura të kazinosë live të organizuara nga tregtarë profesionistë që e drejtojnë lojën në momentin e lojës.

Live Casino u ofron lojtarëve të saj ndjenjën më autentike kur ata luajnë lojën e tyre të preferuar duke përdorur teknologjinë më të fundit.

Lojtarët mund ta ndjekin lojën përmes videos live streaming që mundëson një përvojë shumë realiste. Lojërat drejtpërdrejt transmetohen nga studiot që janë krijuar posaçërisht për të rikrijuar mjedisin e përpunuar të kazinosë.

Lojtarët mund të komunikojnë me tregtarin e drejtpërdrejtë ose me lojtarët e tjerë gjithashtu, duke përdorur veçorinë e bisedës live. Kjo shton një element social në të gjithë përvojën e lojës.

Ka shumë përparësi për të luajtur lojëra kazino live, por ka edhe mangësi të mëdha kur bëhet fjalë për këtë formë të lojërave të fatit, një nga më të zakonshmet është se nuk përjashtohen gabimet e lidhjes dhe çështjet teknike. Lojtarët, të cilët nuk kanë një lidhje të qëndrueshme në internet, do të dëshmojnë një transmetim të vonuar të videos që do të prishë disponimin.

Gjithsesi, avantazhet e të luajturit lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë janë shumë më tepër. Një nga avantazhet më të mëdha është se lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrojnë vërtetësinë e përvojës. Lojtarët mund të shijojnë lojën e tyre të preferuar në kohë reale dhe të luajnë me tregtarë të vërtetë profesionistë ndërsa loja shpaloset para syve të tyre.

Lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk drejtohen nga një numër RNG, por ato ende ofrojnë lojë të ndershme. Lojërat drejtohen nga tregtarë profesionistë të cilët merren me letrat ose rrotën e ruletës, në varësi të lojës. Në këtë mënyrë lojtarët do të shohin rezultatin e çdo raundi të zbuluar në kohë reale para tyre dhe të jenë të sigurt që rezultatet janë të drejta njësoj sikur të luanin në një kazino të vërtetë tokësore.

Për më tepër, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë mund të aksesohen përmes celularit, në mënyrë që lojtarët të mund të shijojnë duke luajtur në lëvizje.

Live Casino ofron një diversitet të tillë dhe u ofron lojtarëve një mori lojërash klasike tavoline.

Baccarat live

Baccarat është një lojë shumë e njohur që mund të gjendet në seksionin Live Casino në me88 Casino. Ka shumë variante të ndryshme të lojës, por rregullat themelore të lojës janë të njëjta. Objektivi i lojës është të fitoni një dorë që arrin 8 ose 9 për të fituar raundin. Lojtarët mund të vendosin vetëm tre baste, një bast për Lojtarin, një bast për Banker dhe një bast për Barazimin. Pasi të vendosin një bast, ata do të marrin vetëm dy letra, dhe në disa raste, një kartë e tretë mund të shpërndahet. Duhet të ndiqen disa rregulla kur bëhet fjalë për kartën e tretë, por lajmi i mirë është se tregtari i drejtpërdrejtë duhet t'i dijë ato. Sidoqoftë, është gjithmonë një ide e mirë të dini se çfarë po ndodh, kështu që lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat që rrotullohen rreth Live Baccarat në lidhjen e mëposhtme.

Blackjack live

Blackjack është një lojë shumë e njohur falë faktit se është paraqitur në shumë filma të njohur, kështu që nuk ka njeri që nuk ka dëgjuar për këtë lojë. Objektivi kryesor i lojës është të marrësh një dorë që arrin gjithsej 21, ndërsa më e lartë se dora e tregtarit dhe pa kaluar mbi 21. Pasi një lojtar të vendosë bast, ai do të marrë fillimisht dy letra. Një nga letrat e tregtarit do të jetë përballë, në mënyrë që lojtarët të mund të marrin një vendim të informuar më mirë se cila duhet të jetë lëvizja e tyre e ardhshme. Lojtarët kanë disa opsione të ndryshme për të përmirësuar duart e tyre. Për shembull, ata mund të godasin dhe të marrin një kartë tjetër për të përmirësuar vlerën e dorës së tyre, ose mund të qëndrojnë nëse besojnë se tashmë kanë një dorë të mirë. Opsione të tjera që janë në dispozicion për lojtarët janë ndarja, dyfishimi dhe blerja e sigurimit. Nga ana tjetër, tregtari duhet të ndjekë disa rregulla, në varësi të dorës që ka. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat se si të luani Blackjack live në lidhjen e mëposhtme.

Poker Live

Pokeri është një lojë shumë sfiduese që kërkon që lojtarët t'i kushtojnë pak kohë për të mësuar rregullat. Lojtarët duhet të kalojnë pak kohë duke praktikuar lojën për ca kohë përpara se të mund të luajnë për para të vërteta. Ka shumë variante të ndryshme të lojës, por rregullat bazë janë shumë të ngjashme në të gjitha ato lojëra. Lojtarët duhet të kuptojnë se si funksionojnë bastet dhe të mësojnë duart e pokerit. Të gjitha rregullat dhe strategjitë e basteve për pokerin mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Roulette është një tjetër lojë shumë e njohur që mund të gjendet në me88 Casino. Kjo është një lojë që ofron aq shumë baste të ndryshme, sa lojtarët nuk do të mërziten kurrë gjatë lojës. Ekzistojnë dy kategori kryesore bastesh, baste brenda dhe jashtë dhe secila prej këtyre basteve ofron pagesa të ndryshme. Bastet e brendshme janë baste për numra individualë dhe një grup më të vogël numrash. Këto baste ofrojnë pagesat më të mira, por shanset për të fituar nuk janë aq të mëdha. Bastet e jashtme, nga ana tjetër, ofrojnë shanse më të mira për të fituar ndërkohë që pagesat nuk janë aq të mëdha. Lojtarët mund të mbështeten në fatin e tyre kur luajnë Ruletë Live dhe të vënë një bast në një parandjenjë. Gjithsesi, kushdo që dëshiron të përmirësojë shanset e tij për të fituar këshillohet të mësojë rregullat e lojës. Të gjitha rregullat se si të luash Live Roulette i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Pse Live Casino nuk e mbështet modalitetin falas

Ne kemi thënë në shumë raste se është mirë të njihni rregullat e një loje përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Ndërsa lojërat RNG lejojnë lojtarët të praktikojnë rregullat duke luajtur në një modalitet argëtues, lojërave të Kazinosë Live u mungon ky opsion. Ka shumë arsye pse këto lojëra nuk ofrojnë modalitet demo dhe ne do të përfshijmë disa nga ato më të dukshmet këtu.

Tregtarët kanë nevojë për pagë – tregtarët e drejtpërdrejtë do ta bëjnë çdo lojë kazinoje më interesante dhe më të këndshme për lojtarët. Por këta njerëz duhet të paguhen, prandaj kjo është arsyeja pse furnizuesi i kazinosë live nuk mund të përballojë t'i ofrojë lojërat në modalitetin argëtues.

I njëjti trajtim për të gjithë lojtarët – nëse modaliteti argëtues do të ishte i disponueshëm në lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë, atëherë në të njëjtën tryezë do të kishte lojtarë që luajnë falas së bashku me lojtarët që vendosin baste me para reale. Kjo nuk do të jetë e drejtë për ata lojtarë që po rrezikojnë fondet e tyre, kështu që për këtë arsye, çdo lojtar duhet të vendosë baste me para të vërteta ndërsa luan lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Kazinotë e drejtpërdrejta do të humbasin para – ofruesit e kazinove të drejtpërdrejta po u paguajnë operatorëve të kazinove që përdorin në platformat e tyre softuerike një komision të caktuar për lojëra të ndryshme me tregtarë të drejtpërdrejtë. Dhe nëse këto lojëra ishin të disponueshme në një modalitet argëtues, kjo do të thotë se kazinoja do të humbasë para.

Shikoni lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë – gjithsesi, me88 Casino u lejon lojtarëve të shikojnë transmetimet e lojërave drejtpërdrejt falas. Lojtarët mund të ngarkojnë hollin e kazinosë live dhe të shohin të gjitha tavolinat që janë aktualisht drejtpërdrejt. Shikimi i lojës live të kazinosë falas do t'i lejojë lojtarët të shohin mënyrën se si luhet loja dhe të shohin kufijtë e basteve të tabelës. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të marrë një ide të përgjithshme se si luhet loja dhe çfarë opsionesh ofron loja në fjalë.

Përvoja e Kazinosë Live Miqësore për Buxhetin

Ne kemi thënë më parë se lojtarët duhet të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre për të luajtur lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, por kjo nuk do të thotë se ata duhet të shpenzojnë një pasuri për të shijuar këtë lloj loje. Për këtë arsye, ne do të ndajmë disa këshilla dhe truke me lojtarët në mënyrë që ata të mund të shijojnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë në një mënyrë buxhetore.

Bonus pa depozite – lojtarët duhet të sigurohen që kazinoja në të cilën janë bashkuar ofron një bonus pa depozitë. Nëse ndodh, lojtarët mund të përdorin ofertën dhe të shijojnë lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve. Lojtarët duhet të kenë parasysh se pothuajse çdo bonus në një kazino vjen me kërkesa për bast, kështu që lojtarët këshillohen të lexojnë termat dhe kushtet e bonusit përpara se ta pranojnë atë, kështu që ata nuk do të kenë ndonjë problem më vonë kur të përpiqen të tërheqin fitimet e tyre.

Përdorni paratë nga rrotullimet falas për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë – kazinotë në internet shpesh shpërblejnë lojtarët me rrotullime falas, pavarësisht nëse janë pjesë e një promovimi ose një lojë e re është nisur. Lojtarët mund të përdorin fitimet që kanë fituar duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Bonusi i depozitave – lojtarët mund të shlyejnë bonuse të ndryshme depozitash në një kazino. Pra, edhe nëse ky opsion kërkon që lojtarët të bëjnë një depozitë të vogël, ata mund të gëzojnë fondet shtesë për të luajtur në hollin e kazinosë live.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €