me88 Live Casino Rishikoni - Security

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.0
Përfitimet
+ Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
+ Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
+ Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (14)
"Sport-Specific" Bonuses
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (16)
Andar BaharBaccarat
Baste online
Baste sportive
BlackjackDragon TigerKenoLojë shfaqjePokerPoker me tre letraRuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
BitcoinCrypto
Direct Bank Transfer
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (4)
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (16)

Security

Me88 Casino sigurohet që ata të ofrojnë një mjedis të sigurt për përdoruesit e tyre. Në këtë mënyrë ata po shmangin pasojat ligjore por gjithashtu kazinoja tërheq një numër të madh lojtarësh për t'u regjistruar në faqen e tyre të internetit. Kazinoja përdor kriptimin më të fundit SSL për të mbrojtur të dhënat e përdoruesve të saj, që do të thotë se personi i paautorizuar nuk mund të shkarkojë dhe të përdorë të dhëna të ndjeshme për aktivitete të paligjshme.

Përpara se një lojtar të bashkohet me një kazino në internet, atyre u kërkohet të bëjnë kërkimin e tyre. Një nga gjërat e para që duhet të kontrollojnë është nëse kazinoja është e licencuar apo jo. Ata mund të lëvizin në fund të faqes së lojërave të fatit ose mund ta kërkojnë këtë informacion në seksionin "Rreth nesh".

Të miturit që krijojnë një llogari në kazino me88 do t'u mbyllet llogaria dhe do t'u ndalohet të marrin pjesë më tej në aktivitetet e lojërave të fatit.