me88 Live Casino Rishikoni - Withdrawals

Age Limit
me88
me88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.0
Përfitimet
+ Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
+ Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
+ Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (14)
"Sport-Specific" Bonuses
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (16)
Andar BaharBaccarat
Baste online
Baste sportive
BlackjackDragon TigerKenoLojë shfaqjePokerPoker me tre letraRuletëSic Bo
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
BitcoinCrypto
Direct Bank Transfer
DuitNow
E-wallets
Eezie Pay
Help2Pay
Online Bank Transfer
QR Code
Quick Pay
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (4)
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (16)

Withdrawals

Tërheqja është një proces i lehtë dhe lojtarët do të kenë një përvojë të këndshme. Gjithçka që duhet të bëjnë për të tërhequr fitimet e tyre është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që duan të tërheqin dhe konfirmoni transferimin. Lojtarët duhet të verifikojnë llogaritë e tyre përpara se të kërkojnë një tërheqje. Një tjetër gjë që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje është përdorimi i të njëjtës mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë.

Një pjesë shumë e rëndësishme e përvojës së lojërave të fatit është tërheqja e fitimeve në mënyrë të sigurt sa herë që një lojtar dëshiron. Çdo kazino ka politikën e saj kur bëhet fjalë për tërheqjen e fondeve, dhe procesi aktual i arkëtimit është i njëjtë.

Gjegjësisht, kërkesa për tërheqje është mjaft e thjeshtë dhe e lehtë për t'u bërë. Gjëja e parë që duhet të bëjë një lojtar është të hyjë në llogarinë e tij dhe të shkojë te Arkëtari. Zgjidhni seksionin e tërheqjes dhe klikoni në mënyrën e pagesës që ata duan të përdorin. Një lojtar duhet të përdorë të njëjtin opsion pagese për tërheqje si ai që përdori për të bërë një depozitë. Futni informacionin përkatës dhe konfirmoni transferimin e fondeve.

Lojtarët që pyesin se cila është mënyra më e mirë e pagesës për t'u përdorur, duhet të themi se të gjithë janë opsione të besueshme pagese që ofrojnë transferta të sigurta dhe të sigurta. Lojtarët këshillohen të përdorin mënyrën e pagesës me të cilën janë njohur. Kur bëhet fjalë për tërheqjen e parave, mënyrat më të njohura të pagesës janë të njëjta me ato për depozitimin e fondeve. Kartat e kreditit dhe të debitit janë opsionet më të përdorura të pagesave pasi kjo është zgjidhja më e përhapur në shkallë globale. Pothuajse çdo kazino në internet pranon këto zgjidhje pagese. Kur bëni një tërheqje të fitimeve, lojtarët nuk duhet të paguajnë asnjë tarifë dhe tërheqjet zakonisht zgjasin deri në 3 ditë pune.

Kuletat elektronike janë opsione pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Ky është një portofol virtual që ofron tërheqje të shpejtë dhe të sigurt të fondeve. Një nga arsyet pse e-Wallets janë kaq të njohura është fakti se ato ofrojnë tërheqje pothuajse të menjëhershme dhe nuk do të zgjasin më shumë se 24 orë.

Transferta bankare është ende ndër mënyrat më të njohura të pagesës kur bëhet fjalë për tërheqjen e fondeve, edhe pse koha e përpunimit është shumë e gjatë në krahasim me zgjidhjet e tjera të pagesave. Në disa raste, lojtari mund të mbulojë një tarifë të vogël gjatë procesit. Kjo e bën transferimin bankar një opsion të shkëlqyeshëm vetëm kur lojtarët nuk kanë një portofol elektronik ose një kartë krediti për të përdorur për të transferuar fonde.