Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Megaslot

MegaslotResponsible Gambling
CASINORANK
8.45/10
BonusBonus $600 + 170 Spin Falas
20+ opsione pagese
Depozita minimale e ulët
Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
E besuar
E verifikuar
E sigurt
20+ opsione pagese
Depozita minimale e ulët
Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
Megaslot is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kur zgjedhin një kazino interaktive ku ata mund të kalojnë pak kohë të vlefshme, promovimet janë ato që tërheqin vëmendjen e lojtarëve. Të gjithë lojtarët e rinj janë padyshim kurioz për bonuset e mirëseardhjes dhe avantazhet e tyre, si dhe nëse një kazino e veçantë i ofron ato. Por për fat të keq, kazino Megaslot Live nuk ofron ndonjë bonus ose promovim për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Por pritet që ata të mund ta përfshijnë këtë opsion më vonë.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Provoni lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë të ofruara nga kazinoja nëse dikush dëshiron të përjetojë një mjedis të vërtetë kazinoje pa lënë komoditetin e shtëpisë së tij. Duke pasur parasysh që kazinoja bashkëpunon me Evolution Gaming, një nga ofruesit më të mirë të softuerit për krijimin e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, mund të thuhet me siguri se përzgjedhja e tregtarëve të drejtpërdrejtë që gjendet në MegaSlot Casino do t'u lërë përshtypje lojtarëve.

MegaSlot Casino ofron gjithçka, duke përfshirë versionet tradicionale të ruletës, blackjack-ut dhe pokerit, si dhe shtesa më të fundit si seritë Lightning të Evolution dhe shfaqjet e lojërave. Kjo kompenson në një farë mënyre mungesën e lojërave në tryezë.

Disa lojëra të njohura të tregtarëve të mëlçisë janë:

 • Ruletë Vinnie Jones
 • Cash ose Crash Live
 • Ruletë Makao
 • Blackjack me shpejtësi
 • Sic Bo
+8
+6
Mbyll

Software

Ndërsa zhvilluan lojërat, ofruesit e programeve kompjuterike të kazinove janë në qendër të përzgjedhjes së lojërave të kazinove. Kjo tregon se kompanitë e softuerit përcaktojnë temat, pamjet, shpërblimet dhe rregulloret e një loje të caktuar. Në kazinon live Megaslot, ofruesit kryesorë të softuerëve në industri ofrojnë lojëra mahnitëse me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ofruesit e tregtarëve të lojërave të drejtpërdrejta në kazinon live Megaslot janë:

 • Quickfire
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • Evolucioni
 • Luaj Live pragmatike
Payments

Payments

Kriptomonedhat dhe metodat e pagesës fiat janë të dyja të disponueshme në Megaslot, duke u dhënë përdoruesve të saj një gamë të gjerë alternativash financiare. Lojtarët duhet të jenë të kujdesshëm për të parë çdo zgjedhje të ofruar për vendin e tyre. Disa nga mënyrat e pagesës janë:

 • AstroPay
 • ecoPayz
 • Neosurf
 • NETELLER
 • PaySafeCard

Depozita minimale e kazinosë Megaslot është 20 € shumë e menaxhueshme. Për më tepër, nuk ka shumën maksimale që lojtarët mund të depozitojnë në llogarinë e tyre të lojës. Dikush mund të përdorë kuletat elektronike, kartat e kreditit ose kriptovalutat për të bërë depozita.

Deposits

Megaslot është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Megaslot ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Payz, PaysafeCard, Credit Cards, Visa, Neosurf , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Megaslot për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Megaslot u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Languages

Kazino live Megaslot është një kazino e mahnitshme që është e aksesueshme për lojtarët e saj në shumë gjuhë. Lojtarët nga çdo rajon mund të hyjnë në kazino live në gjuhët e tyre përkatëse. Nëse dikush nuk flet anglisht amtare, atëherë ai mund të ndryshojë gjuhën e platformës duke përdorur butonin në këndin e sipërm të djathtë të ekranit. Ka shumëllojshmëri të mjaftueshme për të zgjedhur gjuhën me të cilën lojtarët janë më të kënaqur. Disa nga gjuhët mbështetëse janë:

 • gjermane
 • frëngjisht
 • norvegjeze
 • japoneze
 • Finish dhe shumë të tjera
GjermaneDE
+3
+1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Megaslot . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Megaslot i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Megaslot është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Autoriteti i Lojërave të Fatit të Maltës i ka dhënë MegaSlot Live Casino një licencë për kazino. Kazino punon me të gjithë ofruesit me reputacion në një atmosferë të sigurt dhe të sigurt. Të gjithë lojtarët mund të përfitojnë nga një përzgjedhje e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta nga ofruesit e softuerit të industrisë me reputacion.

Në MegaSlot Live Casino, lojtarët nga shumë kombe të ndryshme mund të nisin një udhëtim emocionues iGaming. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është i përshtatshëm për përdoruesit dhe tërheqës. Kazinotë live online po hyjnë në tregun e iGaming me një ritëm në rritje çdo vit. Një nga këto, e cila ka një përzgjedhje të mrekullueshme lojërash që nga viti 2020, është MegaSlot Live Casino, e cila funksionon nën kujdesin e biznesit me reputacion N1 Interactive Ltd. Kazino të shumta shtesë në internet që vlerësohen si disa nga më të mirat në treg janë të lidhura me organizimi.

Rregullatori maltez i lojërave të fatit i dha MegaSlot Casino vulën e miratimit, duke e vërtetuar se është një faqe kumari që i bindet ligjit. Një nga veçoritë më të mira të MegaSlot është se ekipi i tij bëri një përpjekje të veçantë për të zhvilluar një aplikacion celular, të përshtatshëm për përdoruesit e Android dhe iPhone. Për më tepër, kjo kazino ofron një program fantastik VIP, një ton bonusesh dhe turne të rregullt. Për më tepër, një sërë kuletash elektronike, kripto dhe monedha fiat do të pranohen për depozita!

Pse Plat në MegaSlot Live Casino

Të gjitha informacionet personale trajtohen me kujdes kur bëhet fjalë për sigurinë. Për të mbrojtur informacionin, ata përdorin të njëjtën teknologji të kriptimit SSL-128-bit që bëjnë bankat.

Varietetet e shumta të ruletit dhe blackjack-ut janë të disponueshme në qindra lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë të kësaj platforme lojrash. Është e thjeshtë të krijosh kufizime personale të humbjeve, sesioneve dhe basteve me vetëm një klikim të shpejtë. Një interval ftohjeje është një zgjedhje shtesë. Krijoni një kontroll realiteti në mënyrë që lojtarët të marrin gjithashtu një njoftim bazuar në periudhën kohore që lojtari specifikon gjatë lojës.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një Megaslot hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Megaslot dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

MegaSlot Casino ofron shërbim ndaj klientit 24/7. Përvoja tregon se përfaqësuesit e shërbimit të klientit të bisedës live janë më se të kualifikuar për të ndihmuar përdoruesit. Për më tepër, lojtarët do të marrin një përgjigje në kohë nga personeli.

Edhe pse zakonisht duhen vetëm disa orë për të marrë përgjigjen e pyetjeve, çdokush mund të kontaktojë ekipin e mbështetjes së klientit duke dërguar një email në https://www.megaslot.com/. Stafi do t'u përgjigjet atyre brenda 24 orëve.

Fatkeqësisht, tifozëve të kazinosë nuk u jepet mundësia të thërrasin drejtpërdrejt një përfaqësues të kazinosë; megjithatë, kjo mangësi plotësohet nga disponueshmëria e një faqeje të gjerë FAQ.

Pse ia vlen të luhet në MegaSlot Live Casino

Autoriteti i lojërave të Maltës ka vërtetuar licencën e kazinosë Megaslot si një institucion i vërtetë lojërash fati. Autoritetet duan të sigurohen që ekziston një kornizë për të adresuar çështjet e lojtarëve dhe që përqindjet e RTP për çdo lojë të vihen në dispozicion të të gjithëve me shpejtësi.

Lojtarët mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri e gjerë lojërash në MegaSlot Casino, e cila ofron lojëra të drejtpërdrejta magjepsëse. MegaSlot Casino gjithashtu pretendon shërbimin e klientit gjatë gjithë orarit. Për të garantuar që lojtarët janë të sigurt kur përdorin kazinonë online. Pengesë kryesore është se ata nuk japin bonuse për lojëra me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Në përgjithësi, si lojtarët me përvojë ashtu edhe ata të papërvojë do ta shohin këtë kazino në internet si një zgjedhje të shkëlqyer.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Megaslot për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Megaslot shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Megaslot ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Megaslot në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Megaslot . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Megaslot janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher