Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Melbet - Affiliate Program

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
BonusBonus 1750 dollarë + 290 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Melbet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Melbet Casino lejon këdo që dëshiron të promovojë produktin e tij të bashkohet me programin e tyre të filialeve dhe të fillojë të fitojë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari dhe të presin për miratim. Lajmi i mirë është se Melbet i jep një shans kujtdo që dëshiron të promovojë produktin e tij.

Cili është programi i filialeve të Melbet Casino?

Programi i filialeve të Melbet Casino quhet Melbet Affiliates.

Partnerët mund të fitojnë nga 25% deri në 40% komision dhe ka më shumë se 42 mënyra tërheqjeje në dispozicion. Melbet shpërblen të gjithë partnerët e saj përmes një modeli të ndarjes së fitimeve, RevShare, por ofrohen gjithashtu marrëveshje CPA dhe hibride.

Partnerët mund të gjejnë materiale marketingu si banderola të disponueshme në llogaritë e tyre. Për më tepër, një menaxher personal do të ndihmojë secilin partner të vendosë gjithçka dhe t'i përgjigjet çdo pyetjeje që mund të ketë.

Komisioni i partnerit do të transferohet automatikisht nga llogaria e programit të filialit të bastebërësit të tyre në llogarinë e lojtarit të tyre çdo të martë. Shuma minimale për një tërheqje është 30 dollarë dhe partnerët mund të përdorin shumë mënyra të ndryshme pagese.

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021
2021-09-28

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021

Melbet, një platformë lojrash e krijuar në vitin 2021, është renditur në shkallën e platformave më të besueshme dhe më të besueshme. Një normë kaq e lartë ishte kryesisht rezultat i lojtarëveAktiviteti i fundit gjatë UEFA EURO 2020.

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?
2021-08-11

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?

Nëse ka ndonjë kompani gjithëpërfshirëse bastesh që ka qenë rreth bllokut për një kohë të gjatë, ajo është Melbet. Platforma ka ofruar baste mbresëlënëse online që nga viti 2012. Dhe tani ata po ofrojnë një bonus 100% në depozitën e parë deri në 100 Euro.