Lajme

August 11, 2021

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Nëse ka ndonjë kompani gjithëpërfshirëse bastesh që ka qenë rreth bllokut për një kohë të gjatë, ajo është Melbet. Platforma ka ofruar baste mbresëlënëse online që nga viti 2012. Dhe tani ata po ofrojnë një bonus 100% në depozitën e parë deri në 100 Euro.

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?

Kjo zgjidhje me shumë platforma është një nga kazinotë më të mira në internet në 2021. Dhe kjo është lehtësisht dërrmuese për lojtarët e rinj. Meqenëse shumica e lojtarëve zakonisht shpenzojnë një sasi të konsiderueshme kohe këtu, këshilla e parë është të hapni një llogari për të filluar gjërat.

Bastet në Melbet nuk kufizohen vetëm në sportet e rastësishme, por edhe baste live, ngjarje eSports dhe shumë më tepër. Lojtarët gjithashtu kanë mundësinë të shijojnë kazinotë live, Bingo. Lojëra elektronike të drejtpërdrejta, TOTO dhe shumë më tepër.

100% ofertë promovuese e bonusit të depozitës

Me shumë vite përvojë në trajtimin e lojtarëve të kazinosë live, kazinotë kanë kuptuar se numri i lojtarëve në platformë varet shumë nga oferta promocionale. Dhe me kaq shumë kazino më të mira në internet atje, ato duhet të ofrojnë oferta në mënyrë që të qëndrojnë relevante. Kjo rezulton në oferta dhe joshje të ndryshme promocionale inovative për lojtarin, që në shumicën e rasteve përfiton bazën e lojtarëve.

Duke pasur parasysh të gjitha këto, Melbet ofron një bonus 100% në depozitën e parë deri në 100 EUR. Anëtarësimi ekskluziv në klub që ata ofrojnë gjithashtu hap dyert për oferta të ndryshme promo për klientët e tyre të veçantë.

Me një bonus 40X si një kërkesë bastesh, ata gjithashtu ofrojnë kode të ndryshme promocionale që do t'u ofrojnë lojtarëve 50 deri në 100 përqind të 350 eurove, përveç 30 rrotullimeve.

Nga ana tjetër, ka kode promocionale dhe oferta unike edhe për lojëra të ndryshme.

Disa nga lojërat më të njohura të kazinosë në platformën me oferta ekskluzive për depozitat janë:

Jackpot

Ka tituj të ndryshëm jackpot që lojtarët mund të zgjedhin. Disa nga më të njohurit janë Rhino i Madh, Chakra, Kafsha e Egër. Bar Ruby Hunter dhe Neon.

Kazino të drejtpërdrejta

Për lojtarët që duan të përfshihen vetëm në lojëra ku ka ndërveprim të drejtpërdrejtë njerëzor dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, seksioni i kazinosë drejtpërdrejt ofron gjithçka. Kazino Melbet jo vetëm që ofron promovime për të sjellë klientët e rinj në tryezë, por gjithashtu planifikon t'i mbajë ata përmes shërbimit të shkëlqyer ndaj klientit dhe tregtarëve mbresëlënës. Lojtarët do të mund të shijojnë Live Roulette, Live Blackjack, Live Baccarat dhe shumë më tepër.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024
2024-01-10

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024

Lajme