Melbet Live Casino Rishikoni - Live Casino

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Live Casino

Kazinotë në internet që ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë tendenca përfundimtare dhe duhet të pranojmë se Melbet Casino ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave të Kazinosë Live. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të shkojnë në kazino dhe të regjistrohen për një llogari në mënyrë që të mund të eksplorojnë të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve që kazinoja ka për të ofruar.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë po bëhen gjithnjë e më të njohura dhe kazinotë përpiqen jo vetëm të ndjekin këtë trend, por edhe të krijojnë produkte të reja.

Një nga arsyet kryesore për popullaritetin e madh që gëzojnë këto lojëra është fakti që lojtari mund të përfitojë nga prania e një operatori të vërtetë. Lojërat e kazinosë live janë ndër zgjedhjet më të kushtueshme, kështu që vetëm operatorët e licencuar dhe me cilësi të lartë mund të ofrojnë këto lloj lojërash. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kërkojnë tregtarë të drejtpërdrejtë që kanë kaluar trajnime profesionale dhe studiot e teknologjisë së lartë me një shumëllojshmëri të gjerë kamerash janë gjithashtu të nevojshme.

Kazinotë e drejtpërdrejta u ofrojnë lojtarëve mundësinë për t'u angazhuar me tregtarë të jetës reale pa pasur nevojë të vizitojnë një kazino me bazë tokësore. Lojtarët mund të përdorin veçorinë e bisedës për të diskutuar me tregtarët, gjë që shton një element social në të gjithë përvojën e lojës.

Pse duhet luajtur në një kazino me tregtar të drejtpërdrejtë?

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë krijuar për të sjellë një përvojë krejtësisht të re në lojërat e kazinosë. Lojtarët nuk duhet të largohen nga komoditeti i shtëpive të tyre për të luajtur lojëra Live Dealer, ose ata mund të hyjnë në llogarinë e tyre pavarësisht vendndodhjes së tyre për sa kohë që kanë pajisjen e tyre të dorës.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë transmetohen nga studiot e dedikuara ose ndonjëherë edhe nga një kazino. Kuvertën origjinale të kartave, makinat e përzierjes së letrave dhe tavolinat e ruletit përdoren për të sjellë përvojën më të mirë të lojës.

Një nga arsyet kryesore pse lojtarët shkojnë në një kazino është mundësia për t'u përzier me njerëz të tjerë dhe për të qenë në gjendje të bisedojnë me nikoqirët. Ndërveprimi në kohë reale me tregtarët është i disponueshëm në çdo lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë, gjë që e bën të gjithë përvojën e lojës më interesante për lojtarët.

Për më tepër, ka shumë përfitime për të luajtur lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Për shembull, nuk kërkohet kod veshjeje si kur luani në një kazino. Lojtarët mund të bashkohen me llogarinë e tyre dhe të luajnë disa raunde edhe nëse janë duke pushuar në një plazh dhe ende bashkëveprojnë me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë vazhdimisht të disponueshme, pavarësisht nga koha kur lojtarët mund të gjejnë një tryezë të disponueshme në Melbet Live Casino.

Teknologjia prapa një kazinoje të drejtpërdrejtë

Lojërat e Kazinosë Live janë kaq intriguese për disa lojtarë pasi ato janë ende një formë e re e lojërave të fatit në internet. Lojtarët mund të vendosin një bast nga komoditeti i shtëpive të tyre ndërkohë që shohin të gjitha zbulimet e veprimit para tyre në kohë reale.

Lojërat e kazinosë live janë kaq interesante sepse ato lejojnë që lojërat të zhvillohen në kohë reale nga një tregtar njerëzor dhe lojtarët mund të marrin pjesë në lojë duke përdorur pajisjen e tyre të dorës ose kompjuterin e tyre.

Përdoret teknologji e lartë që këto lojëra të funksionojnë pa probleme, kështu që lojtarët mund të ndihen sikur po luajnë në një kazino të vërtetë me tulla dhe llaç.

Melbet Casino duhet të bëjë një investim të konsiderueshëm në staf dhe teknologji për t'i bërë lojërat e tyre me tregtarë të drejtpërdrejtë të disponueshëm për lojtarët e tyre. Për këtë arsye, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues dhe lojtarët duhet të depozitojnë fonde për të luajtur.

Një kazino live përbëhet nga të paktën tre dhoma. Në dhomën e parë është studio live, ka një dhomë për softuerin dhe dhoma e tretë quhet dhoma e analistëve.

Kamerat luajnë një rol të rëndësishëm në transmetimin e suksesshëm të lojërave live. Falë përparimeve më të fundit teknologjike është e mundur që kamerat më të vogla por më të fuqishme të përdoren për transmetim. Për shembull, kur luani ruletë, të paktën tre kamera përdoren për të treguar tryezën dhe timonin, dhe e treta përdoret për të shfaqur figurën në një ekran fotografie.

Tregtarët e drejtpërdrejtë janë përgjegjës për trajtimin e lojës, në mënyrë që lojtari të mos ndiejë ndryshim midis lojërave online dhe atyre tradicionale të kazinosë. Tregtarët duhet të dinë rregullat e lojës, dhe për këtë, ata duhet të kalojnë nëpër trajnime të gjera.

Si të luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Faza e lojës mund të jetë paksa e ndryshme në varësi të lojës në të cilën një lojtar përfshihet. Le të themi se një lojtar vendos të luajë Ruletë, dhe gjëja e parë që duhet të bëjë është të vendosë një bast dhe çdo bast do të përpunohet nga softueri kazinoja funksionon. Pasi të vendosen të gjitha bastet, tregtari do të njoftojë se nuk do të pranohen më baste dhe butonat e basteve nuk do të jenë më aktivë. Tregtari do të rrotullojë timonin dhe rezultati do të kapet nga kamera dhe lojtarët do të jenë të vetëdijshëm për rezultatin menjëherë. Ekrani do të tregojë çdo bast fitues dhe çdo bast humbës.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan