Melbet Live Casino Rishikoni - Promotions & Offers

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Kazino Melbet është e mbushur me promovime dhe oferta të ndryshme. Ka shumë bonuse në dispozicion, kështu që lojtarët mund të ndjehen të emocionuar sa herë që vendosin të vizitojnë kazinonë. Për t'i nisur gjërat në këmbën e duhur, Melbet ofron një bonus bujar mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin e lojtarëve dhe do t'i lejojë ata të provojnë më shumë lojëra se zakonisht.

Lojtarët që regjistrohen për një llogari dhe depozitojnë për herë të parë, kanë të drejtë për një bonus shumë bujar i mirëseardhjes. Bonusi bartet mbi pesë depozitat e para në mënyrën e mëposhtme.

  • Herën e parë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 50% deri në $350.
  • Herën e dytë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 75% deri në $350.
  • Herën e tretë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 100% deri në $350.
  • Herën e katërt që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 150% deri në $350.
  • Herën e pestë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 200% deri në $350.

Kazino VIP Cashback

Lojtarët që i bashkohen Kazinosë Melbet kanë mundësinë të bashkohen me programin e tyre të ri të besnikërisë dhe të marrin kthimi i parave VIP. Ka 8 nivele në programin e besnikërisë dhe të gjithë lojtarët do të fillojnë në nivelin 1. Për të kaluar në nivelin tjetër, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të vazhdojnë të luajnë lojërat e tyre të preferuara. Nuk mund të thuhet se sa më i lartë niveli, aq më i madh është kthimi i parave.

Çmimet e çdo dite

Lojtarët që vendosin baste çdo ditë, do të fitojnë pikë që do t'i ndihmojnë ata të marrin shpërblime. Shuma që ata vënë bast do të përcaktojë numrin e pikëve që do të marrin.

Të vetmet lojëra që përjashtohen nga kjo ofertë janë këto: PF Dice, PF Roulette, PF Pokerlight, Lucky Wheel, Spin And Win, Monkeys, Crash, Crown & Anchor, Roulette, African Roulette, Greyhound Racing, Derby Racing, Respin Slot dhe Poker.

Fituesi i turneut do të shfaqet në faqen e ofertës në tabelën e drejtuesve.

Lojtarët duhet të konfirmojnë se kanë lexuar dhe pranuar termat dhe kushtet e ofertës.

Kazinoja mund të ndryshojë listën e lojërave të ofruara në çdo kohë.

Dita e Lojërave të Shpejtë

Seksioni "Lojërat e shpejta" ofron një bonus deri në 100 dollarë dhe 5 rrotullime falas në "Rrotën me fat" çdo të mërkurë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të luajnë lojëra në këtë seksion.

Për të marrë pjesë, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 1 dollarë në llogarinë e tyre të mërkurën dhe automatikisht ata do të marrin një bonus deri në 100 dollarë dhe 5 rrotullime falas në Rrotën me fat. Ky bonus është i barabartë me 100% të shumës së depozitës, por nuk mund të shkojë më shumë se 100 dollarë.

Shuma e bonusit duhet të vihet 30 herë në lojëra nga seksioni i Lojërave të shpejta brenda 24 orëve.

Bonusi vjen me 30 herë më shumë se kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë brenda 24 orëve. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët që kryejnë transaksione ditore.

Lista e lojërave të disponueshme mund të ndryshojë, në varësi të pajisjes që lojtarët zgjedhin të përdorin. Ka edhe disa lojëra të përjashtuara nga kjo ofertë, dhe ato përfshijnë lojërat e mëposhtme: Lucky Wheel, Derby Racing, Ruletë, Greyhound Racing, Monkeys, Apple Of Fortune, Witch: Game Of Thrones, Dragon's Gold, Swamp Land, netët Lindore, Minesweeper , Kamikaze, Battle City, Island, Egg Catcher, Royal Feast, Cyber2077, Hi-lo Triple Chance, Cases, Crash, lojë Jackpot dhe Respin Slot.

Bonus për 100 baste

Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari dhe të bëjnë 100 baste në 30 ditë dhe të marrin një bonus që është i barabartë me shumën mesatare të basteve.

Bastet e bëra me para reale me koeficient 1.3 ose më të lartë do të përfshihen në ofertë. Numërimi mbrapsht 30-ditor fillon nga dita kur një lojtar bën bastin e tij të parë. Nëse lojtarët bëjnë 100 bastet në më pak se 30 ditë, ata do të marrin bonusin në ditën kur vendosin bastin e tyre të 100-të.

Numri i bonuseve që lojtarët mund të marrin për vendosjen e 100 basteve është i pakufizuar dhe vetëm anëtarët e regjistruar mund të marrin pjesë në këtë ofertë.

Shkoni për më gjatë

Lojtarët mund të marrin pjesë në bonusin Go for Longer dhe të vendosin një seri të gjatë bastesh fituese. Gara mund të fillojë në çdo kohë dhe do të zgjasë 42 ditë, dhe nëse lojtari e ndalon garën, ai gjithmonë mund të fillojë nga fillimi.

Pas çdo 7, 14, 21, 28, 35 dhe 42 ditësh të vazhdueshme të pjesëmarrjes në garë, lojtarët do të marrin kode promocionale.

Akumulatori i ditës

Melbet Casino ofron më shumë se 1000 ngjarje sportive në faqen e saj të internetit çdo ditë. Kazinoja zgjedh ngjarjet më interesante, të cilat janë ato që kanë gjasa të sjellin fitim, dhe i bashkon ato në disa akumulatorë. Nëse Akumuluesi i Ditës i lojtarit fiton, ata do të marrin një rritje të gjasave me 10%.

TOTO

Lojtarët mund të bëjnë një parashikim TOTO dhe të vënë çdo bast në një ngjarje sportive për të marrë një bonus. Për më tepër, Melbet ofron një fletë bast të përditshëm TOTO që kombinon ngjarjet kryesore sportive.

Kazinoja pranon parashikime derisa të fillojë ndeshja e parë e përfshirë në TOTO.

  • Lojtarët do të marrin 100 pikë bonus për 8 rezultate të parashikuara saktë.
  • Lojtarët do të marrin 250 pikë bonus për 9 rezultate të parashikuara saktë.
  • Lojtarët do të marrin 1000 pikë bonus për 10 rezultate të parashikuara saktë.
  • Lojtarët do të marrin 3000 pikë bonus për 11 rezultate të parashikuara saktë.
  • Lojtarët do të marrin 7000 pikë bonus për 12 rezultate të parashikuara saktë.

Rimbursimi 100%

Lojtarët mund të marrin një rimbursim nëse një bast humbet. Për të marrë pjesë në promovim, lojtarët duhet të vendosin akumulatorë me shtatë ose më shumë përzgjedhje.

Oferta e kthimit të parave në akumulues përfshin baste në ngjarje sportive me koeficient 1.7 ose më të lartë.

Dhe, nëse një nga bastet në akumulatorin e lojtarit humbet, aksionet e tyre do të kthehen.

Vetëm anëtarët

Lojtarët mund të marrin një bonus 50% deri në 100 dollarë dhe 30 rrotullime falas çdo javë. Për të marrë pjesë në këtë ofertë, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 10 dollarë të premten.

Ky bonus është i disponueshëm vetëm për lojtarët që kanë llogari që janë regjistruar të paktën 30 ditë më parë dhe duhet të kenë vendosur të paktën 500 dollarë gjatë 6 ditëve të mëparshme në Fast Games dhe në çdo lojëra elektronike.

Pasi të plotësohen të gjitha kushtet e promovimit, bonusi do të kreditohet automatikisht në të njëjtën ditë.

Depozita minimale që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë dhe bonusi maksimal që mund të marrin është 100 dollarë. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve brenda 48 orëve dhe ato janë vetëm 35 herë. Ndërsa luani me fondet e bonusit, basti maksimal nuk duhet të jetë më i lartë se $5.

Shuma e bastuar në Fast Games do të llogaritet dy herë. Pra, nëse një lojtar depoziton 5 dollarë, 10 dollarë do të shkojnë drejt kërkesave të bastit. Lojërat e mëposhtme janë të përjashtuara nga oferta: Lucky Wheel, Dragon's Gold, Monkeys, Afrikan Roulette, Crown & Anchor, Pipeline, Apple Of Fortune, Witch: Game Of Thrones, Swamp Land, Eastern Netë, Minesweeper, Kamikaze, Battle City, Island , Egg Catcher, Royal Feast, Cyber2077, Hi-lo Triple Chance, Cases, Crash, lojë Jackpot dhe Respin Slot.

Lojtarët duhet të kenë parasysh se lojëra të ndryshme do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në një përqindje të ndryshme.

Për çdo 5 dollarë në llogari, lojtarët do të marrin 1 rrotullim falas në Mancala Quest. Numri më i madh i rrotullimeve falas që lojtarët mund të marrin është i kufizuar në 100 në të njëjtën kohë.

Duke ju uruar një ditëlindje të lumtur

Melbet Casino dëshiron të bëjë çdo lojtar të buzëqeshë në ditën e tyre të veçantë. Lojtarët do të marrin 20 rrotullime falas, pa depozitë të kërkuar në ditën e ditëlindjes së tyre ose deri në 7 ditë pas ditës së tyre të veçantë.

Ka disa kushte që lojtarët duhet të ndjekin përpara se të marrin bonusin. Llogaria e tyre duhet të jetë kredituar më shumë se 30 ditë më parë dhe depozita totale nuk duhet të jetë më pak se 100 dollarë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan